708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 24 września 2013

Ежедневный гороскоп

Jeszcze dzisiaj może dać ci się we znaki plotka, która wczoraj została rzucona na twoją osobę. Nie próbuj jej dementować, bo i tak nie dasz sobie z tym rady. Nie walcz z wiatrakami, daj sobie czas na wymyślenie strategii działania.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 24.09.2013

Szykuje się dość nerwowy dzień. Przyczyna niesnasek nie będą sprawy zawodowe, ale układy w domu. Różnicie cię co do poglądów, jak należy ten dom prowadzić, być może jak wychowywać dzieci. Postarajcie się na ten temat porozmawiać, bo inaczej może być trudno przejść razem przez życie. Dzisiaj dobry czas na ustalanie i obowiązków i zawieranie wszelkich kompromisów.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 24.09.2013

Dzień pełen niepokojów i zwyczajnych kłopotów. Tutaj trzeba kupić rzeczy potrzebne w domy, może zdążyć do lekarza a w międzyczasie na leksyce samby. W natłoku zajęć robi się nieco nerwowo. Czeka cię też wiele nowych doświadczeń i ciekawych spotkań z różnymi osobami. Pod koniec dnia padniesz jak kłoda do łóżka z jednym marzeniem :spać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 24.09.2013

Będziesz musiał zadecydować po której stronie stanąć. Twoje środowisko zawodowe podzieli się na dwa obozy. Jeden z nich będzie optował za zmianami, drugi stał twardo przy tym, co już zostało zrobione. Co jest lepsze? Ty, jako nowator wybierzesz tę opcję, która daje możliwości rozwoju i zmian. Czy jest ona lepsza i tak pokaże przyszłość.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 24.09.2013

Nie siedź w domu i nie narzekaj, że nie masz pracy. Lepiej poszukaj w Internecie, poszperaj w gazetach i znajdź coś da siebie. Zapisz się na jakieś kursy podnoszące kwalifikacje, jeżeli nie masz ochoty na konkretną naukę, to wyjdź do ludzi. Przyciągając do siebie nowe znajomości dasz odpocząć zmęczonej głowie a jednocześnie może ktoś pomoże ci w znalezieniu zajęcia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 24.09.2013

Ucieszą cię dzisiaj drobne upominki. Nie tylko od losu, ale także od ukochanej osoby. Niech to będzie zwyczajny kwiatek, ale dany od serca, rozgrzeje też twoje serducho. W prazy zrobi się bardzo przyjemnie. Niespodziewany wyjazd szefa spowoduje, że prawdą stanie się przysłowie, kota nie ma a myszy harcują.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 24.09.2013

Dzisiaj będziesz czuł się jak na przysłowiowej huśtawce. Twój nastrój będzie zmieniał się od euforii po wielki smutek. Czyżby to hormony? Nie, chyba tylko pogoda tak wpływa na twój organizm. Postaraj się nie doprowadzić do szaleństwa bliskich ci osób czy to w domu czy w pracy, a będziesz mógł uważać ten dzień za naprawdę udany.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 24.09.2013

Niestety dzisiaj nic nie przyjdzie ci łatwo. Twój związek nabiera dziwnych barw i trzeba coś z tym zrobić. Będziesz z mozołem wyjaśniał niepowodzenia i niesnaski. Szczególnie trudno zrobi się przy sprawach podstawowych. Ale bez wypowiedzenia swoich oczekiwań nie uda się stworzyć niczego stabilnego . Uzbrój się w cierpliwość i do dzieła.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 24.09.2013

Dzisiaj czas płynie niezwykle leniwie. Nie powinien dotknąć cię nadmiar obowiązków i możesz ze wszystkim zdążyć. Mało tego, znajdziesz jeszcze czas na to, żeby zająć się i swoimi bliskimi i sobą samym. Po prostu niebiosa postanowiły, że dzisiaj nie będą zasypywać cię wreszcie niespodziewanymi obowiązkami. Warto złapać tę chwilę oddechu, bo nie wiadomo jak długo ona potrwa.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 24.09.2013

Pojawią się dzisiaj przy tobie nowe i bardzo pilne zadania. A tutaj jeszcze stare sprawy nie znalazły swojego rozwiązania. Będziesz musiał bardzo się sprężyć, żeby ze wszystkim nadążyć. Koniec odwalania swoich obowiązków na pół gwizdka. Wreszcie ludzie zobaczą cię przy konkretnej pracy. Na szczęście energii ci dzisiaj nie zabraknie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 24.09.2013

Bardzo intensywny dzień. Rozwiążesz wiele spraw, wszędzie będzie cię pełno. Sporo rzeczy zrobisz własnym działaniem sporo porozwiązuje się po drodze. Powinno być intensywnie ale nie kłopotliwie. To dobrze, bo na kolejne kłopoty to ty już zwyczajnie nie masz siły. W tym całym rozbieganiu znajdziesz jeszcze czas na ciepłe spotkanie z ukochanym.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 24.09.2013

Może już dzisiaj skończy się twoja samotność. Masz czas, żeby przeżyć miłość swego życia. Wyjdź w domu, zmień zwyczajną drogę do pracy na jakąś inną. Pozwól, żeby spotkała cię niespodzianka. Nie postępuj szablonowo, a możesz dostać od losu dar, z którego będziesz bardzo zadowolona. Bo takich osób nie spotyka się codziennie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 24.09.2013

Ten dzień przyniesie ci wreszcie spokój i odpoczynek. Gwiazdy dodadzą ci odwagi, więc będziesz mógł wybrnąć ze starych spraw, które leżą już od jakiegoś czasu odłogiem. Inne rzeczy zawodowe są już na dobrej drodze do rozwiązania. Możesz dzisiaj liczyć na docenienie w postaci premii. Ale tak to jest, kiedy samemu jest się w dobrym nastroju i trafia na dobry nastrój szefa. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 16 lipca 2013
    Postaraj się dziś jak najmniej swoimi problemami obarczaj innych. Wszystkie istotne sprawy warto rozwiązywać samodzielnie. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć sukces. Dziś bardz...
  • Horoskop na 20 października 2013
    Dzisiaj pamiętaj o tym wszystkim, co masz do skończenia. Doszło ci do pracy wiele nowych spraw i powinieneś wdrażać się w nowe obowiązki. Możesz być bardzo aktywny, więc wykorz...
  • Horoskop na 23 grudnia 2013
    Pamiętaj, że najgorzej jest wstać po intensywnym wypoczynku. Dlatego do południa ten poniedziałek będzie w zasadzie leniwy i niestety mało skuteczny. Potem już się stanowczo ro...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook