708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 27 września 2013

Ежедневный гороскоп

Wpadniesz w wir pracy. Wszystko zwali ci się na głowę. Jeżeli będziesz pracował systematycznie, uda się wiele spraw zakończyć. Zrelaksuj się wieczorem przy ciepłej herbacie, jutro może będzie można już odpocząć.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 27.09.2013

Dzisiejszy dzień upłynie ci spokojnie. Możesz postawić wiele na jedną kartę a też zyskasz. W pracy docenią twoje zaangażowanie, a nawet szef uśmiechnie się pod nosem. To dość pozytywny czas. W miłości może nie będzie fajerwerków, ale spędzicie wiele czasu razem. To umocni wasze relacje.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 27.09.2013

Dzisiejszy dzień będzie bardzo zrównoważony. Może nawet ogarnie cię błogie lenistwo. Rzeczy, które musisz zrobić zostaną powolutku zrobione. Nigdzie nie będziesz się spieszył, a dasz sobie radę z obowiązkami. W miłości względny spokój. Rodzina nie da ci popalić, więc można będzie faktycznie odpocząć.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 27.09.2013

Czeka cię wiele zmian. Z jednej strony masz już dość stagnacji, z drugiej, jeżeli trzeba podjąć ważne w życiu decyzje, masz wielkiego stracha. To zupełnie normalne. Niemniej zanim zrobisz pierwszy krok, po prostu wszystko przemyśl dwa razy. Poczujesz się bezpiecznie i będziesz mógł wejść w nowe ze znacznie spokojniejszą głową.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 27.09.2013

Dzisiejszy dzień będzie bardzo spokojny. Może nawet uda się wcześniej wyrwać od swoich obowiązków i pojechać w miejsce, gdzie da się po prostu wypocząć. Każdy z nas ma taki moment, kiedy musi się wycofać, żeby nabrać energii. Może nie będzie ci przeszkadzała jakaś osoba obok, a takie chwile razem też są bardzo przyjemne.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 27.09.2013

Dzisiaj jesteś w stanie zrównoważyć wszystko to, co przez ostatnie momenty po prostu szło nie tak jak powinno. Zawrzesz wiele kompromisów. Możesz też podpisać umowę, na którą czekasz już bardzo długo. Do wszystkiego podejdziesz spokojnie. Tak, jakby dobre wiadomości dochodziły do ciebie wolniej niż powinny. Ale dobrze, na euforię przyjdzie czas.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 27.09.2013

Twoja pozycja nie będzie zachwiana. W pracy podważone zostaną twoje kompetencje, ale wybrniesz ze wszystkiego obronną ręką. Niestety będzie cię to kosztowało wiele wysiłku. Możesz jednak spodziewać się, że już nieprędko ludzie wystąpią przeciwko tobie. To dobrze, bo będziesz mógł spokojnie robić swoje i nie przejmować się depczącą po piętach konkurencją.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 27.09.2013

Uważaj na nieprzewidziane wydatki. Może się zdarzyć, że popsuje się w domu jakaś kluczowa rzeczy i na szybko trzeba będzie coś naprawić albo kupić. Nie działaj nerwowo, bo możesz znacznie przepłacić. Pilnuj też najętego fachowca, żeby nie trzeba było wszystkiego zaczynać od początku.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 27.09.2013

Masz wyraźną ochotę coś ze sobą zrobić. Trzeba będzie pomyśleć o tym, czy może nie zapisać się na jakieś szkolenie. Twój umysł potrzebuje pożywki a tylko w ten sposób możesz mu jej dostarczyć. Nie dość, że będziesz bardzo zadowolony to jeszcze może się to wszystko przydać w twoich działaniach zawodowych.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 27.09.2013

Jeżeli prowadzisz własną firmę musisz uważać, bo ktoś będzie chciał ci podsunąć złą umowę. Czytaj wszystkie gwiazdki i wyciągaj wnioski zawarte między wersami. Coś, co będzie za bardzo atrakcyjne już musi być podejrzane. Analizuj i nie daj się wpuścić w maliny. Poza tym dzień przebiegnie raczej spokojnie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 27.09.2013

Jeżeli szukasz pracy, przypadkiem możesz trafić na bardzo ciekawe ogłoszenie. Nie przejmuj się, jeżeli nie do końca opis odpowiada twoim kwalifikacjom. Pewnych rzeczy jesteś w stanie douczyć się bardzo szybko, a masz w sobie tyle pozytywnej energii, że z miejsca zostaniesz przyjęty. Może nie będzie to praca na długo, ale pozwoli ci wybrnąć z kłopotów.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 27.09.2013

Jeżeli od dłuższego czasu brakuje ci pieniędzy, zastanów się nad dodatkowym zajęciem. Możesz przypadkiem trafić na coś, co nie będzie zbyt męczące, a da ci odetchnąć od niezapłaconych rachunków. Czasem warto się trochę przemęczyć i zorganizować. Unikaj też dzisiaj niepotrzebnych wydatków. Nie będziesz potem zadowolony z zakupów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 27.09.2013

Wybierz się dzisiaj na spacer. Musisz koniecznie odpocząć, bo na przemęczoną głowę nie przychodzą dobre pomysły. Przeciwnie, można przeciążyć mózg i popaść w totalny marazm. Dzisiaj musisz dać sobie chwilkę wytchnienia, żeby potem zabrać się do pracy z nową energią. Może być to również spacer we dwoje. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Zemsta wcale nie taka słodka
    Ludzkie emocje mogą bardzo silnie oddziaływać na nasze zachowanie, samopoczucie, a nawet stan zdrowia. Jeśli emocje są pozytywne, wówczas i ich wpływ ma jak najlepsze skutki. C...
  • Horoskop na 5 września 2013
    Dzień, który możesz poświęcić swoim bliskim. Pewnie, że dopadną cię rzeczy zawodowe, które trzeba będzie przeorganizować, ale jak tylko będziesz mógł skup się na uczuciach i na...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 25 listopada do 1 grudnia 2013
    Zbliżający się tydzień nastroi nas optymistycznie - gdy będziemy walczyć o to, co jest dla nas ważne, nie będziemy się obwiać ryzyka, a los będzie po naszej stronie. Jeśli tylko ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook