708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 23 września 2013

Ежедневный гороскоп

Przy chęci pójścia na kompromis będziemy mogli wiele osiągnąć, nawet jeśli z początku będzie się wydawało, że owy kompromis jest nam nie na rękę. Po jakimś czasie, okaże się bowiem, że stało się tak, jak powinno się stać. Będziesz zadowolony z takiego obrotu spraw. Uśmiechnij się, początek tygodnia wcale nie musi być ciężki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 23.09.2013

Dzisiejszy dzień przebiegnie dość spokojnie. Co prawda będziesz musiał zwrócić uwagę na zdrowie, ale nie będzie to nic poważnego, może nieco dokuczliwy katar i lekkie pobolewanie gardła. To na trochę wycofa cię z życia towarzyskiego, ale pamiętaj, że zawsze możesz zaprosić przyjaciół do siebie. Też miło spędzicie czas.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 23.09.2013

Dzisiaj wyrobisz się z wszelkimi obowiązkami. A trochę tego się nazbierało. Masz jednak energię do działania i wykorzystaj ten swój nietypowy zapał, żeby ponadrabiać wszelkie zaległości. Dasz sobie radę ze wszystkim, nawet z uczuciami. Dzisiaj będą miedzy wami trudne rozmowy, ale dojdziecie do kompromisów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 23.09.2013

Czujesz się osamotniony w swoich działaniach. Cóż, czasem tak bywa, że ze wszystkim trzeba radzić sobie samemu. Postaraj się zobaczyć dobrą stronę tego stanu. Będziesz odpowiedzialny za działania, ale jak już uda się wszystko pokonać, to ty sam będziesz zwycięzcą. I nie oddasz palmy pierwszeństwa nikomu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 23.09.2013

Nie będziesz wiedział w co włożyć ręce. Mnóstwo propozycji wyjścia, każdy będzie widział ciebie na swojej imprezie. Trzeba będzie podjąć poważne decyzje. Wyszykuj się, bo może spotkasz ciekawego nieznajomego, którego będziesz chciał zauroczyć. W pracy też nie będzie spokojnie, ale ogarniesz wszelkie obowiązki.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 23.09.2013

Musisz uważać na swoje decyzje, bo mogą przynieść niespodziewane straty. Nie dzieje się dobrze od dawna, ale jednocześnie są jakieś wyjścia, których jeszcze nie dostrzegasz. Musisz po prostu usiąść i zastanowić się co dalej. Z nową wiedzą uda się pokonać trudności i wybrnąć ze wszystkiego obronną ręką.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 23.09.2013

Dzisiaj faktycznie wstałeś prawą nogą. Wszystkie sytuacje są do opanowania a obowiązki do wykonania. Nie daj się tylko wyprowadzić z równowagi ludziom, którzy będą działać wolniej od ciebie. Nie każdy jest tak nakręcony i pełen energii jak ty dzisiaj. Z szybkością pioruna pozałatwiasz wszystko za siebie i za innych a potem jeszcze będziesz miał czas dla siebie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 23.09.2013

Czeka cię długi dzień. Będzie się ciągną jak flaki z olejem. Opanuje cię totalne lenistwo i będziesz próbował lawirować między obowiązkami, tak, żeby nie zrobić niczego konkretnego. Postaraj się działać w logiczny sposób. Nie odwołuj decyzji w ostatnim momencie, bo możesz nie tylko innym ale i sobie pomieszać szyki.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 23.09.2013

Sprawy, które tłoczą się w twojej głowie zamącą ci spokój. Możesz działać wolniej i w sprawach nauki i w sprawach zawodowych. Ten stan nie będzie trwał zawsze, ale musisz pomyśleć o rozwiązaniach kłopotów, a nie tylko przeżywać, że nie jest dobrze. Postaraj się wyciszyć i skupić. To się uda, śpiewająco.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 23.09.2013

Jeżeli poznałeś kogoś nowego bliskiego twemu sercu, nie przedstawiaj go dzisiaj rodzinie i znajomym. Mogą być oni źle nastawieni na jakiekolwiek nowinki i taka akcja nie wypadnie po twojej myśli. Lepiej znajdź spokojniejszy czas na taką aktywność. Posiedźcie jeszcze sami romantycznie trzymając się za ręce, to będzie znacznie dla was lepsze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 23.09.2013

Niepotrzebne są dzisiaj nerwy. I tak nie bardzo uda się zdziałać cuda, więc bez sensu ciągle walić głową z mur. Nadwerężysz swoją głowę i emocje, a i tak niewiele zdziałasz. Może nawet oddaj swoje obowiązki komuś, kto ma do nich lepsze nieco nastawienie, a ty zwyczajnie odpocznij. Szkoda popełniać błędy tylko dlatego, że nie ma się serca do pracy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 23.09.2013

Dzisiaj zamkniesz się w sobie i będziesz okropnie marudny. A to partner cię nie kocha, a to szef cię nie docenia. Nic z tych rzeczy nie jest prawdą, a jednak twoje samopoczucie jest jakie jest. Z takimi nastrojami nie wygrasz. Jutro już inaczej spojrzysz na świat, ale postaraj się dzisiaj nie być osobą niezwykle marudną. Bo ludzie zaczną się od ciebie odsuwać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 23.09.2013

Dzisiaj nastąpi sprawdzian solidności twojego związku. Partner będzie potrzebował pomocy. Ciekawe, czy rzucisz swoje sprawy i staniesz na wysokości zadania? A może okażesz się niezwykłym egoizmem? Jeżeli już wiesz, że jest to sprawa poważna, zajmij się nią. Będziesz mogła liczyć na wdzięczność. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 5 sierpnia 2013
    Doskonały dzień na rozpoczęcie kariery lub postawienie pierwszego kroku w kierunku podniesienia statusu społecznego. Okoliczności będą sprzyjające, jeżeli ujawnisz swój profesj...
  • Horoskop na 3 grudnia 2013
    Uczysz się swojej roli. Masz do załatwienia takie sprawy, które będą wymagały wprost genialnych umiejętności i tłumaczenia się a może nawet przekonywania do swoich racji. To bę...
  • Gust kulinarny – gust w sypialni!
    Kiedyś, przed zatrudnieniem pracowników fizycznych, karmiono ich, patrząc, czy je z apetytem. Świadczyło to bowiem o pracowitości. O czym jeszcze mówi dobry apetyt? Jeśli chce...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook