708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 29 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień dla wytrwałych. Zakupy z rodziną nadszarpną twój budżet, lecz obiad z przyjaciółmi będzie miłym akcentem tego dnia. Może nie odpoczniesz, ale towarzystwo dobrze ci zrobi. Dzieciaki mogą dzisiaj dać ci popalić, lepiej zawczasu wymyśl dla nich ciekawą zabawę.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 29.09.2013

Dzisiaj musisz uważać. wszystko będzie leciało ci z rąk i nic nie zostanie wykonane konkretnie. Nie przechodź blisko miejsc gdzie stoi szkło, albo inne kruche rzeczy. I raczej działaj na zasadzie księżniczki, która swoich umyślnych wysyła do załatwiania różnych spraw. Tak wyjdziesz bezpiecznie z pracy i jakoś wrócić do domu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 29.09.2013

Nie przejmuj się, jeżeli dzisiaj nie będziesz mógł podejść do załatwiania żadnych spraw. Dlatego, ze ciągle coś będzie stało na przeszkodzie. A to zamknięte przed nosem drzwi, a to brak jakiego papierka. Nie przejmuj się, jutro też jest dzień a dzisiaj rób to, co nie wymaga takiego wysiłku. Lepiej to pójdzie i ty będziesz bardziej zadowolony.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 29.09.2013

Dzień zapowiada się jak co dzień, ale pod jego koniec wszystko może się zmienić. Nagle wpadnie do ciebie ktoś, kto zaproponuje nagłe, natychmiastowe wyjście. Warto będzie podjąć wyzwanie, bo mimo natłoku zajęć, oczyścisz głowę i będziesz mógł naprawdę odpocząć. W miłości bardzo spokojnie, możesz liczyć na swoją drugą połówkę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 29.09.2013

Jesteś dzisiaj bardzo rozkojarzony. Lepiej nie bierz na barki zbytnio ciężkich obowiązków, bo i tak nie uda się zrobić niczego konstruktywnego. Jeżeli masz jakieś poważne plany działania lepiej odłóż je na później. Dzisiaj zajmij się tylko drobiazgami, które uda się opanować. W miłości spokojnie, nastąpi między wami czas równowagi.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 29.09.2013

Wiele rzeczy miedzy tobą a partnerem uda się wyjaśnić. Może nie będą to zbyt lekkie rozmowy, ale kiedyś trzeba poruszyć i trudne tematy. W pracy spokojnie, zrobisz to co do ciebie należy i będziesz mógł iść do domu. Nie zaczniesz nic nowego, skupisz się na starych sprawach.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 29.09.2013

Dzisiejszy dzień jest dniem podsumowań. Sprawy, które dzisiaj znajdą swój finał już od dawna spędzały ci sen z powiek. Teraz nastąpi ich zakończenie, i będzie można pomyśleć o nowych zadaniach. W miłości bardzo dobrze będzie układało się w stałych związkach, natomiast osoby samotne mogą udać się na randkę niespodziankę, która pozostawi po sobie miłe wspomnienia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 29.09.2013

Zajmij się dzisiaj sobą. Dobry dzień na odwiedziny u fryzjera i kosmetyczki. Wszystkie działania przyniosą oczekiwane efekty i po prostu poczujesz się piękna. W pracy wiele nie zrobisz, ale za to unikniesz największych konfliktów. Nie wchodź między dwa zwaśnione obozy a dobrze na tym wyjdziesz.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 29.09.2013

Zastanów się czy warto kruszyć kopie o jakieś drobne sprawy. Przecież najważniejsze jest to, że się kochacie, a inne sprawy są kwestia dotarcia. Tylko trzeba rozmawiać a nie krzyczeć. Sprawy zawodowe są dzisiaj do ogarnięcia, więc wystarczy tylko nieco się postarać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 29.09.2013

Uważaj na wszelkiego rodzaju kłamstwa i plotki. Dzisiaj może się zdarzyć, że nie każdy, kto będzie się do ciebie miło uśmiechał, nie będzie obgadywał cię za plecami. Po prostu mów mało o sobie i raczej słuchaj. Tym sposobem unikniesz i zadrażnień i niepotrzebnych kompromitacji. Koniecznie zachowaj równowagę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 29.09.2013

Dzień dość nerwowy. Wiele rzeczy zwali ci się na głowę, nie będziesz wiedział, w co włożyć ręce. To nie będą rzeczy nie do przeskoczenia ale pod warunkiem, że podejdziesz do nich bardzo konkretnie. Nie chodzi o wielki zapał, ale o kolejność wykonywania zadać. Dasz sobie ze wszystkim radę i w pracy i w domu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 29.09.2013

Szukasz dla siebie miejsca. Gdzieś cię rwie twoja niespokojna natura, ale jednocześnie nie wiesz, w którym uderzyć kierunku. Powiedz swojej przyjaciółce o dylematach. Ona zna cię lepiej niż ty sama i może wpaść na pomysł, co powinnaś zrobić, żeby wreszcie życiowo ruszyć do przodu. Masz w sobie wiele energii i ukrytych talentów, teraz trzeba to wykorzystać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 29.09.2013

Bardzo nie chce ci się ruszyć z domu na zaplanowaną wcześniej imprezę. Cała sytuacja zapowiada się nudno, nie bardzo widać, żeby można było spotkać tam kogoś interesującego. Ale pamiętaj, że pozory bardzo mogą mylić. Gwiazdy dzisiaj sprzyjają nowym ciekawym znajomością, więc nawet u cieci na imieninach będzie ta jedna, niezwykła osoba. Warto wyjść z domu. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop od 22 do 28 lipca 2013 roku
    Poniedziałkowa Pełnia wpłynie na ludzi, zwiększając naszą impulsywność, nieostrożność ale i odwagę. Sprawy, rozpoczęte przy rosnącym Księżycu teraz osiągną punkt kulminacyjny. ...
  • Horoskop na 30 grudnia 2013
    Masz wiele w sobie energii i motywacji do działania. Jeżeli musisz iść do pracy, nie będzie ci to zbytnio przeszkadzało, jeżeli masz wolne i tak wykorzystasz je na załatwianie ...
  • Przenieść baśń do rzeczywistości
    Każdy z nas ma swoją bajkę, o ziszczeniu której marzy, nawet będąc dorosłą osobą. Może nie uwierzysz, ale to jest realne. Tak uważają parapsychologowie i jasnowidze. Jednym ze ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook