708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 19 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień przyniesie krótkie chwile nostalgii dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, powinny słuchać swojego serca, żeby nie wpaść w pułapki losu. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion będą przyglądały się wszystkiemu co nowe po to, by potem wykorzystać te nowinki w swojej pracy.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 19.09.2013

Czujesz się bezpiecznie w pracy, i bardzo dobrze. Jesteś świetnym zarządzającym. Ale dzisiaj możesz podjąć jakaś złą decyzję. Uważaj, żeby nie wpaść jak śliwka w kompot i lepiej konsultuj kolejne posunięcia z odpowiednimi specjalistami.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 19.09.2013

Masz masę energii do działania, czujesz się tak, jakbyś mógł przenosić góry. W pracy zorganizujesz sobie tak czas, że wyrobisz się ze swoimi obowiązkami, a jeszcze pomożesz kolegom. Pamiętaj, że w słabszym momencie będą mogli się tobie odwdzięczyć. Taka pomoc zawsze może się przydać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 19.09.2013

Dzisiaj czeka Cię dzień romantycznej melancholii. Swoje obowiązki wykonasz z niechęcią, ale potem skupisz się tylko na sobie. Ciepła kąpiel, dobra maseczka, może jakiś masaż? To naprawdę doda Ci sił i energii do działania na kolejne dni.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 19.09.2013

Musisz bardzo uważać na wydatki. Dzisiaj będziesz miał tendencje do kupowania zupełnie niepotrzebnych rzeczy, ale też do przepłacania. Licz dwa razy każdy grosz, a unikniesz rozczarowań. Może nawet lepiej trzymaj się z daleka od sklepów.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 19.09.2013

Dzień pełen radości i wesołości. Nawet jeżeli zapowiada się smutno, to już w pierwszym momencie wejścia do pracy czekają cię uśmiechnięte buzie, zadowolone osoby. Warto będzie rozwinąć się towarzysko, przecież jesteś osobą naprawdę lubianą.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 19.09.2013

To nie jest tak, że życie zawsze idzie z górki. Niestety dzisiejszy dzień nie będzie należał do najłatwiejszych. Uda Ci się jednak pokonać wszystkie kłopoty bardzo szybko. Pamiętaj, żeby używać do tego głowy, a nie siły.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 19.09.2013

Masz poczucie osamotnienia. Nie jest ważne, że otacza Cię tłum znajomych i naprawdę życzliwych ludzi. To tkwi w twoim wnętrzu i niestety nie daje się przegonić. Ale z drugiej strony, może czasem trzeba po prostu odsunąć się od ludzi i odpocząć. Nie zatapiaj się tylko w ten swojej melancholii.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 19.09.2013

Sprawy rodzinne będą układały się po Twojej myśli. Bliscy nie dadzą się prosić i naprawdę pomogą Ci z wszelkimi obowiązkami. To dobrze, bo wieczorem będziecie mogli oddać się wspólnym rozrywkom. Pamiętaj tylko, żeby nie było to oglądanie telewizji. Lepiej w coś zagrać, szczególnie w coś, co pobudzi szare komórki do myślenia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 19.09.2013

Ten dzień może przynieść Ci spełnienie swoich marzeń. Mówi się, że za każdym rogiem nie spotyka się swojego księcia z bajki, ale teraz może stać się zupełnie inaczej. Wyjdź z domu, spotkaj się ze znajomymi, a zwrócisz uwagę kogoś, kto naprawdę będzie Tobą zainteresowany i będzie chciał zupełnie poważnego związku.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 19.09.2013

Sprawy finansowe powinny zacząć układać się po Twojej myśli. Dzisiaj jesteś w stanie zarobić dość sporą kwotę pieniędzy. Nie rezygnuj tylko z żadnego zadania, nawet takiego, które może wydawać się trudne. Warto będzie poświęcić trochę czasu, a potem poszaleć na zakupach.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 19.09.2013

Musisz uważać, żeby nie zrobić z siebie głupca. Nie wygłaszaj pochopnych opinii, bo nie masz wystarczającej wiedzy na to, żeby zabłysnąć w tym towarzystwie. Pamiętaj, że mowa jest srebrem a milczenie złotem. Czasem warto po prostu posłuchać i uczyć się, doświadczać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 19.09.2013

Szykują się spore wydatki. Uważaj na domowe sprzęty, bo mogą odmówić posłuszeństwa. Zanim jednak w ostatecznej irytacji wyrzucisz telewizor albo lodówkę przez okno, zapytaj fachowca, czy to nie będzie zwyczajnie drobna i całkiem tania naprawa. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 28 października do 3 listopada 2013
    W tym tygodniu wielu z nas będzie czuło się przeciążonymi pracą, a dodatkowe obowiązki będą akceptowane, choć bardzo niechętnie - lepiej byśmy sami zrozumieli, że czasami lepie...
  • Horoskop na 19 grudnia 2013
    Kołowrotek myśli, zdarzeń, niespodziewanych sytuacji. Jeżeli masz rozpisany dzień co do godziny, nie zdziw się, jeśli te plany zostaną wywrócone do góry nogami. Nie ma się czym...
  • Problemy z relacjami – 3 przyczyny
    Kobiety i mężczyźni znacznie się od siebie różnią, ale czy tylko z tych różnic wynikają liczne pretensje wobec siebie nawzajem? Przecież pownni raczej tworzyć jedną całość z dw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook