708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Jak postępować z szefem? Sprawdź jaki jest jego znak Zodiaku.

Jeśli nie rozumiesz zachowania swojego szefa i nie bardzo wiesz, jakie mieć do niego podejście, zorientuj się spod jakiego znaku Zodiaku jest.

Wówczas masz szansę zrozumieć w jaki sposób się zachować, aby osiągnąć swój cel, no i żeby przysłowiowa owca ocalała i wilk nie został głodny.

 

Baran. Może być hałaśliwy, impulsywny, groźny i posiadać wszelkie cechy zodiakalnego Barana. Jednak to nie powinno Cię teraz interesować. Ludziom impulsywnym nie należy wchodzić w drogę, to już pewnie dobrze wiesz. Powinieneś jednak zapamiętać, że Baran nie znosi kłamstwa i intryg. Jeśli chcesz żyć z szefem w dobrej komitywie, powinieneś trzymać się z daleka od zakulisowych gierek. Baran jest egocentryczny, nie rozumie ludzi, dlatego nie potrafi prowadzić żadnych gier. W zetknięciu z intrygantem, czuje się źle, w związku z czym po prostu się obraża. Obrażony szef ma wile możliwości, aby się odegrać.

Byk. Jest powolny, ale pewny siebie. Jeżeli wydaje Ci się, że łatwo można Byka zmobilizować do działania, jesteś w błędzie. To tylko pozory. Jego punkt widzenia jest trudno obalić. Raczej Ci się to nie uda. Łatwo dostrzega osoby, które zmieniają zdanie tylko po to, aby się przymilić i dogodzić przełożonemu. Nie warto zatem naginać się i zmieniać poglądy. Zachowaj swoje własne zdanie. I jeszcze jedna ważna rzecz: nigdy przenigdy nie przekazuj mu wiadomości.

Bliźnięta. Wbrew pozorom, Bliźnięta przeskakując z jednego tematu na inny, wcale nie cechują się niezdecydowaniem. Taki szef dobrze pamięta o każdym drobiazgu, z którym się do niego zwracasz i doskonale wie, czym powinieneś się w danej chwili zajmować. Warto, abyś równie dobrze, jak Twój szef pamiętał to, do czego się zobowiązujesz.

Rak. Rak jest bardzo pamiętliwy, łatwo go obrazić. Jednak to akurat jest mało ważne, gdyż doskonale wiesz, że raczej z szefem się nie powinieneś kłócić. A jaki jest sekret szefa Raka? Otóż, jeśli Rak postawił na karierę, to robi to nie dla siebie, ale dla innych: swoich bliskich, rodziny. Dlatego wszelkie nieprzewidziane sytuacje: zwolnienie lekarskie nie w porę, wpadka w negocjacjach z klientem itd. Rak odbiera jak zagrożenie właśnie rodzinie. A morał z tego taki, że wystarczy odrobina pracowitości i obowiązkowości, a szef będzie Cię wielbił.

Лев. Szef Lew uwielbia się opiekować, wspierać i szczodrze obdarzać swoich pracowników pochwałami. Taką postawę należy przyjmować z wdzięcznością i zachwytami. To niezwykła umiejętność przyjmowania prezentów, która spowoduje, że Lew doceni Cię jeszcze bardziej. I jeszcze jedno: nie wchodź w komitywę z innymi pracownikami, aby wspólnie wysnuwać postulaty i żądania do swojego szefa. To on jest tu władcą. Lepiej załatwiać swoje potrzeby w pojedynkę. Panna. Mądra i pracowita Panna ma dwie słabości. Nie potrafi nie pracować. Wydać zarządzenie i czekać, aż zostaną zrealizowane to nie w jej stylu. Panna zawsze znajdzie pracę dla siebie samej. Nie pokazuj, że możesz sobie poradzić bez niej. Panna boi się odpowiedzialności. Jeśli coś pójdzie nie tak, weź całą odpowiedzialność na siebie. Panna to zapamięta i będzie Ci bardzo wdzięczna.

Waga. Szef spod Wagi jest miły i przyjazny w stosunku do wszystkich. Należy podtrzymywać z nim świeckie stosunki. Rozmowy bez ogródek o wadach kolegów są dla niego nie do przyjęcia. Ciężko mogą mieć mówiący prosto z mostu ogniste znaki. Raczej nie powinieneś dzielić się z szefem swoimi negatywnymi spostrzeżeniami na temat kolegów z pracy, trzymaj przy sobie negatywne myśli.

Skorpion. Skorpion nie wierzy w dobre chęci ludzi. Zawsze będzie podejrzewał spisek, podwójne dno, jakąś grę. Nie śpiesz się z tłumaczeniami, że tak nie jest. Im więcej szczerości, tym więcej w szefie wątpliwości. Powinieneś się zachowywać jak karierowicz, myślący o pracy z perspektywy własnego ja. Wówczas spotkasz się ze zrozumieniem i wsparciem. O ile oczywiście dasz szefowi do zrozumienia, że twoje działania nie są skierowane przeciwko niemu.

Strzelec. A tu mamy do czynienia z klasycznym przełożonym – ważny, pouczający i hojny. Szanuje swoją pozycję i oczekuje szacunku od pozostałych pracowników. Jest z nim i łatwo i trudno jednocześnie. Może prowadzić z Toba ożywioną dyskusję jak ze swoim najlepszym kumplem, aby po chwili zdusić Cię swoim autorytetem.  Najlepszym sposobem na szefa Strzelca jest dzielenie jego pasji. W takim przypadku możesz się śmiało spodziewać jego lojalności.

Koziorożec. Jest pracowity, dąży do celu nie skręcając z trasy, którą obrał i nie pozwalając na uniki swoim podwładnym. Wiele osób próbuje trafić do serca szefa, upodobniając się do niego, albo przynajmniej grając takiego samego pedantycznego pracownika, stawiającego pracę na pierwszym miejscu. Błąd. Koziorożec uważa, że pracować należy tyle, ile jest określone w wewnętrznych dokumentach firmy. Nadgodziny są rozpatrywane w kategoriach odstępstwa od normy, na równi z bylejakością.

Wodnik. Demokratyczny, dający swobodę działania swoim pracownikom – taki jest szef spod znaku Wodnika. Jednak, chłodny sposób bycia sprawia, że podwładni z obawą traktują wszystko to, co mówi, czyni przełożony. A szkoda, bo Wodnik jest doskonałym przyjacielem, gotowym wyruszyć z pomocą w każdej sytuacji.

Ryby. Szef spod Ryb jest osobą wrażliwą, gotową wysłuchać, współczuć, wesprzeć. Jeśli pozwolisz mu wykazać się jakąś pomocą lub zaprosisz do udziału w akcji charytatywnej, w której za bardzo nie będzie musiał się napracować, zyskasz szacunek i poważanie.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook