708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 23 do 29 września 2013

Tygodniowy horoskop

Tydzień zapowiada się pozytywnie, szczególnie dla osób z trygonu ognia, będą one miały okazję wypocząć, zrelaksować się, ale i ułożyć sobie sprawy w głowie – sprawi to, że z odnowionymi siłami i dużą energią będą mogły podjąć się spraw, które wymagają ich zaangażowania. Wszyscy będziemy teraz trochę bardziej rozleniwieni, jednak nie wpłynie to negatywnie na nasze życia. Ten tydzień jest odpowiedni, aby zająć się sobą, swoimi potrzebami, nadrobić zaległe lektury. W tym tygodniu powinniśmy się wstrzymać od podejmowania decyzji dotyczących dalszej przyszłości, czyli np. warto wstrzymać się z kredytem, odłożyć go na później i przemyśleć raz jeszcze jego warunki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Zodiakalne Barany będą teraz zmagały się z decyzją, która zaważy na ich przyszłości – może być to oddziaływanie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Warto w tej kwestii poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, rozważyć każdą możliwą opcję. Jeśli zastanawiasz się nad kupieniem mieszkania, sprawdź wszystkie warunki, poproś o wycenę nieruchomości – bądź ostrożny, ponieważ szczególnie w kwestiach inwestycji gwiazdy zalecają Ci ostrożność w tym tygodniu. Ten tydzień jest dobry na ćwiczenia fizyczne, bo szczególnie teraz będą one miały dobroczynny wpływ na Twoje ciało, ale i psychikę – jeśli więc zastanawiałeś się nad tai chi lub jogą, właśnie teraz warto zapisać się na zajęcia i czerpać z nich pełnymi garściami.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Byka los będzie w tym tygodniu łaskawy – w ich pracy zawodowej panować będzie spokój, nie zmienia to jednak faktu, że powinny one ostrożnie podchodzić do zobowiązań podejmowanych w ramach nadgodzin. Powinny również oszczędzać się, szczególnie na początku tygodnia, ponieważ wtedy właśnie istnieje ryzyko przeziębienia. Żyjąc na pełnych obrotach często bowiem zaniedbujemy swoją odporność – teraz Byk powinien zadbać o siebie – wskazane są suplementy z witaminą C oraz dieta bogata w cytrusy. W tym tygodniu warto również zadbać o kontakt z osobami najbliższymi – dlatego Byk powinien wygospodarować nieco czasu w sobotę i po prostu zaprosić do siebie rodzinę choćby na kawę i ciastko.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Bliźnięta wezmą się w tym tygodniu ostro do pracy – zaowocuje to zdziwieniem i zachwytem szefostwa, co z kolei przełoży się na ich przyszłość w zawodzie. Będą teraz odczuwały przypływ energii, co przełoży się na poprawienie kontaktów ze znajomymi, wyjścia towarzyskie oraz po prostu na ogólne dobre samopoczucie Bliźniąt. Wzmożona radość życia i nadzwyczajne siły sprawią, że Bliźnięta postanowią spróbować czegoś innego – czy to więc kurs wspinaczki czy dzierganie na drutach, warto teraz próbować nowych rzeczy. Gwiazdy przestrzegają Bliźnięta przed nieroztropnym dysponowaniem pieniądzmi w tych dniach – do sklepu powinny się udawać z listą produktów niezbędnych, ponieważ pod koniec tygodnia może okazać się, że są zwyczajnie spłukane.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla Raków tydzień zapowiada się rodzinnie – będą teraz szukały okazji do przebywania z najbliższymi, co nadarzy się już w środę. Zainteresują się one swoimi korzeniami, będzie więc wspominanie, ale i szukanie informacji na temat przodków. Raki powinny być teraz ostrożne przy nawiązywaniu nowych znajomości, szczególnie z kobietami, ponieważ relacja może okazać się toksyczna i doprowadzać Raki na skraj wytrzymałości. W tym tygodniu Rak powinien skupić się na swoich potrzebach duchowych, a więc pogłębianiu więzi ze swoim obecnym partnerem, ale i czytaniu – jego czas wolny w tym tygodniu będzie na wagę złota, warto więc odłożyć sprzątanie na jeden dzień i po prostu raz, choć jeden raz, poświęcić chwilę wyłącznie sobie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Lwy mają przed sobą tydzień usłany sukcesami – zarówno tymi związanymi z karierą zawodową, jak i na gruncie prywatnym. Uznanie ze strony przyjaciół i znajomych sprawią, że Lew poczuje się dowartościowany. W tym tygodniu Lwy mogą rozważać zmianę miejsca zamieszkania – zmiana środowiska wyjdzie im bowiem na dobre. Jeśli Lew marzył kiedykolwiek o posiadaniu domku letniego, teraz może powziąć decyzję odnośnie jego zakupu. Inwestycja zwróci się szybko, a Lew pozna przyjemności obcowania z naturą, wyciszy się i nawiąże nowe, interesujące znajomości. Wszelkie plany dotyczące wyjazdów teraz mogą zostać zrealizowane, ponieważ Lew może być pewien, że wróci z nich wypoczęty i radosny.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Zodiakalne Panny będą w tym tygodniu czuły się nieco rozdrażnione i zmęczone – wszystko przez obowiązki, których się nie spodziewały, a których w żadnym razie nie wolno odłożyć. Panna musi zacisnąć zęby, zebrać siły w sobie i uwinąć się tak szybko, jak będzie to możliwe. Panna musi się liczyć z tym, że ten tydzień będzie dla niej trudny, jednak nie powinna się poddawać. Niech nie bierze na siebie również więcej, niż jest to konieczne. W tym tygodniu powinna zadbać o swój sen – przed snem wywietrzyć pokój, skropić poduszkę lekko olejkiem lawendowym, ponieważ to pomoże jej się wyciszyć i zasnąć. Panny w tym tygodniu powinny unikać napojów wyskokowych oraz nadmiernej ilości kofeiny, która zamiast pobudzić sprawi, że będą czuły się senne.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Wagi w tym tygodniu będą odznaczały się specyficznym humoru, które nie każdy będzie rozumiał, więc ich żarty mogą zostać źle odebrane. Powinny więc ugryźć się w język, szczególnie w pracy, jeśli mają kontakt z dużą ilością petentów. Dla Wag najistotniejsze w tym tygodniu będzie dobre, solidne wykonywanie obowiązków, zarówno domowych jak i zawodowych, co będą robić z pieśnią na ustach. Ten tydzień dla Wag będzie ważny, gdyż mogą otrzymać ofertę współpracy przy dużym przedsięwzięciu. Nie powinny jednak podejmować decyzji na szybko, warto bowiem negocjować warunki. Będą miały niestety mało czasu dla siebie, co sprawi, że sobotę przeznaczą na wypoczynek z książką w łóżku bądź seans filmowy z osobą bliską.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Zagoniony Skorpion w końcu znajdzie chwilę, aby przystanąć i nacieszyć się jesienią. W tym tygodniu będzie spędzał czas z osobami bliskimi, niewykluczone, że weźmie krótki urlop, by w pełni wypocząć; wyznaje bowiem zasadę, że po ciężkiej pracy należy się solidny odpoczynek. Nie będzie miał w tym tygodniu wielkich zmartwień, choć gwiazdy przestrzegają, że nie powinien też angażować się w żadne sprzeczki między osobami znajomymi – one same muszą sobie to wyjaśnić, Skorpion powinien trzymać się z boku, ponieważ kiedy te dwie osoby się pogodzą, to on zostanie obwiniony za kłótnie. Skorpion powinien zmienić dietę na lżejszą, ponieważ pod koniec tygodnia możliwe problemy z żołądkiem.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla Strzelców tydzień ten będzie okazją, aby się wzbogacić – zarówno pod względem duchowym, jak i materialnym. Jeśli Strzelec jest aktualnie bez pracy, to właśnie teraz ma szansę otrzymać dobrze płatną posadę, która przyniesie mu satysfakcję i spełnienie zawodowe. Dla Strzelców już zatrudnionych możliwość awansu albo premii. Jest to bardzo dobry moment, by się doskonalić w każdym znaczeniu tego słowa. Jeśli zodiakalny Strzelec marzył o podjęciu kursu, który sprawi mu przyjemność, teraz powinien to zrobić. Jeśli ma jakiś problem, którego nie był w stanie rozwiązać wcześniej, właśnie teraz los mu sprzyja w tej kwestii – do czwartku ma czas, by załatwić sprawy na swoją korzyść.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą odczuwały teraz wzmożoną potrzebę przebywania z ludźmi i pogłębiania zainteresowań. Jest to świetny czas na nawiązywanie nowych znajomości, ale i rozwijania nowych, które przerodzą się w przyjaźnie na lata. Koziorożec może w tym tygodniu kierować się jednak stereotypami, przez co może przegapić znajomość z osobą, która ma takie pasje jak on. To dobry czas na pielęgnowanie ciała, ponieważ efekty utrzymają się naprawdę długo – wszelkie zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie teraz będą najskuteczniejsze. Jeśli chcesz poprawić swoje samopoczucie, zdecyduj się na jednodniową dietę oczyszczającą, która pozwoli Ci oczyścić ciało z toksyn.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Zodiakalne Wodniki będą teraz cieszyły się pełnią życia – każdy dzień będzie dla nich nowym doświadczeniem, a ich optymizm będzie działał jak magnez dla ludzi, przy okazji i im poprawiając nastrój. Wodnik będzie pełen energii i gotowy na podejmowanie nowych wyzwań – zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Jeśli więc Ty i Twój partner rozważaliście możliwość powiększenia rodziny, właśnie teraz jest na to najlepszy moment. Teraz Wodnik nie będzie odkładał decyzji na później, będzie szedł przed siebie i cieszył się chwilą, sprawi to, że wszystkie jego sprawy będą szły do przodu, a wszystko, co złe po prostu w tym tygodniu mu się nie przydarzy. Jest to świetny czas na załatwianie spraw urzędowych i administracyjnych.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

W życiach zodiakalnych Ryb nastąpi przewrót o sto osiemdziesiąt stopni – sprawi to, że ich sprawy nabiorą tempa, a Ryby będą się dwoić i troić aby nadążyć za zmianami. Mogą czuć się zrezygnowane i zmęczone, jednak już od środy poczują przypływ sił do działania – jeśli tylko będą miały w tym czasie wsparcie ze strony przyjaciół i odrobinę czasu na relaks, sprawy doprowadzą do końca. W tym tygodniu mogą oczekiwać wizyty ze strony osoby, której nie widziały. Jest to świetny czas na działanie, więc Ryby nie mogą stać w miejscu – czasu będzie jak na lekarstwo, jednak kiedy już zakończą wszystko, będą bardzo dumne. Dostrzeże to również ich partner, który ucieszy się, że Ryby nabrały pewności siebie.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 27 września 2013
    Wpadniesz w wir pracy. Wszystko zwali ci się na głowę. Jeżeli będziesz pracował systematycznie, uda się wiele spraw zakończyć. Zrelaksuj się wieczorem przy ciepłej herbacie, ju...
  • Horoskop na 2 października 2013
    Oprócz innych działań możesz zająć się swoją urodą. Dzień sprzyja wszelkim zabiegom upiększającym, szczególnie, jeżeli będą dotyczyły skóry. Odpocznij wieczorem i nie przejmuj ...
  • Horoskop na 5 listopada 2013
    Działaj wszędzie tam, gdzie tylko można cokolwiek ruszyć. Masz szanse na znaczne postępy ale tylko w przypadku, kiedy uderzysz we właściwe struny. Szukaj więc wyjść z sytuacji ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook