708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 26 września 2013

Ежедневный гороскоп

Możesz dzisiaj liczyć się z niespodziankami od losu. Działaj z zamkniętymi oczyma a uda się wszystko jakby poza tobą. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Osoby samotne mogą trafić na swoją bratnią duszę.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 26.09.2013

Dzisiaj możesz nawiązać bardzo ważne kontakty. Z tego względu rano skup się nieco dłużej na swoim wyglądzie, dobierz odpowiednie ubrania i dodatki. Pamiętaj, że jak cię widzą, tak się piszą, a musisz dzisiaj przekonać wszystkich do swoich racji. Będziesz miał okazję wykorzystać swój zmysł artystyczny i przedstawić wszystko w bardzo różowym świetle.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 26.09.2013

Czekają cię dzisiaj nieprzewidziane wydatki. Co prawda możesz dostać niespodziewaną gotówkę, ale uważaj, żeby nie wydać więcej niż wpadnie ci w ręce. Tym bardziej, że ten drobny nadmiar gotówki może przydać się w przyszłości na coś, co będzie wymagało niezbędnej naprawy. Jak już się nabiegasz po sklepach to mogą twoje mięśnie odmówić posłuszeństwa.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 26.09.2013

Dzisiaj masz gorszy dzień. Czujesz niemoc i niechęć do podjęcia jakichkolwiek działań. Jeżeli możesz zostać w domu, zaszyj się w pokoju przy kawie i pod ciepłym kocem. Jeżeli musisz wyjść do pracy, zrób swoje w spokoju i nie wzdychając za mocno i po prostu przeczekaj ten gorszy nastrój. Wieczór za to zapowiada się ciekawie, będziesz mógł odpocząć w gronie rodzinnym.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 26.09.2013

Możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki. Pomyśl o tym, żeby zagrać w jakąś grę. Może nie będzie to główna wygrana, ale takie łatwo zarobione pieniądze fajnie będzie wydawać. Uważaj tylko na kłopoty z żołądkiem. Prze przesadzaj z jedzeniem i używkami. Lepiej dobrze się bawić niż potem faktycznie cierpieć.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 26.09.2013

Wokół ciebie narasta niezbyt korzystna atmosfera. Uważaj na swoich współpracowników, bo konflikty z nimi mogą skończyć się utratą stanowiska. W waszym zespole jest ktoś, kto donosi i przedstawia wszystko szefostwu w niezbyt korzystnych barwach. Lepiej obserwuj i wyłów tę osobę, a wtedy będzie można działać bezpiecznie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 26.09.2013

Nie potrafisz sobie poradzić z trudnym zadaniem, które dostałeś od swojego szefa. Nie unoś się honorem tylko zapytaj o sposób rozwiązania ludzi, którzy już w tej firmie pracują lata i wiedzą, jak to wszystko działa, jak ułatwić sobie pewne sprawy. Korona z głowy ci nie spadnie, koledzy chętnie pomogą, a szef będzie z ciebie bardzo zadowolony.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 26.09.2013

Miłość jest teraz przede wszystkim dla ciebie zabawą. Dzisiaj jednak trzeba będzie podjąć jakąś poważną decyzję. Nie wycofuj się z żadnych obietnic. Może to narobić między wami złej krwi. Lepiej zgadzać się na mniej kompromisów, a dotrzymywać wszystkich przyrzeczeń. W pracy będzie wszystko układało się gładko i po twojej myśli.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 26.09.2013

Uda ci się wszystkiego nauczyć. Podniesiesz swoje kwalifikacje. Co prawda na dzisiaj stracisz zainteresowanie pieniędzmi, ale za to zawodowe rzeczy pójdą wszystkie po twojej myśli. W miłości względny spokój. Co prawda nie wszystko idzie po twojej myśli, ale z drugiej strony jeżeli dacie sobie chwilkę odpoczynku od sporów, to wiele rzeczy samo się poukłada.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 26.09.2013

Pośpiech i wieczna walka z przeciwnościami losu będą ci wiecznie doskwierać. Twój egzystencjonalny ból umniejszy fakt, że będziesz miał świadomość, że zmierzasz w dobrym kierunku. Wszelkie rzeczy możesz rozwiązać właśnie taką cierpliwością w pięciu się pod górę. W miłości względny spokój, więc przynajmniej tutaj dzisiaj nie będziesz musiał się namęczyć.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 26.09.2013

Pewne sprawy pozostaną dzisiaj niezałatwione. Mimo to możesz poczuć przypływ wielkiej energii i i optymizmu. To sprawa nie tyle zawodowa co drgań serca. Po prostu osoba, na którą od dawna zwrócone są twoje oczy może odwzajemnić twoje nieśmiałe zaloty. Będziesz człowiekiem bardzo szczęśliwym z powodu takiego obrotu sprawy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 26.09.2013

Ten dzień zaczyna się dla ciebie doskonale. Nie zmarnuj szansy na możliwości dokończenia starych spraw, bo może wszystko pójść jak po maśle. Pewnie, ze będziesz potem bardzo zmęczony, ale jaki dumny z siebie. W miłości wszystko biegnie pomalutku. Nawet osoby samotne mogą dzisiaj liczyć na drgnienie serca.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 26.09.2013

Szybko dziś uporasz się z odkładanymi od kilku dni sprawami. To da ci możliwość odpoczynku i nie nadrabiania nadgodzin w pracy. Zajmij się nie tylko sobą, ale także swoimi bliskimi. Oni też potrzebują trochę twojej uwagi. Może jakaś dobra kolacja w większym gronie pogodzi i rodzinę i przyjaciół? Wszyscy będą mieli cię tylko dla siebie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 września 2013
    Księżyc i Mars w znaku Lwa nadal będą zachęcać do spontanicznego wyrażania emocji. Aspekt Neptuna do Marsa będzie dodawał, oprócz natchnienia, chaos i pogubienie. Po południu S...
  • Horoskop na 12 września 2013
    Nie leń się dziś, nie odkładaj spraw na inny termin. Maksymalna aktywność pomoże pokonać lęki. Mają jasno określony cel teraz możesz wiele osiągnąć z łatwością. Postaraj się ws...
  • Horoskop na 6 listopada 2013
    Gwiazdy będą cię wspierać we wszelkich twoich poczynaniach. Dzisiaj porzucisz leniwą postawę i weźmiesz się za wszystkie zaległości. Twoje chęci do pracy będą widoczne i doceni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook