708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny od 23 do 29 września 2013

Słowa, że stara miłość nie rdzewieje znajdą potwierdzenie w życiu wielu osób w tym tygodniu – w naszym życiu pojawią się wspomnienia i tęsknoty, a także nostalgia spowodowana myślami o tym, co było, a co utraciliśmy. Na fali wspomnień będziemy chętnie odświeżać kontakty z osobami, z którymi dawno je straciliśmy. Niektórym z nas się poszczęści i znajomość sprzed lat odżyje – ci z nas będą mieli okazję po raz kolejny się w niej zatracić… Zrozumiemy, że czasami do związku dojrzewamy z czasem. W tym tygodniu warto uzbroić się w cierpliwość, pozytywne nastawienie i dużo częściej się uśmiechać.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla samotnych Baranów tydzień zapowiada się bardzo pozytywnie – wkroczą bowiem w niego z niezwykłą energią. Ich optymizm będzie wpływał na otoczenie, dzięki czemu będzie je otaczała przyjazna, ciepła atmosfera. W tym tygodniu będą miały okazję nawiązać wiele znajomości, jednak ich uwagę przyciągnie osoba urodzona pod znakiem Raka, dzięki której ponownie poznają sens słowa „kochać”. Miłość na dobre rozgości się w ich sercach, Barany nabiorą pewności siebie, dzięki czemu nawet codzienna rutyna we dwoje będzie dla nich cudownym doświadczeniem. Barany w związkach w końcu odetchną, będą miały czas dla siebie i dla ukochanej osoby – wspólne spacery alejkami parku, w którym jesień już złoci liście, stanie się dla nich codziennym rytuałem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Samotne Byki w tym tygodniu będą w stanie napięcia – brak partnera da się im we znaki, kiedy nie będą mogły podzielić się z nim radosną nowiną. Byki zaczną więc analizować, gdzie popełniły błąd w swoich zakończonych relacjach, muszą jednak zrozumieć, że czasami tego błędu nie ma, po prostu dwie osoby do siebie nie pasują i dlatego bycie razem nie wychodzi. Uzbrój się w cierpliwość Byku, ponieważ już pod koniec tygodnia spotkasz niezwykle serdeczną Pannę, z którą będziesz dogadywał się w pół słowa! Dla Byków w związkach gwiazdy mają ostrzeżenie – to, że z kimś jesteś nie zwalnia Cię automatycznie z zabiegania o tą osobę. Dbaj o nią, szanuj, okazuj miłość na sto sposobów, a Twój związek przetrwa wieki.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla Bliźniąt, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połowy ten tydzień przyniesie masę nowych doświadczeń – okaże się, że osoba z którą okazjonalnie flirtowały zaangażuje się w ich relację bardziej, niż przypuszczały. Będą musiały mocno przemyśleć, czy chcą być z nią, czy jednak zakończą tą znajomość. Jeśli czujesz się z tą osobą dobrze, dogadujesz się z nią – warto zaryzykować. Jeśli jednak jest to tylko przelotna znajomość, warto ją zakończyć – oszczędzicie sobie przyszłych cierpień. Bliźnięta w związku staną przed dylematem – czy wyjechać na jakiś czas z przyjacielem, wypocząć, czy zostać ze swoim partnerem. Nawet jeśli jednak Twój partner będzie Cię zachęcał, byś odpoczęła – przemyśl ten wyjazd dwa razy, ponieważ osoba którą kochasz, może nie chcieć po prostu stawać Ci na drodze, mimo chęci spędzenia wolnego czasu z tobą.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Rakom bez drugiej połówki przydarzy się spotkanie – wśród ludzi, prawdopodobnie na zakupach spotkają osobę, której nie widziały już długi czas, a do której wracały myślami szczególnie w ostatnich dniach. Raku, otwórz się, tym razem macie okazję stworzyć stały związek! Wyjdź z propozycją wspólnego gotowania z kupionych przez Was produktów, a z pewnością Twój były partner przystanie na to z radością – nie daj się zwieść, on również o Tobie myśli. W tym tygodniu będziecie się do siebie zbliżać, badać swoje intencje. Dla Raków w związkach szykuje się piękny, ciepły tydzień – będą one dążyć do bliskości z partnerem, będą czułe, kochane. Wasza miłość będzie rozkwitać, a Wy będziecie cieszyli się jej owocami długi czas – dbajcie o siebie wzajemnie, rozmawiajcie o Waszych potrzebach, śmiejcie się razem, a to umocni Wasz związek.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa nie będą w tym tygodniu narzekały na swoje życie miłosne. Spokój i harmonia zagoszczą w życiach Lwów będących w stałych relacjach – pojawią się wspólne plany oraz okazja do realizowania ich. Nie zaprzepaśćcie jej, właśnie teraz jest dobry czas na to, by podjąć decyzje odnośnie Waszej wspólnej przyszłości. Lwy będące jeszcze singlami mogą liczyć na to, że w tym tygodniu spotkają swojego partnera docelowego : będzie to osoba spod znaku Wagi, która urzeknie ich swoją osobowością oraz niepowtarzalnym wyglądem. Mimo tego, że bardzo się różnicie, znajdziecie wspólny język – Waga będzie zachwycona Tobą i Twoją niespożytą energią, a Ty jej taktem i tym, że rozumie Cię bez słów.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla Panien, które dopiero rozglądają się za towarzyszem życia, Los przygotował niespodziankę – pojawi się on znienacka, nie będziesz musiała go szukać, Panno, nie będziesz musiała się wysilać. Ten Byk już zagiął na Ciebie parol, teraz tylko czeka na okazję, by podejść i sprowokować rozmowę. Nie obawiaj się, wszystko potoczy się dobrze, a Ty odnajdziesz szczęście na które tak czekałaś. Panny w stałych związkach mimo jesieni za oknem, poczują wiosnę w sercu – wszystko za sprawą ich partnera, który będzie je rozpieszczał na wszelkie możliwe sposoby. Poświęćcie ten tydzień na cieszenie się swoją obecnością oraz wspólne wyjścia – jesteście jak dwie połówki jednego jabłka, jeśli teraz nie macie czasu, to kiedy go znajdziecie? Teraz jest Wasz czas na miłość.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Samotne Wagi mogą czuć się w tym tygodniu smutne i zrezygnowane, jednak nie powinny się poddawać, ponieważ dosłownie za rogiem czeka na nie spotkanie z osobą, która odmieni ich poglądy na miłość. Poznasz tego Raka do czwartku i od razu zapałasz do niego sympatią, co będzie wzajemne. Wasze porozumienie sprawi, że będziecie rozmawiać coraz częściej, aż stwierdzicie, że chcecie być razem – wykorzystaj szansę, Wago, nieprędko się ona powtórzy. Wagi będące w związkach mogę się teraz nieco dąsać na partnera ze względu na to, że ma on teraz mniej czasu niżby chciał na przebywanie z nią. Na zewnątrz spokojna Waga będzie szukała pretekstu, by partner poświęcił jej swoją uwagę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

W życiu uczuciowym zodiakalnych Skorpionów będzie wrzało – wszystko za sprawą pewnego Lwa, który pojawia się i znika, przyprawiając Skorpiona zarówno o nerwy, jak i o ciekawość. Z Lwem Skorpion nie może liczyć na długi, trwały związek, jeśli jednak zechce, właśnie z nim zazna najpiękniejszego romansu w swoim życiu – wystarczy, że pohamuje zazdrość i swoje nieco dyktatorskie zapędy. Skorpiony będące w stałych związkach będą cieszyły się każdą chwilą spędzoną wraz z partnerem, jednak w piątek powinny trzymać emocje na wodzy, ponieważ może dojść między nimi do spięcia, które sprawi, że nastąpi kilka cichych dni.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Zodiakalne Strzelce, które nie poznały jeszcze miłości swojego życia będą w tym tygodniu miały okazać sympatyczną osobę urodzoną pod znakiem Byka, która przyciągnie je do siebie urokiem osobistym oraz przymiotami ducha – Byk będzie dla Strzelca ostoją, choć czasem jego ambicje będą go szokować. Mimo wszystko razem są w stanie stworzyć harmonijny i ciepły związek, o ile przymkną oko na nawyki swojej drugiej połówki. Strzelce będące już w stałych związkach skupią swoją uwagę na rodzinie i tym, co im najdroższe – czyli ukochanej osobie. Wspólny wypoczynek z rodziną, przeglądanie zdjęć jest świetnym pomysłem na sobotnie popołudnie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Los nie oszczędzi w tym tygodniu serca samotnego Koziorożca, szykuje dla niego znajomość nie z tej Ziemi – spotkacie się przez wspólnych znajomych dokładnie w środę. Spotkanie to sprawi, że Twój puls przyspieszy i poczujesz, że właśnie na tą chwilę czekałeś całe życie, Koziorożcu. Przecudny, wrażliwy Wodnik wywrze na Tobie oszałamiające wrażenie i zapragniesz natychmiast go poznać – niestety zniknie on i dopiero przez wspólnych znajomych dwa dni później odezwie się do Ciebie. Szykuj szpilki na randkę. Koziorożce, które mają stałego partnera będą marzyły o weekendzie we dwoje z daleka od świata – macie teraz możliwość wyjazdu, warto więc zacząć pakować walizki i odpocząć od zgiełku życia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Dla Wodników bez pary kończy się czas samotny – tej jesieni będą miały z kim dzielić wieczory, dnie, noce. Gwiazdy przewidują dla nich odświeżenie znajomości z osobą z trygonu powietrza, która szuka z nimi kontaktu już od dłuższego czasu. Wodnik nie powinien się niczego obawiać, ponieważ ta relacja przysporzy mu wiele radości i spełnienia- widać perspektywy na dalszy związek. Oboje jesteście kreatywni i romantyczni, przed Wami dobra przyszłość. Wodniki w związkach będą rozmyślały o tym, jak uszczęśliwić partnera – odrobina szaleństwa w relacji nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie wzbogaci Wasze pożycie i sprawi, że mimo mijających lat Wy nadal będziecie czuli się jak na początku znajomości.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 23 do 29 września 2013 roku

Życie uczuciowe Ryb nabierze tempa – właśnie teraz bowiem samotne Ryby rzucą się w wir randek i choć w pewnym momencie stracą już nadzieję, że znajdą kandydata do serca, właśnie wtedy, wychodząc z nieudanej randki spotkają osobę spod znaku Bliźniąt. Początkowo Ryby będą się bronić przed tym zauroczeniem – bo osoba jednak nie do końca w ich typie, brak wspólnych tematów… jednak ulegną. Uświadomią sobie, że drugiej tak troskliwej i kochającej osoby mogłyby szukać i tysiąc lat, a i tak myślami wracałyby do tej jedynej. Ryby w związkach będą oddawały się błogiemu lenistwu z partnerem, jesień nastroi je do wspólnego wypoczynku przy kominku. Wspólnie będą przeżywali teraz ciepłe, spokojne chwile, nigdzie się nie spiesząc.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na lipiec 2013
    Lipiec jest miesiącem, w którym najlepiej odpoczywać. Jest to czas urlopów, rozrywki, podróży i spokoju. Co prawda na początku i pod koniec miesiąca wydarzenia zmuszają do dzia...
  • Horoskop tygodniowy od 7 do 13 października
    W tym tygodniu możemy pozwolić sobie na odpoczynek, jednak zdecydowanie lepiej wyjdziemy na tym, jeśli na laurach nie spoczniemy, a wręcz przeciwnie - będziemy działać, poniewa...
  • Horoskop na 25 grudnia 2013
    Wolny dzień sprzyja refleksjom. Będziesz miał na nie czas w gronie przyjaciół i rodziny. Powspominacie dawne czasy. Jeżeli zrobi się nieco nerwowo, wycofaj się na moment, a wsz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook