708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 30 września do 6 października 2013

Tygodniowy horoskop

Pierwsze dni października okażą się dla nas zbawienne – w końcu przystaniemy w naszym codziennym biegu i zwyczajnie odetchniemy. Będą jednak wśród nas znaki, które nie są w stanie się wstrzymać, będą działać, gromadzić, iść do przodu cały czas – zabraknie im energii w połowie października, będą musiały znaleźć chwilę dla siebie i na zwykły, psychiczny odpoczynek. Tym znakom będzie potrzebne wsparcie – szczególnie narażone są na to osoby z trygonu wody. W tym tygodniu powinniśmy zadbać przede wszystkim o swoją kondycję psychiczną, ale również zebrać siły do pracy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana w tym tygodniu będą miały nadmiar energii – będą wesołe, pewne siebie i swoich decyzji. W tym czasie powinny podejmować działania, jednak nie powinny być one związane z pracą. Wszelkie inwestycje i wyjazdy służbowe Baran powinien odłożyć o tydzień do przodu. Teraz ważnym jest, aby skupił się on przede wszystkim na osobach ze swojego najbliższego otoczenia, a więc rodziny i przyjaciół. Angażuj się w problemy tych osób, przede wszystkim staraj się z nimi dużo rozmawiać – być może dzięki Twojemu wsparciu, Baranie, osoba Ci bliska poczuje się lepiej. W tym tygodniu Barany mogą czuć się przemęczone, możliwe są również lekkie przeziębienia. Receptą na to jest przede wszystkim ruch na świeżym powietrzu – zamykanie się w domu tylko jeszcze bardziej Cię osłabi. Spaceruj więc – wysiądź przystanek wcześniej i idź do pracy, na małe zakupy nie jedź samochodem. Poczujesz się lepiej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Zodiakalne Byki będą mogły pochwalić się dobrą passą finansową, nie powinny jednak wydawać pieniędzy nad miarę, ponieważ będzie im bardzo łatwo przesadzić – Byki powinny unikać w tym tygodniu również pożyczania pieniędzy. Jest to dla nich dobry tydzień pod względem relacji międzyludzkich – będą zawierały wiele znajomości, niektóre z nich przetrwają bardzo długo, długo będą również cieszyć. Byki nie powinny obawiać się o swoją kondycję fizyczną, bowiem ten tydzień sprawi, że poczują się naprawdę silne. Byki będą podejmowały w tym tygodniu wyzwania związane z karierą oraz rozwojem osobistym, sprawi to, że w weekend zamiast wyjść gdzieś wieczorem, po prostu zapragną odpocząć, najlepiej w domu z osobami im bliskimi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt tydzień będzie bardzo intensywny, będzie również niemal bez końca. Bliźnięta będą bardzo zabiegane, będą starały się pogodzić obowiązki związane z pracą oraz te domowe. Niestety, nie będzie im to wychodziło najlepiej, przez co będą czuły się sfrustrowane. Mogą w tym tygodniu łatwo opadać z sił, jednak w tym tygodniu będą wykazywały się wyjątkowym jak na nie uporem i szły do przodu z zaciśniętymi zębami. Nie powinny jednak zapominać w tym wszystkim o sobie i swoich potrzebach – nikt nie mówi, że od razu powinny urywać się z pracy, natomiast warto sprawić sobie przyjemność – przecież należy im się coś słodkiego lub po prostu chwila wytchnienia z dobrą książką. Jeśli masz dzieci nie spędzaj z nimi całego czasu – poproś kogoś z rodziny, niech przejmie je na kilka godzin, a Ty zafunduj sobie filiżankę gorącej czekolady i zabawny film.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Zodiakalne Raki mogą mieć w tym tygodniu problemy natury zdrowotnej, powinny więc ze zdwojoną siłą zacząć dbać o siebie i swój organizm – jeśli do tej pory nie zażywałeś, Raku, witamin, teraz jest na to najlepszy czas – podbudujesz swoją odporność. Warto również zacząć już myśleć o powoli zbliżającym się końcu roku i zacząć przygotowania aby rozpocząć go z czystą kartą. Jeśli więc są w Twoim życiu jakieś nierozwiązane sprawy, zgromadź siły i przystąp do dzieła – właśnie w tym tygodniu masz największe szanse na zakończenie wlokących się spraw administracyjnych, urzędowych. Nie obawiaj się, że polegniesz : o ile uwierzysz w siebie, również inni ludzie to dostrzegą i dostaniesz swoją szansę. Uwierz w moc afirmacji i powtarzaj je codziennie przed snem, sprawią, że poczujesz się Raku silniejszy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Lew nie będzie obawiał się niczego w tym tygodniu – będzie po prostu nieustraszony. Nadgodziny? Nie ma problemu. Zrobić sałatkę bez przepisu? Jasne. Nawet gdyby wysłano go nieprzygotowanego by wygłosił mowę, w tym tygodniu dałby radę. Siła, gracja, wychodzenie z opresji dzięki gładkiej mowie – taka będzie teraz osoba urodzona pod znakiem Lwa. Żadne przeciwieństwa losu nie będą się go imały, wszystkie problemy rozwiąże, zarówno te w pracy, jak i rodzinne. W tym tygodniu ludzie będą do niego ciągnęli, zwłaszcza na gruncie zawodowym. Możliwy awans, bądź inna gratyfikacja – są również dużo szanse na podpisanie korzystnej umowy. Lew nie będzie mógł usiedzieć w domu, wszędzie będzie go pełno. Pod koniec tygodnia będzie chciał spędzić czas kreatywnie – możliwy spontaniczny wyjazd do krewnych.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla Panien tydzień zacznie się dobrze – ich praktyczne podejście do życia sprawi, że dadzą sobie radę z niespodziewanymi problemami i już od wtorku będą mogły poświęcić dużo czasu zarówno rodzinie, jak i domowi. Wskazany czas na porządki – zarówno wyrzucenie starych rzeczy, jak i uporządkowanie relacji – jeśli więc Panna ma jakieś konflikty ze znajomymi, teraz najlepiej jest je omówić i zakończyć. Panny będą promieniowały pozytywną energią i chęcią życia, powinny to wykorzystać i nawiązać kilka nowych znajomości. Panny powinny również zadbać o swoją rozrywkę – nie można cały czas siedzieć w domu, dbać wyłącznie o bliskich. Panny powinny wyjść do ludzi i po prostu odreagować stres dnia codziennego, skupić się na sobie, na zapewnieniu sobie okazji do zabawy i wypoczynku.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wagi mogą czuć się nieco rozstrojone i zmęczone. Trudno im teraz będzie podołać obowiązkom, zwłaszcza, że najchętniej po prostu poszłyby spać bądź poczytały jakąś dobrą książkę. Smutek i zmęczenie nie może ich jednak hamować – niech poświęcą pierwszy dzień tygodnia na wypoczynek i zebranie sił. Będą teraz potrzebowały ciepła i zrozumienia oraz motywacji – motywacja okaże się tu szczególnie kluczowa, ponieważ pozwoli im dostrzec szansę na wyjście z opresji i zebranie się w sobie. Wagi powinny ustalić sobie nagrody za kolejny osiągnięty cel – w końcu co będzie bardziej kuszące dla Wagi niż piękna, modna broszka czy bilet do teatru? Dzięki temu Wagi nabiorą tempa, a ich wrodzony urok okaże się dla nich kluczem do sukcesu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona szykują się niespodzianki od losu – przede wszystkim nawiążą korespondencję z dawno niewidzianą osobą, dzięki czemu na ich twarzach znacznie częściej zacznie gościć uśmiech. Skorpiony będą czuły się pełne energii, będą dawały sobie radę ze wszystkim. Powinny jednak unikać nadprogramowych czynności, ponieważ w drugiej połowie tygodnia mogą opaść z sił i po prostu rozleniwić się do granic możliwości. Aby Skorpion czuł się dobrze i komfortowo, powinien czuć, że ma dużo swobody i chociaż minimum czasu wolnego. W tym tygodniu będzie potrzebował dużo ciepła ze strony osoby mu bliskiej, która wesprze go w działaniach, ale przede wszystkim również odciąży na gruncie prywatnym. Niech Skorpion podyskutuje ze swoim partnerem i ustali podział obowiązków na najbliższy tydzień.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mają przed sobą tydzień, który skutecznie poprawi im samopoczucie: pasmo sukcesów zawodowych sprawi, że będą czuły się spokojne. Od czwartku poczują potrzebę zdystansowania się od świata i ludzi, jednak nie będą miały na to czasu. Strzelec powinien zatroszczyć się o swój sen, ponieważ może mieć z nim problemy oraz nauczyć się odgradzać życie zawodowe od prywatnego – wtedy będzie żyło mu się dużo lżej. W najbliższym czasie powinny unikać kofeiny oraz nawiązywania nowych znajomości z osobami z trygonu powietrza, ponieważ może mu to przysporzyć problemów. Strzelec powinien skupić się teraz przede wszystkim na zapewnieniu sobie odpowiedniego, spokojnego środowiska w domu.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Dla zodiakalnych Koziorożców pierwsze dnia tygodnia okażą się najważniejszymi : podejmą wtedy znaczące decyzje dotyczące przyszłości. Wybór drogi zawodowej bądź miejsca zamieszkania znacząco mogą wpłynąć na samopoczucie Koziorożca. Będzie on raczej zadowolony z obrotu spraw, jednak – jak to Koziorożec – będzie czuł lekki niedosyt. Koziorożec nie powinien się nastawiać od razu na złote góry, czasami stłumić nadmierne emocje i po prostu w spokoju poczekac na to, co przyniesie mu Los, a jest on łaskawy dla Koziorożca, który cały czas chce się doskonalić. Samozaparcie Koziorożca przejawi się w tym tygodniu – będzie miał możliwość doskonalenia zawodowego, co z chęcią wykorzysta. Nie powinien jednak zapominać o osobach mu bliskich i dbać o relacje w domu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Wodniki będą miały okazję odświeżyć stare znajomości – gwiazdy przewidują, że niemal zderzysz się z osobą, której dawno nie widziałeś… na ulicy. Początkowo oboje będziecie patrzyli na siebie z niedowierzeniem, mierzyli się wzrokiem : oboje pozmienialiście się przez lata. Po chwili jednak się rozpoznacie i nieskrywana radość zagości w Waszych sercach, a stara przyjaźń odżyje w mgnieniu oka. Jeszcze tego samego dnia będziecie chcieli się spotkać, porozmawiać na temat tego, co robiliście, gdy zniknęliście sobie z oczu – takie spotkanie bardzo dobrze Wam zrobi. Odzyskana przyjaźń tym razem przetrwa próbę czasu, a Ty, Wodniku, zyskasz naprawdę inteligentnego i zabawnego rozmówcę. Zagospodaruj sobie czas w tym tygodniu tak, byście mieli okazję choć dwa razy wyskoczyć na kawę.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 30 września do 6 października 2013 roku

Przed Rybami spokojny, pełen harmonii i zadowolenia tydzień – będą unikały pośpiechu, podejmowania trudnych decyzji jak ognia i wyjdzie im to na dobre. Teraz Ryby powinny się skupić głównie na swoich najbliższych – rodzinie oraz przyjaciołach, warto również zadbać o swoją relację z aktualnym partnerem, ale przede wszystkim… rozchmurzyć się! Ryby teraz nie powinny się zamartwiać, ponieważ wszystkie sprawy, które zaczną, pójdą do przodu bez ciągłego ich nadzorowania. Warto znaleźć czas na odpoczynek w gronie znajomych, czy po prostu spokojny wieczór na wieczorny seans filmowy – nie muszą to być filmy ambitne, Ryba musi się odprężyć i dobrze bawić – niech taki cel przyświeca jej w ten pierwszy, październikowy weekend.

Przeczytaj coś innego

  • Twórz sam swój los
    Żyła kiedyś zadziwiająca kobieta: Lynne Cox. Udało jej się osiągnąć coś, co może się wydawać prawdziwym cudem. Znajdź siły na swój cud. Wszyscy słyszeliśmy od naukowców i bi...
  • Miłosny horoskop na sierpień 2013
    Najlepszy czas na miłość i romanse do 16 sierpnia. Słońce w znaku Lwa buduje znakomitą atmosferę do zakochania. W miłości w tym czasie będzie dużo egoizmu, ale nie tego który zmu...
  • Co pieprzyki mówią o problemach i talentach?
    Kosmiczne znaki losu odzwierciedlone są nie tylko w horoskopie, ale i na ciele. To pieprzyki, znamiona, zmarszczki itd. Człowiek przychodzi na świat absolutnie czysty, opró...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook