708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Kariera i biznes Autor: ,

Feng-Shui w negocjacjach biznesowych

Nie każdy musi znać się doskonale na Feng-shui, aby móc wykorzystywać w codziennym życiu dobroczynną energię. Istnieją proste podstawowe zasady, postępując wg których z pewnością zmienimy swoje życie na lepsze.

Dotyczy to również sfery zawodowej i prowadzonych negocjacji. Jedną z trudności jest lokalizacja. Nie zawsze wiadomo, w jakim miejscu będziemy prowadzić biznesowa rozmowę. Dopiero na miejscu możemy się zorientować w tym temacie i wybrać dogodna pozycję. Jak wybrać najlepsze miejsce na negocjacje? Zobacz, jak sprawić, aby Twoja pozycja miała wpływ na przebieg spotkania zawodowego.

Pozycja i zachowanie na spotkaniu biznesowym wg Feng- Shui

Jeśli spotykasz się z rozmówcą sam na sam, nigdy nie zajmuj miejsca naprzeciwko, to zwiększa możliwość występowania konfliktu. Najlepiej przesunąć swoje krzesło tak, aby znaleźć się w jednej linii. Jeżeli partnerów do rozmowy jest więcej – najlepsze rozmieszczenie również na linii, albo w kółku. Dlatego popularnością cieszy się powiedzenie „obrady okrągłego stołu”. Zajmuj miejsce najbardziej oddalone od drzwi i nigdy plecami do wejścia. Pilnuj też, aby siedząc Twoje nogi nie były skierowane do drzwi – taka pozycja wpływa na obniżenie twojej reputacji. Unikaj ostrych kantów stołu, jeśli masz taką możliwość, wybieraj stoły okrągłe lub owalne. Wybierając krzesło z wysokim oparciem zyskujesz siły i spokój.

Zwróć uwagę na swoją gestykulację, zwłaszcza, jeśli trzymasz w rękach ostry przedmiot, np. długopis. Nie należy kierować go w stronę rozmówcy, bowiem takie zachowanie wywołuje w podświadomości poczucie niebezpieczeństwa i zagrożenia.  Podczas rozmów rozmówca powinien widzieć twoje ręce, a gestykulacja powinna się odbywać w poziomie na wysokości splotu słonecznego. Gestykulacja w płaszczyźnie pionowej wywołuje w rozmówcy agresję i drażliwość. Natomiast jeśli usiądziesz na krawędź krzesła a palce położysz na krawędzi stołu możesz zostać odebrany jak ktoś, kto ma sporo wad i słabości.  Twoje stopy niezależnie od pozycji osoby,  z którą prowadzisz rozmowę, powinny być skierowane do niej palcami. Taka pozycja pozwala osiągnąć wspólne pole energetyczne i podświadomie wywołuje zaufanie.

 

Ważne dokumenty nie należy przekazywać prostopadle, gdyż to może wywołać wątpliwości. Jeżeli chcesz, aby dokument został podpisany, należy go przekazać zgodnie z ruchem wskazówek zegara, wykonując ręką miękki ruch po kole.

W trakcie przemowy rozmówcy, skieruj swój wzrok w okolice jego szyi, to pozwoli wyprowadzić go na czystą wodę i otworzyć podwodne źródła. Natomiast kiedy ty zaczynasz mówić, patrz tuż nad nasadą nosa rozmówcy, wyobrażając sobie jak twoje słowa trafiają do jego mózgu niczym złote promienie. Skierowanie wzroku na Północ pomoże wyzbyć się przeszkód i konkurencji, na Południe – da możliwość zbudowania stabilnych i długotrwałych relacji, na Zachód – pomoże dostrzec oszustwo, natomiast na Wschód – da możliwość podkreślenia twoich zalet.

Kolory Feng-Shui dla osiągnięcia powodzenia w negocjacjach

Z pewnością nie raz zauważałeś, że kolorystykę ubrania dobiera się na podstawie samopoczucia. Niektórzy posiadają swoje „szczęśliwe rzeczy”. Świadczy to o tym, że w kolorach chowa się energia, którą warto wydobyć, wybierając się na ważne spotkanie biznesowe.  Nie musisz szukać ubrania w określonym kolorze, wystarczą dodatki i akcesoria, w które warto się uzbroić.

Kolor zielony – kolor życia, wzrostu, rozwoju, ruchu, zmian. Związany z elementem Drzewa. Ten kolor wpływa na polepszenie samopoczucia i uspokaja system nerwowy. Oprócz tego, zielony kolor jest jednym z najlepiej nadających się do negocjacji oraz rozwoju kariery. Jeśli planujesz rozwijać biznes lub swoją karierę, częściej spoglądaj na zielony kolor i noś przy sobie zielone dodatki. Jeśli twoje życie coraz częściej przypomina błoto i czujesz, że kroczysz w miejscu, a chcesz więcej zmian, zwróć uwagę na jasne odcienie zielonego.

Kolor niebieski – kolor pokoju, spokoju, duchowości. W sytuacji, kiedy musisz szybko się uspokoić, za bardzo się stresujesz zbliżającymi się rozmowami biznesowymi, wykorzystaj kolor niebieski. Jeżeli masz wybuchowy charakter, niebieski pomoże w chwilach, kiedy powinieneś wykazać się spokojem, pewnością siebie i zdecydowaniem.

Kolor biały kolor czystości, sprawiedliwości i wolności. Wpływa pozytywnie i kojąco. Biały pozwoli zwrócić na siebie uwagę, zabłysnąć, podkreślić twoje zalety, takie jak sprawiedliwość, szczerość, jak również pokazać twój autorytet. Biały doskonale się sprawdza na pierwszym spotkaniu, pomaga zrobić pierwsze pozytywne wrażenie.

Kolor czarny – symbolizuje mądrość i spokój. Pamiętaj jednak, że nie należy z tym kolorem przesadzać, gdyż w dużych ilościach jest depresyjny. Najlepiej kolor czarny wykorzystywać w zestawieniu z innymi odcieniami, np. z niebieskim lub zielonym. Nadmiar czarnego może wywołać w rozmówcy niedowierzanie i ostrożność, gdyż czarny to również kolor tajemnicy

Kolor żółty – kolor słońca, radości, dobrego samopoczucia. Ma właściwości antydepresyjne, wpływa na koncentrację. Możesz wykorzystywać akcesoria albo długopis ze złotym piórem.

Kolor pomarańczowy – kolor ciepła i pozytywu. Podnosi humor, dodaje pewności siebie. Jeśli chcesz wywołać pozytywne wrażenie na rozmówcy, sięgnij po pomarańcz.

Kolor czerwony – kolor zdecydowania i żądzy. Posiada efekt pobudzenia, wzmaga prace mózgu. Kolor ten będzie efektywny, jeśli masz spotkanie z partnerem płci przeciwnej. W pozostałych wypadkach czerwień może wywołać uczucie konkurencyjności i rywalizacji.

Kolor fioletowy – kolor mistycyzmu i filozofii. Posiada podwójne właściwości – jednocześnie przygniatające i pobudzające. W dużych ilościach ma silne oddziaływanie na psychikę. Ten kolor warto stosować, jeśli twoja działalność jest związana z poufnością, tajemnicą.

Kolor szary wywołuje znudzenie i formułuje niewyraźne wrażenie na temat osoby, która ten kolor nosi. Korzystaj z niego tylko jeśli chcesz się wtopić w tłum.  

Kolor brązowy – kolor ziemi, wygody, spokoju. Ma działania uspokajające, dodaje poczucia pewności. To kolor racjonalizmu. Korzystaj z niego jeśli masz zamiar podnieść swój status społeczny w oczach rozmówcy.

Kolor różowy i malinowy – kolory uczuciowości i romantyzmu. Doskonałe w sytuacji, kiedy chcesz stworzyć romantyczna atmosferę, aby wywrzeć wrażenie na rozmówcy płci przeciwnej.

 

Korzystając ze wskazówek kolorystycznych, łatwiej osiągniesz sukces w działalności zawodowej. Powodzenia!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook