708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Zaczynamy wspólne życie, jak nie narobić sobie problemów

Długo czekaliście na ten moment i właśnie podjęliście decyzje, aby zamieszkać razem. Łatwo mówić, ale z wcieleniem pomysłu w życie już trudniej. A najtrudniej rozpocząć wspólne życie w zgodzie i harmonii.

Kochanie, porozmawiaj ze mną…

Najważniejszym aspektem już przy planowaniu wspólnego zamieszkania jest omawianie wszystkich nawet najdrobniejszych spraw, związanych z tym nowym etapem w waszym życiu. Nie bój się powiedzieć partnerowi o tym, że masz lęki, obawy, wątpliwości dotyczące nowej wspólnej drogi. Jeśli odważysz się i powierzysz drugiej połówce swoje przemyślenia, twoje lęki wkrótce znikną i łatwiej będzie dalej podejmować wspólne decyzje. Oczywiście nie zapomnij w tej rozmowie dokładnie wysłuchać argumentów drugiej strony. Ta taktyka w przyszłości zaowocuje zrozumieniem i pozwoli uniknąć poważnych problemów.

Terytorium neutralne

Zawczasu przemyślcie wspólnie, w jaki sposób podzielicie się „swoja przestrzenią”. Nie znaczy to oczywiście, że należy zamieszkać osobno w różnych pokojach, zamykanych na klucz, ale czasem każdy z nas potrzebuje chwili samotności w przyjaznym dla siebie miejscu. Jeśli twój partner ma ochotę na spędzenie czasu z przyjaciółmi bez ciebie, albo posiedzieć przed komputerem dłużej niż zazwyczaj, nie przeszkadzaj mu w tym. Niezależnie bowiem od siły waszych uczuć, każdy z was potrzebuje „tlenu” i oddechu w związku. Oczywiście, warto wyznawać zasadę złotego środka i w tej kwestii.

Szpiegostwo domowe

Warto się zastanowić nad tym, na ile ufasz swojemu partnerowi. Teraz w twoim zasięgu będzie jego telefon, komputer, dokumenty, kalendarz, albumy ze zdjęciami.  Czy jesteś pewny, że twoje zaufanie jest na tyle silne, aby nie wybuchać z byle powodu, jeśli coś podejrzanego wyświetli się na ekranie telefonu twojej drugiej połówki? Zaufanie – trudna sprawa, ale warto się tego nauczyć dla dobra obojga partnerów.

Podział obowiązków

Nie czekajcie na ostatnia chwilę z podziałem waszych domowych obowiązków. To, że ty masz jakieś wyobrażenie na ten temat nie świadczy o tym, że twój partner myśli tak samo. Raz, drugi zrobisz coś, co powinno wg ciebie należeć do obowiązków ukochanego, a potem nie wytrzymasz i kłótnia gotowa. A druga strona będzie zdziwiona, przecież nic wcześniej nie mówiłeś. Takie scenki często wynikają z braku komunikacji między partnerami. Ani ty, ani twój partner nie będzie się czuł dobrze w układzie „pan i sługa”. Bez określenia dokładnej listy obowiązków można popaść w konflikty.

Miłość czy ultimatum?

Zapomnij o ultimatum. To nie jest dobre rozwiązanie, a wręcz przeciwnie, może mieć fatalne skutki. Kwestie w stylu: „Albo w tej chwili pozbędziesz się tej kolekcji czasopism, albo ja zabieram swoje rzeczy i się wyprowadzam”, brzmią bardzo niepoważnie i szczeniacko. „Albo ja, albo twoja matka!” – to jest już całkiem zabawne sformułowanie, niestety często używane w dialogach „zakochanych”. Weź się w garść i spróbuj razem z partnerem konstruktywnie poszukać rozwiązania problemu, ale bez stawiania ultimatum.

Goście, goście…

Aby uniknąć awantur z powodu niezapowiedzianych wizyt rodziny, przyjaciół czy znajomych twojej drugiej połówki, warto i te kwestię omówić tuż po podjęciu decyzji o wspólnym gniazdku. Jeśli kogoś z rodziny swojego wybranka nie lubisz za specjalnie, nie naciskaj i nie twórz bariery. Twój partner też może nie przepadać za twoja przyjaciółką, czy kuzynem. Musicie nauczyć się tolerować, a najlepiej określić dni i sposób odwiedzin, aby w pełni świadomie i odpowiednio się nastrajając uczestniczyć w spotkaniach z gośćmi, nie zawsze lubianymi.

Podzielić przez dwa

Przygotuj się dzielić. Nadchodzi czas, kiedy „ja” i „moje” już nie obowiązuje. Teraz będzie tylko „my” i „nasze”. Czasem ciężko jest sobie wyobrazić, jak wiele teraz należy nie do ciebie, ale do was. Łóżko, wanna, naczynia, telewizor, szafa i suszarka na bieliznę – ze wszystkiego będziecie korzystać wspólnie. Czeka cię również jeszcze jedna wspólna rzecz, a mianowicie wspólny budżet. To, ile i na co każdy z was przeznaczy środków na wspólny budżet zależy tylko od was. Zrozumienie w tej kwestii niewątpliwie pozwoli uniknąć niepotrzebnych konfliktów.

Od fantazji do rzeczywistości

Niezależnie od tego ile czasu spędziłeś na marzeniach o tym, jakie piękne będzie wasze wspólne życie, rzeczywistość często bywa nieco inna. Nie martw się na zapas, nie panikuj. Nie zawsze możemy żyć od razu jak w świecie fantazji. Możemy jednak realnie patrząc na sprawy, dążyć do idylli z marzeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wreszcie świat zaczął wyglądać tak, jak sobie zaplanowałeś. Musisz jednak trochę popracować nad sobą, aby uzyskać oczekiwany efekt. Jeśli nauczysz się nie tylko wymagać, ale i dawać od siebie, oraz rozumieć swojego partnera i jego potrzeby, myślę, że wówczas żaden nawyk drugiej połówki nie będzie w stanie wyprowadzić cię z równowagi i doprowadzić do konfliktu. A wtedy harmonia zagości na dobre w waszym wspólnym gniazdku.

A jeśli nie jesteś pewien, czy sobie poradzisz w nowej sytuacji, zwróć się do specjalistów Astrostar, którzy wysłuchają i doradzą, jak postąpić w danej sytuacji.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook