708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na październik 2013

Październik okaże się miesiącem łaskawym dla osób mających problemy w związkach – do 14 października będziecie mieli okazję podejść do sprawy ze spokojem i bez zbędnych nerwów, co z kolei sprawi, że rozwiążecie ją polubownie dla obu stron. Wspólne rozwiązywanie konfliktu jeszcze Was zbliży, uda Wam się naprawić całą Waszą relację. Bądźcie otwarci na siebie, rozmawiajcie ze sobą szczerze, nie szczędźcie sobie uczuć – to jest recepta na stały, dobry związek.

Osoby samotne nie będą czekały długo na poznanie osoby, z którą będą mogły spędzać wspólne chwile. Pozornie krucha znajomość bez perspektyw nagle okaże się tą najbardziej pożądaną – teraz właśnie oboje poczujecie, że Was do siebie ciągnie i nie będziecie mogli dłużej się temu opierać. Dzielmy się tym, co mamy najcenniejsze – swoim czasem. Niechaj to stanie się hasłem na ten chłodny, jesienny miesiąc.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na październik 2013 roku

Dla Barana przełomowym okaże się początek miesiąca, ponieważ jego serce zabije mocniej dla osoby urodzonej pod znakiem Wagi. I choć pozornie ten związek może być trudny ze względu na różnice występujące pomiędzy osobami spod tych znaków, właśnie on ma szansę przetrwać : Waga będzie dla Barana przystanią po ciągłej gonitwie. Nim Baran przyzwyczai się do nowej sytuacji, zapewne popełni kilka błędów z racji swojej prostolinijnej i nieco zbyt gwałtownej natury, jednak Waga z właściwą jej wyrozumiałością i zrozumieniem po prostu będzie je tolerować. Nie nadużywaj jednak cierpliwości Wagi, Baranie – wszystko ma swój kres. Barany będące w związkach zrozumieją, że od pewnego czasu nie okazywały należytej uwagi swemu życiowemu partnerowi, co z kolei zaowocuje burzą mózgów mającą poprawić relacje w związku. Baranie, zamiast rozmyślać, zapytaj partnera o czym marzy – podstawą związku jest podejmowanie wspólnych decyzji. Daruj sobie niespodzianki i śmiało zapytaj o potrzeby osoby ukochanej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na październik 2013 roku

Nastrój Byka może się zmienić na negatywny wraz z coraz częstszymi jesiennymi słotami – nie powinien on się jednak zamartwiać, czy zamykać wśród czterech ścian, bo właśnie w październiku ma on szansę poznać osobę, która swoją obecnością rozjaśni ten okres. Po połowie miesiąca poznasz ją za sprawą swoich znajomych – dlatego nie odmawiaj spotkań, zawsze warto znaleźć czas dla osób nam bliskich. Będzie to osoba urodzona pod znakiem Ryb, początkowo możesz uznać, że jest zbytnio oderwana od rzeczywistości, jednak już przy kolejnym spotkaniu odkryjesz, że łączy Was wspólne hobby : oboje bowiem uwielbiacie podobną muzykę, fascynuje Was również sztuka – przegadacie więc bardzo dużo czasu na te tematy. Być może od razu nie wyjdzie z tego związek, jednak z czasem zbliżycie się do siebie mocno i zapragniecie go. Osoby spod znaku Byka, które są w związkach nie będą się palić do podejmowania decyzji dotyczących przyszłości i nie należy ich poganiać. Pod koniec października z pewnością się zdeklarują – musi to wynikać z ich uczuć, nie z nacisku, inaczej się wycofają i zamkną w sobie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na październik 2013 roku

Dla zodiakalnych Bliźniąt październik będzie… zbyt krótki. Wszystko za sprawą zrządzenia losu, które zbliży je z osobą, o której od dawna śniły. Jest to osoba urodzona pod znakiem Skorpiona, która będzie potrafiła sprawić, że Bliźnięta będą czuły się jak w niebie. Bliźnięta jednak powinny wystrzegać się prowadzenia podwójnej gry, ponieważ Skorpion, będący z natury zazdrośnikiem, może poczuć się dotknięty, a to najprostsza droga do kosmicznej awantury. Bliźnięta powinny podejść do sprawy poważnie, bo jeśli naprawdę zależy im na Skorpionie, warto zakończyć znajomości poboczne. Początkowo Wasza znajomość może być romansem, jednak już pod koniec października możecie się spodziewać, że Wasza relacja nabierze stałości. Bliźnięta, którym udało się już znaleźć drugą połówkę będą spokojne i wyciszone, jednak będzie to cisza przed burzą. Potrzebują teraz dużo uwagi i jeśli partner nie zadba o ich potrzeby, może dojść do kłótni między nimi.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na październik 2013 roku

Dla Raka na początku miesiąca wszystko nabierze kolorów – i to nie za sprawą złotej, kolorowej jesieni, a za sprawą tajemniczego Lwa, którzy już od dawna wodzi za Rakiem wzrokiem i tylko czeka na okazję, by się do niego zbliżyć. Rak początkowo będzie starał się go zwodzić, jednak czym są takie trudności dla Lwa? Zaledwie wyzwaniem, lecz takim, które warto podjąć, by zbliżyć się do osoby, której pragnie. Gdy już się do siebie zbliżycie, pamiętaj Raku o jednym : Lew ceni sobie swobodę, dużo bardziej przywiążesz go do siebie ustępując mu w niektórych kwestiach, niż próbując narzucać mu swoje zdanie. Raki, którym udało już się stworzyć stały związek, będą w październiku melancholijne, nieco apatyczne, jednak już drobny gest ze strony partnera będzie w stanie poprawić im znacząco nastrój. Wspólne spędzanie czasu, nawet przeglądanie kolorowych czasopism, może być dobrym pomysłem na wieczór.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na październik 2013 roku

Twoje sprawy zawodowe wyjątkowo w tym miesiącu będą miały związek z uczuciowymi. Właśnie w pracy bądź w bezpośrednim sąsiedztwie pracy masz bowiem szansę poznać atrakcyjnego Koziorożca. I chociaż będą między Wami duże różnice zdań, częste nieporozumienia, to efektem tych burz będzie… uczucie. Początkowo będziecie starali się je bagatelizować, jednak przyciąganie będzie zbyt silne. Pomimo przekonań, w końcu zbliżycie się do siebie. I chociaż czasami będziecie mieli ochotę nawzajem się udusić, to miłość między Wami będzie silna jak w żadnym Waszym poprzednim związku. Ona właśnie pomoże Wam przetrwać wszystkie problemy i nieporozumienia. Oboje musicie wykazać się dużym zrozumieniem, a wszystko będzie dobrze. Lwy, którym udało się już znaleźć stałego partnera, będą się go trzymały, mimo, że ukradkiem będą spoglądały w stronę innych – warto jednak opanować przelotną fascynację, ponieważ Lew ma naprawdę wspaniałą i godną miłości osobę – nie zawiedź jej, Lwie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na październik 2013 roku

Dla zodiakalnych Panien pewne sprawy nabiorą tempa – jest to bezpośrednio związane z ich życiem uczuciowym. Właśnie teraz Twój partner przyzna Ci się do błędu popełnionego przed laty i choć początkowo możesz nie dowierzać, być w szoku, to jednak musisz podejść do tego wyznania z dużym zrozumieniem. W przeciwnym razie Twój partner poczuje się odrzucony, a jego zaufanie wobec Ciebie nadwątlone. Nabierz sił, Panno, ponieważ druga połowa października będzie dla Waszego związku przełomowa. Dla Panien, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki, szykuje się znajomość stulecia : poznają bowiem, prawdopodobnie przez internet, niesamowicie czułego Wodnika, z którym zapragną stworzyć stały związek. Niestety, początkowo może być to trudne, ze względu na dzielącą Was odległość, jednak z czasem oboje weźmiecie się do dzieła. Jedno spotkanie to będzie dla Was zdecydowanie za mało, przez co prawdopodobnie Wodnik już po kilku tygodniach zacznie szukać mieszkania w Twojej okolicy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na październik 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą miały przed sobą miesiąc trudnych decyzji, jeśli jednak nie będą decydowały na gorąco, a przemyślą swoje postępowanie i to, co może wyniknąć z ich działania, ich życie uczuciowo potoczy się w dobrym kierunku. Powinny przede wszystkim przemyśleć, czego oczekują od swojego partnera, ponieważ to teraz najważniejsze : wspólnie jesteście w stanie stawić czoło największym kryzysom. Wago, jeśli podchodzisz do niego poważnie, nie trzymaj go dłużej w niepewności. Dla Wag samotnych Los szykuje dużo zmian : przede wszystkim poznają one do 18 października wspaniałą osobę spod znaku Raka. Zarówno Waga, jak i Rak są osobami niezwykle wrażliwymi, otwartymi na piękno, sztukę, poezję. W tych kwestiach będa dogadywali się znajomicie, natomiast codzienność może je mierzić. W tym związku pierwsze skrzypce będzie grała Waga, ponieważ mimo wszystko, ona z tych dwojga mocniej stoi na ziemi.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na październik 2013 roku

Zodiakalne Skorpiony w końcu zaczną w pełni cieszyć się życiem – wszystko dzięki wsparciu oddanego partnera. Wspólne rozrywki będą napełniać go szczęściem. Zrozumienie, zarówno z Twojej jak i jego strony jest jedną z ważniejszych rzeczy w Waszym związku, ono cementuje Waszą więź. Rozmawiajcie więc tak dużo, jak to możliwe, poznawajcie się wzajemnie i spędzajcie jak najwięcej czasu ze sobą. Nie pozwólcie, aby zobowiązania zawodowe stały się dla Was priorytetem: pieniądze są potrzebne, by żyć komfortowo, nie są jednak gwarantem udanego życia. Skorpiony, którym nie udało się jeszcze stworzyć udanego związku, zwrócą uwagę na Koziorożca, z którym połączą go wspólne pasje – podróżowanie oraz towarzyskość. Niestety, oboje są bałaganiarzami, więc żeby ich wspólne pożycie należało do udanych, należałoby ustalić podział obowiązków już od samego początku – oboje więcej uwagi będą bowiem poświęcać sobie nawzajem, niż porządkowi w mieszkaniu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na październik 2013 roku

Dla zodiakalnych Strzelców następuje miesiąc odprężenia – w końcu nie będą musiały się śpieszyć, a co za tym idzie, w końcu spokojnie będą mogły poświęcić czas swojemu partnerowi oraz budowaniu wspólnej przyszłości. Od nich zależy, czy wszystko pójdzie sprawnie – muszą okazywać zainteresowanie problemami partnera i zapanować nad niechlujstwem, ponieważ ono może prowadzić do spięć między Wami. Ważne jest, byście wypracowali równowagę w związku, potrafili troszczyć się o siebie wzajemnie. Strzelce, które jeszcze nie znalazły stałego partnera powinny zadbać o siebie w najbliższych dniach, warto iść do kosmetyczki lub fryzjera, zrobić się na bóstwo dla lepszego samopoczucia – zaowocuje to zawarciem kilku nowych znajomości, które z czasem przerodzą się w cieplejsze, stałe więzi. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, wyrzuć więc ulubiony, rozciągnięty sweter w najgłębszą otchłań szafy.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na październik 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca w tym miesiącu będą miały okazję przekonać się, że miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystkie bariery – nawet jeśli będziemy się przed nią bronić, prędzej czy później jej ulegniemy. To samo spotka Koziorożca. Osoba, z którą kiedyś był w związku zapragnie odnowić starą relację. Koziorożec będzie starał się uniknąć kolejnego, w jego mniemaniu, błędu. Do 20 października będzie się upierał, walczył z uczuciem, jednak pod koniec miesiąca zabraknie mu już sił – i choć jego słowa nadal będą ostre, to zachowanie pokaże, że jednak jemu również brakuje byłego partnera. O ile oboje pogodzą się z przeszłością i jej błędami, mogą zbudować solidny związek na trwałych podstawach. Dla Koziorożców w związkach szykuje się ożywienie uczuć, doświadczą go już od pierwszych dni października – sprawi to, że będą się cieszyły każdą chwilą spędzoną z ukochaną osobą.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na październik 2013 roku

Dla uczuciowego Wodnika gwiazdy przewidują zawirowania w sferach uczuciowych – nie będzie on narzekał na nudę, nagle okaże się bowiem, że obok niego są dwie osoby, które dałyby wiele, by móc z nim być. Od Wodnika wiele teraz zależy – ma bowiem przed sobą dwie wspaniałe osoby, które jedynie czekają na jego znak, by móc się zbliżyć. Wybór będzie dla niego niezwykle trudny, ponieważ do obu czuje miętę, jednak nie może trzymać ich długo w niepewności. Wodniku, słuchaj przede wszystkim swojego serca i nim właśnie się kieruj. Pamiętaj, że związek to również zaufanie, zawierzenie drugiej osobie. Dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika, którym udało się juz znaleźć drugą połówkę szykuje się miesiąc pełen szczęścia i spokoju, jednak pod koniec października Wodniki mogą na chwilę zamknąć się w sobie – ich partner zamiast naciskać, powinien cierpliwie poczekać, a wtedy Wodnik otworzy się i opowie o swoich problemach.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na październik 2013 roku

Zodiakalne Ryby mają przed sobą intensywny miesiąc : będą czuły się teraz bardzo atrakcyjne i pewne siebie, przez co zyskają w oczach otoczenia, które dużo chętniej będzie szukało ich towarzystwa. Ryby będą więc spędzały dużo czasu z ludźmi. Szczególnie Ryby samotne na tym skorzystają, nagle bowiem okaże się, że otacza je chmara wielbicieli, gotowych na Twoje skinienie iść za Tobą na kraniec świata. Ryby będą się cieszyły tą zwiększoną atencją i czerpały z niej garściami : natłok randek da się im jednak we znaki i ostatni tydzień października spędzą same ze sobą, rozważając, która z nowo poznanych osób jest dla nich najważniejsza. Na nic te rozważania, Rybo, wszyscy oni są bowiem jedynie przygrywką – ostatnie dni października sprawią, że poznasz osobę Tobie przeznaczoną. Ryby w związkach będą w tym miesiącu czuły się spokojne, ich związek będzie stabilny – będzie to ich źródłem szczęścia, a Ryby będą dążyły do możliwie najczęstszego kontaktu z osobą ukochaną.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 31 lipca 2013
    Poczujesz dziś pewność siebie i dojrzysz perspektywy dalszego duchowego i materialnego rozwoju. Warto porozmawiać z bliskimi. Masz okazję na odnalezienie kontaktów z otoczeniem...
  • Korzystne dni października 2013
    Nie będziemy oszukiwać i wodzić za nos, specjalnie nas październik nie będzie rozpieszczał. Sukces możliwy będzie w sprawach drobnych, błahych. Sukces w jednej dziedzinie życia...
  • Horoskop na 6 stycznia 2014
    Teraz już nowy roczek leci pełną parą. Nie ma co się oglądać na to, co było, albo na to, co by być mogło, tylko dzisiaj czas zająć się obowiązkami z dnia dzisiejszego. Tym bard...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook