708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 28 września 2013

Ежедневный гороскоп

Uważaj na ludzi, którzy cię otaczają. Nie wszyscy są życzliwi. Wśród nich znajdzie się ktoś, kto będzie chciał ci zaszkodzić. Jeżeli masz coś zrobić, zrób to sam. Będzie wiadomo, że wszystko jest poukładane tak, jak powinno być.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 28.09.2013

Jeżeli działasz na zasadzie wszystko jest moje i tylko ja mam rację, dzisiaj ktoś może utrzeć ci nosa. Zrobi to w tak inteligentny sposób, że nie będzie jak odpowiedzieć na zarzuty. Lepiej waż swoje słowa i nie podpadaj mądrzejszym od ciebie. W uczuciach stagnacja. Staraj się nie wyrzucać swoich frustracji w domu.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 28.09.2013

Każdy ma prawo do chwili lenistwa. Zaniedbasz obowiązki i w pracy i w domu. Ale zostanie ci to wybaczone. Nie zawsze trzeba działać na pełnych obrotach, a szef jest w stanie to po prostu zrozumieć. Nie przesadzaj jednak z marudzeniem, bo to już może nie zostać dobrze odebrane. Uśmiechaj się i działaj wolniej niż zwykle, a uda się ten dzień po prostu przeżyć.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 28.09.2013

Nie wcinaj się w żadne konflikty. Czy to będzie dotyczyło spraw zawodowych czy emocjonalnych. Może się okazać, żę w momencie kiedy opowiesz się po którejś ze stron i tak wszystko zostanie ci poczytane za złe. Mimo twoich najlepszych chęci. Lepiej się przyglądać i nic nie mówić. Lepiej na tym wyjdziesz.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 28.09.2013

Pamiętaj, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Dzisiaj lepiej trzymać język za zębami, bo możesz narobić niepotrzebnych plotek. Czegoś nie zrozumiesz, coś przekręcisz i mimo tego, że nie chcesz nikogo skrzywdzić, wszystko może wyjść zupełnie odwrotnie. Nie komentuj, nie naprawiaj, zajmij się swoimi sprawami a nie sprawami innych osób.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 28.09.2013

Masz dzisiaj tendencje do zdenerwowania. Czasem i tak się zdarza. Postaraj się jednak trzymać nerwy na wodzy. Twoje fochy na pewno nie ułatwią ci życia, a mogą zrazić do ciebie otoczenie. Wieczorem wybierz się ze znajomymi na kawę. Tam totalnie się rozluźnisz i następny dzień będzie już znacznie spokojniejszy.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 28.09.2013

Możesz dzisiaj oddać się swojej pasji. Jeżeli jest to coś twórczego, rzeczy same będą się robić. Jeżeli lubisz gotować, pomyśl, kogo zaprosisz na kolację. Twój kunszt zostanie naprawdę doceniony. Nie będzie to zwykła przekąska. Ty dzisiaj z rzeczy zwykłych możesz zrobić naprawdę niesamowite.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 28.09.2013

Nie daj się zwieść pozorom. Ktoś, kto będzie chciał ci pomóc, chce cię po prostu wykorzystać. Przemyśl dwa razy wszelkie propozycje, a jak okaże się, że coś jest zrobione za dobrze to też może być brane pod uwagę jako coś dziwnego. Zastanów się z kolei, co ta osoba będzie chciała w zamian. Tutaj może być ukryty haczyk.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 28.09.2013

Masz w sobie bardzo dużo energii. Wykorzystaj ten moment do załatwienia spraw, które już długo się za tobą ciągną. Tym bardziej, ze jesteś w stanie przekonać innych do swoich racji. Dzisiaj będziesz sypał argumentami jak z rękawa. Nawet jeżeli nie do końca masz rację, tak wszystko przestawisz, że każdy pójdzie za tobą w ogień.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 28.09.2013

Tym razem, żeby nie wiem jak się starać, nie wyjdzie ci realizacja twoich planów zawodowych. Wszystko masz rozpisane krok po kroku, tutaj pójdę, to załatwię, a na każdy z punktów będzie potrzeba więcej czasu niż sobie założyłeś. Niestety tak się czasem składa. Najlepiej nie tykaj w tym tygodniu starych spraw, tylko zajmij się jakimiś nowymi przedsięwzięciami.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 28.09.2013

W miłości bardzo nerwowo. Musisz uważać na kilka rzeczy. Po pierwsze nie reaguj kłótnią na drobne niesnaski, bo potem będzie ciężko wszystko naprawić. Po drugie zwróć uwagę, czy koło twojego partnera nie kręci się inna, fascynująca osoba. To na razie nie jest duży problem ale trzeba wszystko zdusić w zarodku.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 28.09.2013

Bardzo dobry dzień na zakupy. Postaraj się umówić na popołudnie z koleżankami z pracy. Taki drobny wypad może was do siebie zbliżyć, a jednocześnie traficie na bardzo dobre okazje cenowe. Zaspokoisz i swoje marzenia i potrzeby swoich bliskich. Podejdź do wszystkiego na luzie i po prostu zrelaksuj się.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 28.09.2013

Nawet nie wiesz, ale masz na kogoś bardzo dobry wpływ. Twoja postawa, twoje działania podnoszą innych na duchu. Nie zmieniaj się. Dzisiaj ta osoba przyjdzie do ciebie z problemem. Znów staniesz na wysokości zadania i udzielisz bardzo dobrej rady. Tak, jakbyś to robił od zawsze. Może to po prostu życiowa mądrość? style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Tygodniowy horoskop miłosny od 29 lipca do 4 sierpnia 2013
    Tydzień upłynie pod znakiem miłości, bliskości seksualnej i intensywnego przyciągania między ludźmi, u podstaw takiej miłości będą ostrożność, troska i czystość relacji, a nie ...
  • Finansowe rośliny. Jak przyciągnąć do domu pieniądze?
    Istnieje wiele sposobów, za pomocą których możemy przyciągnąć do domu pieniądze i dobrobyt. Nawet rośliny mogą nam w tym pomóc. Jakie rośliny i jakie ich odcienie powinniśmy...
  • Horoskop na 23 grudnia 2013
    Pamiętaj, że najgorzej jest wstać po intensywnym wypoczynku. Dlatego do południa ten poniedziałek będzie w zasadzie leniwy i niestety mało skuteczny. Potem już się stanowczo ro...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook