708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 22 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień nie będzie zbyt korzystny dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Strzelca. Mogą ich spotykać drobne nieprzyjemności. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, skupią się bardziej na sobie i swoich potrzebach. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion mogą dzisiaj stanąć na wysokości zadania i pokonać rzeczy nie do pokonania.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 22.09.2013

Dzisiaj poczekaj nieco z poważnymi decyzjami i zamiarami. Nawet jeżeli bardzo kochasz, nie oświadczaj się, bo możesz totalnie zaskoczyć partnera. Trzymaj emocje na wodzy a lepiej na tym wyjdziesz. Rób tylko to czego jesteś pewien, że Ci wyjdzie. Z tymi trudnymi decyzjami i działaniami poczekaj jeszcze. Na nie nadejdzie w przyszłości lepszy czas.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 22.09.2013

Cały dzień będzie zabiegany i zalatany. Pełen obowiązków, którym trudno będzie podołać, bo szkoła dziecka znajduje się na jednym końcu miasta, praca na drugim a urząd jeszcze gdzie indziej. Nic tylko bieganina. Pod koniec dnia będziesz taki zmęczony, że niestety nie będzie już ani siły ani czasu na rozmowy z najbliższymi. Weź ciepłą kąpiel i idź wcześniej spać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 22.09.2013

Dzisiaj masz totalnego lenia. Mimo, że jesteś bardzo energicznym człowiekiem, to dzisiejszy dzień najchętniej spędziłbyś w łóżku. Taka bezczynność nie będzie ci służyć. Nawet, jeżeli zadzwonisz do pracy z dziwną wymówką, to zajmij się zaniedbanymi sprawami, poukładaj ubrania, zajrzyj do nieczytanych dawno gazet. Odpocznij.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 22.09.2013

Energie będą Cię wspierać w twoich poczynaniach. Teraz już będziesz działał ze zdwojona energią i wiele spraw uda się pozałatwiać. Samopoczucie będziesz miał radosne i lekkie. Pamiętaj tylko żeby nie robić wszystkiego na raz i nie zaczynać kilku zadań jednocześnie. Lepiej uda się zrobić wszystko w odpowiedniej kolejności.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 22.09.2013

Nie podejmuj żadnych samodzielnych decyzji. Zawsze zapytaj szefa, co robić z daną sprawą. Nie możesz dzisiaj liczyć na jego przychylność, lepiej się więc nie narażać. Tym bardziej, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dzisiejsze działania nie przyniosą dobrych rezultatów, jutro nadejdą inne wieści i inne możliwości. Dzisiaj wykonuj tylko to, co jest niezbędne i konieczne.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 22.09.2013

W szczególny sposób naszykuj się na dzisiejsze wieczorne wyjście. Będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Może okaże się, że wchodząc na imprezę całkiem samotnie, opuścisz ją u boku kogoś wyjątkowego. Nawet jeżeli na pierwszy rzut oka wydaje się, że będzie tam całkiem nudno. Zdobędziesz partnera i pokonasz swoją samotność.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 22.09.2013

Dzisiaj masz dobry dzień. W pracy będziesz myślał bardzo logicznie i postępował niezwykle rozsądnie. Przeforsujesz takie pomysły, które do tej pory leżały odłogiem. To wyjdzie na dobre nie tylko Twojej pozycji w pracy, ale również całej firmie. Masz w sobie to coś, ludzie chcą cię słuchać, wykorzystaj te możliwości, szczególnie dzisiaj.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 22.09.2013

Dzisiaj na wszystko spojrzysz z dystansem. Stare konflikty i niesnaski wydadzą Ci się niewiele warte. Zobaczysz, że nie było warto się tak w nie angażować i będziesz w stanie pierwszy wyciągnąć rękę do zgody. To oczyści atmosferę, szczególnie, jeżeli kłótnie dotyczyły spraw związanych z partnerstwem. Dojdziecie do równowagi i kompromisów.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 22.09.2013

Musisz dokładniej przyjrzeć się swojemu związkowi. To, że wszystko na pierwszy rzut oka wydaje się dobre nie oznacza, że tak faktycznie jest. Twój partner uśmiecha się do Ciebie, ale tak naprawdę jego serce zaczęło się od ciebie oddalać. Dzisiaj możesz zobaczyć, czy przyczyną nie jest przypadkiem jakaś nowa, bardzo interesująca osoba w jego otoczeniu.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 22.09.2013

Będziesz dzisiaj w centrum zainteresowania. Uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy i będziesz brylował w towarzystwie. Jeżeli chcesz uwieść kolegę albo koleżankę z pracy, szczególnie zwróć uwagę na swój wygląd, fryzurę, dobierz dodatki. Jesteś w stanie zawojować każde serce, szczególnie takie nieśmiałe. Już niedługo przestanie dokuczać ci samotność.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 22.09.2013

Zajmiesz się sprawami, które już przez dłuższy czas odkładałeś na półkę. Okaże się, że nic nie jest tak trudne, jak się na początku wydawało. Po pracy zajmiesz się sprawami domu. Nie będzie to od razu wielki remont, ale uda Ci się kupić kilka odpowiednich drobiazgów do Twojego wnętrza. To da Ci wiele radości i zadowolenia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 22.09.2013

Masz ochotę wyrwać się z domu. Zastanów się tylko, czy wyjście na zakupy będzie odpowiednie? Owszem, możesz dzisiaj trafić wyjątkowe okazje, ale nie będziesz w stanie upilnować portfela. W żadnym razie nie używaj karty kredytowej tylko żywej gotówki. To powstrzyma twoje największe zakupowa zapędy. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 lipca 2013
    Sfera finansów dziś wyjdzie na prowadzenie. Możesz lekko zaniedbać wszystkie inne sprawy, skupiając się tylko na tym, co niesie ze sobą zarabianie pieniędzy. Dobry czas na zawa...
  • Horoskop na 21 września 2013
    Dzisiejszy dzień może charakteryzować się huśtawką nastrojów dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, spotkają...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 30 grudnia 2013 do 5 stycznia 2014
    Najbliższy tydzień zaskoczy nas pozytywnymi zmianami w usposobieniu - będziemy bardziej empatyczni, co przełoży się na nasze kontakty z najbliższym otoczeniem. Dużo łatwiej będzi...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook