708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 25 września 2013

Ежедневный гороскоп

W dzisiejszym dniu możesz liczyć na duże zyski. Musisz uważać, żeby potem nie wydać wszystkiego w bardzo szybkim tempie. Daj sobie krótki czas na przemyślenie każdej sprawy a dobrze na tym wyjdziesz.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 25.09.2013

Masz czasem wrażenie, że drepczesz w miejscu. Pragniesz zmian, ale jednocześnie zupełnie ogranicza cię lęk przed nowym. Dzisiaj nie zmarnuj swojej szansy. Ktoś zaproponuje ci bardzo korzystną współpracę. Niestety będziesz musiał zrezygnować z tego co robisz obecnie. Nie bój się zaryzykować, bo tak naprawdę może być to twoja wielka szansa na rozwój.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 25.09.2013

Potrzebna ci dzisiaj będzie wytrwałość. Wszędzie czyhają na ciebie zasadzki a ludzie patrzą na ciebie krzywo. Nie jest to dobry czas na załatwianie żadnych interesów. Lepiej zajmij się sprawami mniej ważnymi i przeczekaj te trudne chwile. Na ten moment ze wszystkim musiałbyś radzić sobie sam, a czasem takie działanie pod górę zupełnie nie ma sensu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 25.09.2013

Dzisiaj będziesz musiał zachować niezbędną dyscyplinę w zarządzaniu budżetem domowym. Nadszedł nieco gorszy czas dla twoich pieniędzy, a ty masz tendencje do rozrzutności. Postaraj się zacisnąć pasa, to wyjdzie wszystkim na dobre. Przeczekasz gorszy okres i znów będzie można rozwinąć skrzydła. Stanowczo nie jest to dobry dzień na zakupy.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 25.09.2013

Może ogarnąć cię zniechęcenie. Związek, w którym jesteś niestety okaże się patykiem na wodzie pisany. Człowiek, którego jak myślałeś, dobrze znasz, nie pomoże ci w trudnych sytuacjach. Dobrze postawić wszystko na jedną kartę i liczyć tylko na siebie. Jest to smutne, ale konieczne. W pracy dasz sobie radę. Chociaż tutaj znajdziesz nieco zrozumienia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 25.09.2013

Niezbyt dobrze dzieje się w twoim związku. Gdybyś jednak wpadł na pomysł odpoczynku od swojego partnera, nie rób niczego formalnie. To niczego nie zmieni a może was tylko od siebie oddalić. Postaraj się przeczekać ten gorszy czas, a potem, wieczorem, w spokojnej atmosferze, po prostu porozmawiać. To lepsza droga do uzdrowienia relacji.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 25.09.2013

Od dłuższego czasu wkładasz w swoje zawodowe zajęcia całą energię. Nareszcie będzie to procentowało. Szykuje się dla ciebie awans albo premia a dzisiaj możesz dostać tę radosną nowinę. To, co dzisiaj zaczniesz, nawet, jeżeli będą to pomysły bardzo nowatorskie, wreszcie zacznie przynosić zyski. Działaj, a zostanie to docenione.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 25.09.2013

Jeżeli posiadasz własny biznes, możesz dzisiaj podpisać bardzo korzystną umowę. To w ogóle dobry dzień na załatwianie wszelkich formalności. Możesz dostać pozytywną odpowiedź z banku, a jeżeli masz kłopoty finansowe, teraz jesteś w stanie umówić się z wierzycielami i nie stracić płynności finansowej. Działaj, a uda się wszystko przeprowadzić po twojej myśli.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 25.09.2013

Mimo, że ostatnio nie działo się między wami najlepiej, dzisiaj bardzo się do siebie zbliżycie. Prawda jest taka, że w waszych sercach jest miłość, tylko czasu jakby brakowało. Musicie bardziej się postarać, żeby się od siebie nie oddalać. To wszystko jest do zrobienia, a dzisiaj może być świetny początek innej jakości waszej relacji.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 25.09.2013

Nie uda ci się doprowadzić do końca wcześniej rozpoczętych projektów. Chociaż terminy już bardzo cię gonią, na ostatni moment wyskoczą rzeczy, które trzeba będzie jeszcze raz przejrzeć i poprawić. Skup się raczej a nie denerwuj, to uda się w ostatniej chwili wszystko zorganizować. Jeżeli rozproszysz się i poniosą cię nerwy, wszystko może po prostu iść na straty.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 25.09.2013

Musisz zacząć panować nad swoimi emocjami. Dzisiaj masz tendencje do zaborczości. Pamiętaj, że nie jesteś pępkiem świata i nie wszyscy muszą zwracać na ciebie swoją uwagę. Głośne i nieprzyzwoite zachowanie w tym nie pomoże. Lepiej na zbliżającej się imprezie usiądź w kącie i poczekaj. To dopiero może być tajemnicze i przyciągnąć fanów płci przeciwnej.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 25.09.2013

Niestety nie unikniesz konfliktów. Dzisiaj będzie ci towarzyszyła huśtawka nastrojów. Nie potrafiłeś ostatnio zapanować nad swoimi emocjami a to jest właśnie efekt tego całego napięcia. Możesz pozwolić sobie na odrobinę zdenerwowania, ale nie przesadzaj. Świat nie jest taki zły jak ci się wydaje a problemy zaczną się powolutku normować.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 25.09.2013

Twoje zachowanie może przysporzyć ci wrogów. Jesteś pewien siebie i gotowy do działania, ale zmuszasz innych, by wszystko robili pod twoje dyktando. To nie jest dobry sposób na zdobycie przyjaciół i stworzenie zgranej drużyny. Jeżeli jesteś szefem, pofolguj trochę a zobaczysz, że ludzie sami zaczną chętnie działać. Naciski niewiele pomagają jak się okazuje. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak obliczyć zgodność pary po dacie urodzenia
    Dowiedz się jaki portret numerologiczny ma Twój związek. Każdy partner ma swoja własną unikalną liczbę, która odzwierciedla całą istotę waszych relacji. Dowiedz się, w jaki spo...
  • Horoskop na 13 listopada 2013
    Zrób dziś co do ciebie należy i postaraj się tak ułożyć czas, żeby można było spotkać się w miłym gronie. Nawet jeżeli niczego nie planujesz, może okazać się, ze ktoś już o tob...
  • Miłosny horoskop na grudzień 2013
    Grudzień okaże się miesiącem niezwykle znaczącym szczególnie dla osób samotnych - będą teraz miały dużą szansę na odnalezienie miłości swojego życia, o ile tylko odważą się wyraz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook