708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 18 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień może wydać się nieco nudny i skostniały dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, powinny zachować ostrożność, szczególnie w sprawach zdrowotnych. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion będą dzisiaj działały logicznie i stabilnie. Uda im się osiągnąć zamierzone cele.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 18.09.2013

Dzień pełen zwycięstw i poczucia zadowolenia. Uda Ci się spotkać z osobą, która od dawna nie pozwala wyrzucić się z myśli. Bardzo obawiasz się tej ważnej rozmowy, ale przebiegnie ona spokojnie. Dojdziecie do wspólnych kompromisów.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 18.09.2013

Jeżeli nawet nie masz ochoty na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, nie daj się zbyt długo prosić. Nie zrujnuje to twoich ambitnych planów siedzenia w domu przed telewizorem, a może okazać się, że faktycznie zabawa warta będzie poświecenia. Tym bardziej, że odwiedzisz nowe miejsce, które bardzo Ci się spodoba. Będziecie tam często wracać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 18.09.2013

Masz problemy finansowe, więc zakup nowego sprzętu niekoniecznie jest pomysłem bardzo trafionym. Tym bardziej, że stary działa jeszcze należycie. Przeczekaj tę pokusę, a trafisz na naprawdę dobrą okazję cenową. Teraz niestety musiałbyś przepłacić.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 18.09.2013

Nie będzie to dzień radosny, szczególnie, że złe samopoczucie fizyczne podparte będzie nieciekawym psychicznym. Możesz faktycznie nie mieć ochoty na wyjście z domu i zrobienie czegokolwiek. Jeżeli musisz wyjść do pracy, wychodź, ale potem zaszyj się w swoim pokoju z doskonałą książką.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 18.09.2013

Sprzyja Ci los. Dzisiaj będzie wiele się działo, szybko, raptownie, możesz poczuć się jak w filmie sensacyjnym. Ale nie będzie to nic złego, nie musisz się obawiać. Wiele rzeczy załatwisz i będziesz z siebie bardzo dumny. Warto dzisiaj płynąć z prądem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 18.09.2013

Nie obawiaj się przemęczenia. Co prawda dojdą Ci jakieś dodatkowe zajęcia, ale poradzisz sobie z nimi śpiewająco. Tym bardziej, że będzie można liczyć na wsparcie kolegi z pokoju. Żadne wyzwania nie będą Ci straszne i będziesz mógł się wykazać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 18.09.2013

Twój smutek powolutku przechodzi w prawdziwą depresję. Musisz się pozbierać, tym bardziej, że zakończony związek czy nieudana praca, to jeszcze nie jest koniec świata. Postaraj się rozejrzeć wokół i docenić, jak naprawdę jest pięknie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 18.09.2013

Niby jesteś w szczęśliwym związku, ale czujesz pod skórą, że niezupełnie wszystko między wami gra. Zobacz, czy nie jesteś okłamywany. To byłoby straszne, ale zawsze warto znać najgorszą prawdę, niż najpiękniejsze kłamstwo. A może to tylko lekki kryzys.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 18.09.2013

Twoja pozycja zawodowa nie ulegnie zachwianiu. Długo pracowałeś na to poczucie bezpieczeństwa, swoimi staraniami i umiejętnościami udowadniałeś, że należy Ci się stała umowa. Dzisiejsza rozmowa potwierdzi, że jednak zostaniesz w tej pracy na dłużej.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 18.09.2013

Dzisiaj musisz zachować szczególną ostrożność. Z jednej strony nie chcesz jechać do pracy samochodem, a z drugiej w komunikacji miejskiej możesz zostać okradziony. Miej oczy dookoła głowy, a unikniesz niebezpieczeństwa.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 18.09.2013

Dzień bardzo spokojny i udany. Wybierzesz się na długo oczekiwaną, romantyczną randkę. Będziesz bardzo zadowolony z obecności tej drugiej osoby. Wszystko uda się znakomicie. Ale to dzięki twoim pomysłom i staraniom.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 18.09.2013

Z jednej strony cieszysz się, że masz pracę, z drugiej strony dobija Cię fakt, że jest tak mało płatna. Dzisiaj tego nie zmienisz, ale możesz zacząć rozglądać się za innymi ofertami. Może wpadnie Ci w oko coś odpowiedniego dla Ciebie, szczególnie pod tym finansowym względem. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Karma relacji
    Najtrudniejszym zagadnieniem dla wielu z nas jest zbudowanie mocnych relacji między kobietą i mężczyzną. Często relacje osobiste tworzą problemy, których rozwiązanie bywa niemo...
  • Horoskop na 13 sierpnia 2013
    Tego dnia będziemy poszukiwać pewnych informacji. Będziesz mógł zasięgnąć niezbędnych ważnych informacji z dowolnego źródła. Warto zwracać się z zapytaniem nawet do mało znanyc...
  • Horoskop na 28 sierpnia 2013
    Dzisiejszego dnia planeta Mars wejdzie do znaku Lwa. Mars zawiaduje energią, więc zmianę położenia tej planety wszyscy widocznie odczujemy. Położenie Marsa aktywować będzie opt...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook