708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Nowy romans Demi Moore – kropka, czy przecinek?

Aktorka spotyka się z ojcem swojego byłego partnera. Dziś dowiemy się, co właściwie dzieje się w życiu Demi i z czym się wiążą jej miłosne przeżycia.

50-letnia hollywoodzka aktorka jest ponownie zakochana. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że jej wybrankiem jej ojciec poprzedniego wybranka. Sześćdziesięcioletni Peter Morton poznał Demi w okresie jej płomiennego romansu z synem milionera.

 

Okazuje się, że związek jest na tyle poważny, że Demi przedstawiła Petera swojej rodzinie. Ten fakt nie mógł pozostać niezauważony, zważywszy, że zazwyczaj partnerzy gwiazdy byli odrobinę od niej młodsi, nie starsi. Wielu komentatorów zaczęło wysnuwać teorię, że za tym wszystkim stoi kryzys wieku średniego samej Moore.

Zapytaliśmy naszego doradcę o to, co faktycznie dzieje się w życiu prywatnym Demi Moor i jakie szanse na rozwój ma jej obecny związek.

Demi Moore jest obecnie w takim wieku, o którym często mówi się „kryzysowy”. Niektórzy przez taki kryzys przechodzą ze spokojem, inni rzucają się z jednej skrajności do drugiej. Czy relację Demi z Peterem można nazwać skrajnością? To pytanie retoryczne. Realną sytuację pokazują karty Tarota.

Co połączyło Demi i Petera?

Karta „As Pucharów” wskazuje na to, że między ta dwójką zawiązała się relacja, zbudowana wyłącznie na uczuciu i emocjach. Nie musi to być oczywiście miłość w prostej interpretacji, to może być coś więcej. Emocjonalne przywiązanie, możliwe złączenie się losów, wspólne stany – sytuacje, kiedy ludzie mogą wspólnie milczeć, by po chwili kontynuować dialog, który był prowadzony w środku każdego z nich. Oprócz tego kwestią łączącą oboje jest grupa wiekowa (50 i 60 lat), co wpływa na to, że odbieranie rzeczywistości i potrzeby obojga są bardzo zbliżone.

Jak długo para będzie razem?

Karta „Hierofant” pokazuje, że relacja ta może trwać dość długo, a nawet doprowadzić do zawarcia związku małżeńskiego. Nie da się nazwać tej relacji łatwej. Partnerzy są samowystarczalni, posiadają określone zdanie na swój temat, dlatego nie można wykluczyć różnic poglądów.

Czego Demi oczekuje od związku?

Karta „Siła”. Jak by nie patrzeć, Demi jest dziewczyną, która jak każda marzy o tym,  y być Alicja z Krainy Czarów.  I to jest całkiem normalne. Jej oczekiwania to przede wszystkim wspólne szczęście. Jej temperament wpływa na nieustanne dążenie do szczęścia. Nawet, jeśli jej relacje z Peterem Mortonem nie będą długotrwałe, Demi na tym nie poprzestanie i będziesz szukać dalej swoje szczęście.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook