708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 17 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień może przynieść wiele zmian i ruchu dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, czekają na rozwiązanie sytuacji. Może okazać się ono pozytywne. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion będą działać z nadmierną dla nich energią. To spowoduje znaczne przyspieszenie szczególnie w życiu zawodowym.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 17.09.2013

Musisz uważać na siebie. Dzisiejsze energie nie są rewelacyjne i może okazać się, że proste sprawy będą się znacznie komplikować. Lepiej wszystko to, co możesz przełożyć na inny dzień po prostu odłóż, a dzisiaj rób tylko to, co jest niezbędne. Tym sposobem unikniesz niepotrzebnych nerwów i powtarzania czynności, co już byłoby kropką nad i do dzisiejszej irytacji.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 17.09.2013

Masz możliwości do działania. Musisz uważać tylko na to, żeby nie przeoczyć jakiś ważnych faktów, jakiś drobiazgów, które mogą okazać się kluczowe dla załatwianych spraw. Dużo się tego nawarstwiło i każdy byłby zdezorientowany. Pod koniec dnia zobaczysz, że wiele dokonałeś.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 17.09.2013

Jesteś dzisiaj na tapecie. Szef będzie patrzył Ci na ręce. Jeżeli prowadzisz własną firmę, możesz liczyć się z kontrolą. Trzymaj porządek w papierach, a wybrniesz z tej niekomfortowej sytuacji. Nie daj się wyprowadzisz z równowagi, a da się wszystko wyjaśnić na spokojnie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 17.09.2013

Wrócą do ciebie zapomniane rzeczy. Jakby wyskoczyło z podziemia. Nie dość, że trzeba będzie podołać bieżącym obowiązkom, to jeszcze załatwiać coś, co już powinno dawno być załatwione. Nie przejmuj się jednak nawałem obowiązków, bo masz wokół siebie dobrych przyjaciół, którzy ci zwyczajnie pomogą.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 17.09.2013

Jeżeli szukasz pracy, właśnie masz szansę trafić w bardzo dobre miejsce. Przeglądaj tylko ogłoszenia i wysyłaj aplikacje wszędzie tam, gdzie Ci się spodoba, gdzie coś Cię zainteresuje. Masz sprzyjające energie, które mogą dać Ci możliwość znalezienia takiej pracy, o jakiej od dawna marzyłeś.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 17.09.2013

Jeżeli masz dzisiaj troszkę wolnego, postaraj się wyskoczyć gdzieś ze znajomymi. To będzie bardzo miło spędzony czas. Ale nie o samą przyjemność tutaj chodzi, tylko również o to, że możesz poznać wyjątkową osobę. Kogoś, kto stanie się człowiekiem bliskim sercu, prawdziwym przyjacielem.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 17.09.2013

Dzisiaj zajmij się sobą. Odpocznij nieco, zadbaj o zdrowie. Nie lekceważ bólu głowy czy brzucha, bo teraz to jeszcze nie jest problem, ale za moment może to być faktycznie nieciekawa przypadłość. Nawet jeżeli będziesz musiał zwolnić się z pracy, idź na badania. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 17.09.2013

Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre. Nie dość, że uda się pozałatwiać wszystko, co sobie na dzisiaj zaplanowałeś, to jeszcze i więcej. Z dobrym humorem wrócisz do domu i będziesz mógł odpocząć ze spokojnym sumieniem. Dopieścisz także swoich bliskich jakimś specjalnym daniem.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 17.09.2013

W pracy możesz czuć się wyjęty poza margines. Spadną na Ciebie obowiązku nieobecnego kolegi, a Ty już ze swoimi nie możesz sobie poradzić. Zaciśnij zęby i zacznij pracować. Dzisiaj nie jest dobry dzień na to, żeby zgłaszać swoje uwagi. Szef też nie jest w doskonałym humorze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 17.09.2013

Dostaniesz niespodziewaną propozycje wyjazdu. Nie namyślaj się długo, tylko pakuj i ruszaj w nieznane. Nie dość, że towarzystwo będzie bardzo interesujące, to jeszcze możesz naprawdę dobrze się bawić. Wykorzystaj jeszcze te momenty, kiedy nie zalega na dworze śnieg. Nawet, gdyby to miał być wypad w niedaleką okolicę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 17.09.2013

Masz dzisiaj bardzo kiepski nastrój. Faktem jest, że od dłuższego czasu nie możesz porozumieć się ze swoim ukochanym, ale teraz telefon po prostu zamilkł. Nie zamartwiaj się jednak, zajmij się czymś, bo pod koniec dnia dostaniesz oczekiwaną wiadomość. Wszystko między wami się poukłada.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 17.09.2013

Warto będzie dzisiaj ryzykować. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Możesz w coś zagrać, możesz w coś zainwestować. Po krótkim przeczekaniu będziesz miał niewielkie zyski. Nie daj się tylko wciągnąć w machinę hazardu. Co się zdarza raz, nie będzie się działo zawsze. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Geometria talizmanów. Jaki powinien być Twój talizman?
    Wyciągamy linijki, cyrkle i ołówki i zabieramy się do  tworzenia własnego talizmanu. Nie wiecie jak? Wszystko opowiemy i wytłumaczymy. Astrologowie twierdzą, że każdemu znak...
  • Relacje z „ciężkimi” kolegami
    Nawet na najbardziej zgranym zespole pracowników, znajdzie się ktoś, kto będzie próbował napsuć dużo krwi. Co robić? Przecież nie będziemy zmieniać pracy przez jakiegoś „ciężkiego ...
  • Rodzice i nastolatkowie; mity i fakty
    Większość rodziców niejednokrotnie zachodziła w głowę, jakie powinny być idealne relacje ojców i matek z nastoletnimi dziećmi. Każdy z pewnością posiada własne stereotypy i poglądy...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook