708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 21 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień może charakteryzować się huśtawką nastrojów dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, spotkają przyjemne bardzo niespodzianki. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion mogą pozwolić sobie na drobne fochy i marudzenie, zostanie im to stanowczo wybaczone.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 21.09.2013

Daj sobie czas na przemyślenia. Nerwowym postępowaniem niczego nie uzyskasz, a możesz wiele stracić. To, że denerwują Cię ludzie w twoim otoczeniu, to jedna spraw, to, że trzeba jakoś dość ze wszystkimi do porozumienia, to druga. Naszykuj logiczne argumenty i je po prostu przedstaw. Powinny trafić na podatny grunt.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 21.09.2013

Postaraj się dzisiaj spędzić jak najwięcej czasu ze swoimi bliskimi. Ostatnio tak byłeś zabiegany, że zapomniałeś o życiu rodzinnym. Nie dość, że umocnisz więzi, to jeszcze naprawdę będziesz się bardzo dobrze bawił. Warto pomyśleć nad jakąś wspólną, niedrogą rozrywką, może kino albo spacer do pobliskiego parku? To będzie bardzo dobry pomysł.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 21.09.2013

W pracy masz urwanie głowy, wszystkie rzeczy zwaliły się na raz. Interesanci wchodzą Ci na głowę, w kącie czekają zaległe faktury. Jeżeli nie poprosisz nikogo o pomoc, to zaleje cię morze zadań i niczego nie uda się doprowadzić do końca. Postaraj się rozsupływać po jednej niteczce a jakoś wspólnie dacie sobie ze wszystkim radę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 21.09.2013

Nie będziesz dzisiaj musiał niczego robić sam. Nawet najdrobniejsze czynności nie sprawią Ci kłopotu, bo będzie wiele chętnych rąk do pomocy. W pracy i w domu bardzo spokojnie. Nawet drażniące drobiazgi nie wyprowadzą Cię z równowagi. Będziesz rozdawał uśmiechy i dobrą energię. Wszystkich przygarniesz do swojego serca.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 21.09.2013

Szykują się dla Ciebie jakieś konkretne pieniądze. Dzień będzie co prawda pracowity i pełen obowiązków, ale dasz sobie ze wszystkim radę. Pod koniec dnia odpoczniesz ze swoimi przyjaciółmi, co nieco opróżni twój portfel, ale da też poczucie zadowolenia. Baw się dobrze i nie daj stłamsić zmęczeniu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 21.09.2013

Będziesz chciał usamodzielnić się w pracy. Może nie jest to najlepszy na to moment, bo nie znasz wszystkich tajników działania. Zastanów się, czy jesteś gotowy na taka wielką odpowiedzialność. Na samodzielne działania przyjdzie czas, a teraz jeszcze przyglądaj się lepszym od ciebie. Nie daj się zwieść ambicji.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 21.09.2013

Ważą się twoje losy zawodowe. Ktoś od dłuższego czasu patrzy Ci na ręce, ale dzisiejszy dzień, to twoje być czy nie być w tej firmie. Warto będzie się bardziej postarać. Jesteś w stanie osiągnąć zadowalające wyniki w momencie, kiedy naprawdę się sprężysz. Nie siedź w miejscu ale załatwiaj, twórz, zlecaj. Rób przynajmniej wrażenie osoby bardzo zajętej.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 21.09.2013

Twoja solidność i pracowitość wreszcie zostanie doceniona. Możesz spodziewać się zasłużonego awansu. Dzisiaj dostaniesz te wesołą wiadomość. Nie dziel jednak skóry na niedźwiedziu i ze zdwojoną siłą weź się do pracy. Taki awans to przecież bardzo duża odpowiedzialność.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 21.09.2013

Dzisiaj będziesz mogła nieco zaniedbać swoje obowiązki. Już wcześniej wyrobiłaś się z najważniejszymi sprawami, a teraz markując ciężką pracę, złapiesz nieco oddechu. W ogóle w pracy szykuje się naprawdę wesoły dzień. Ludzie będą jacyś milsi, nawet szef błyśnie dowcipem. A przecież do gwiazdki jeszcze daleko.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 21.09.2013

Czeka Cię coś niezwykłego. Czy będzie to niespodzianka w domu czy pracy? Zobaczysz sam. Rozglądaj się wokół i spodziewaj najlepszego. Jak od rana wystartujesz w dzień z uśmiechem to i ludzie będą ci się odwdzięczali. Warto czasem wstać z łóżka prawą nogą. Przecież te poranki wcale nie są takie złe.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 21.09.2013

Niestety dzisiaj nie będziesz moógł liczyć na samodzielność. Podejmując wszelkie decyzje będziesz musiał brać pod uwagę opinie otoczenia. Nie jest to sytuacja komfortowa, szczególnie dla tak mocnej osobowości jak Twoja. Postaraj się jednak brać pod uwagę życzenia i uczucia bliskich. Wtedy wszyscy będą bardziej zadowoleni.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 21.09.2013

Dzisiejszy dzień to okres przejściowych trudności. Nie wszystkie sprawy będą rozwiązywały się w sposób łatwy i prosty. Możesz mieć wiele pomysłów, ale nie wszystkie one będą mogły być wykorzystane. Trzeba będzie wiele rzeczy przemyśleć od nowa i ustawić się do nowych sytuacji. To może być naprawdę męczący czas. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • W świecie marzeń sennych
      Dlaczego śnimy?  Dlaczego sen to nie tylko fakt fizjologiczny, pomagający w regeneracji organizmu, ale również malutkie życie z własnymi wątkami i przeżyciami? Czy...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 18 do 24 listopada 2013
    Wszyscy żyjemy już atmosferą świąt, wielu z nas poczyniło już pierwsze świąteczne zakupy - w tej bieganinie powinniśmy zrozumieć, że święta są dopiero za miesiąc, a my sami powin...
  • Problemy z relacjami – 3 przyczyny
    Kobiety i mężczyźni znacznie się od siebie różnią, ale czy tylko z tych różnic wynikają liczne pretensje wobec siebie nawzajem? Przecież pownni raczej tworzyć jedną całość z dw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook