708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Magiczna siła włosów

Już w starożytności wierzono, że włosy zawierają źródło życiodajnej siły i energii człowieka. Zdrowe i zadbane włosy to nie tylko piękno, ale i konieczność.

Zdarzało się, że niektórzy królowie nie strzygli włosów od urodzenia, strzyżenie było jednoznaczne z zrzeczeniem się tronu. Starożytni greccy wojownicy nie strzygli bród i włosów dopóty nie zabili pierwszego wroga. Mieszkańcy niektórych wysp pozostawiali jedynie długie samotne pasmo, w którym mogła „zamieszkać” dusza. Istnieje ogrom magicznych rytuałów, związanych z włosami. Dlaczego? Skąd się biorą te wierzenia?

Pozbyć się negatywnej energii

Włosy posiadają niezwykłą „pamięć”, gdyż przechowują informację. Rozczesywanie włosów przed snem jest pewnego rodzaju rytuałem, który pozwala pozbyć się negatywnej informacji mijającego dnia. Najlepiej czesać włosy grzebieniem z sosny, dębu, brzozy i jałowca. Używaj jej tylko wieczorem, aby wyeliminować złą informację. Raz do roku taki grzebień należy spalić i zastąpić go nowym.

Włosy i negatywny wpływ w sferze uczuć

Jeżeli kobieta cierpi przez nieodwzajemnioną miłość lub po rozstaniu, powinna podciąć włosy pod czas pełni. Dzięki temu pozbędzie się wszystkich nagromadzonych trosk i zmartwień i zacznie nowe życie. Włosy są często wykorzystywane przez osoby, zajmujące się magią. Pukiel włosów stanowi bardzo silne narzędzie miłosnego oddziaływania. Jeśli wydaje Ci się, że ktoś rzucił na Ciebie urok, trzynastego dnia księżycowego odetnij pukiel włosów przy ciemiączku i spal go nad płomieniem świecy. Czyniąc to, wyobraź sobie, jak wszystkie negatywne myśli i uczucia opuszczają Twoje ciało i rozum, jak wyzwalasz się spod magicznego wpływu z zewnątrz.

Włosy i fizyczne dolegliwości

Istnieje wierzenie, że jeśli ktoś poważnie zachoruje, należy ostrzyc końcówki włosów w czasie przybywającego Księżyca, powtarzając ten rytuał trzykrotnie, wówczas cała informacja, związana z chorobą zostanie wyeliminowana i szybciej przyjdzie ozdrowienie. Można wzmocnić to działanie, strzygąc włosy zgodnie z przejściem Księżyca przez Znaki Zodiaku. Na przykład, kiedy Księżyc przechodzi przez Barana, odcinając włosy, pozbywasz się chorób, związanych z układem rozrodczym, jelitem i okolic brzucha. Szczegółową informacją na ten temat z pewnością pozyskasz u astrologów.

Fryzura a kobieca atrakcyjność

Siła kobiecej atrakcyjności jest zaklęta we włosach. Z łatwością można zaobserwować, jak mężczyźni reagują na właścicielkę pięknej czupryny. To, co kobieta ma na głowie, ma decydujące magiczne znaczenie. Warkocz świadczy o sile i władzy kobiety, która może kierować mężczyzną. Włosy rozpuszczone natomiast zwiastują uczuciowość i romantyczność.

Przyciąganie miłości za pomocą włosów

Jeśli marzysz o tym, aby spotkać wreszcie towarzysza na całe życie, możesz skorzystać z rytuałów magicznych z użyciem włosów. Robić to należy na czternasty dzień księżycowy. Potrzebne będą: grzebień z nefrytu, lniany woreczek uszyty własnoręcznie i pięć czerwonych świec.

Tego dnia należy nałożyć na włosy maseczkę regenerującą. Umyć włosy wywarem z lubczyka i estragonu. Kiedy włosy wyschną, zapal świecie i zacznij rozczesywać włosy. Włosy, które pozostaną na grzebieniu, włóż do woreczka. Myśl w tym czasie o mężczyźnie, który odpowiada Twoim marzeniom i wymaganiom.

Woreczek z włosami należy przechowywać w skrytce, aby nikt go nie dotykał. Wyjdź na dwór, obróć się wokół własnej osi dwanaście razy, patrząc na Księżyc i wymień cechy charakteru swojego wymarzonego wybranka. Jeśli znajdziesz się w pobliżu swojego wymarzonego mężczyzny, wyciągnij nefrytowy grzebień i przeczesz włosy. Rozczesywanie włosów to magiczny znak, wpływający na podświadomość mężczyzn i zawsze pomaga kobiecie oczarować i przyciągnąć swojego wybranka.

Czego nie wolno robić z włosami?

— Nie myj włosów w poniedziałki;— Nie obcinaj włosów podczas zmniejszającego się Księżyca;

— Nie myj włosów rano przed ważnym spotkaniem lub negocjacjami;

— Nie dopuszczaj, aby Twoje włosy rozlatywały się na wietrze we wszystkie strony;

— Nie pozwalaj, aby Twoje włosy przyczepiały się do czyjegoś ubrania;

— Nie pozwalaj nikomu na korzystanie z Twojego grzebienia i nie używaj grzebieni innych.

Teraz, wiedząc już o magicznym działaniu włosów, możesz wykorzystywać dodatkową siłę i energię. Pamiętaj, zdrowe i piękne włosy to nie tylko estetyka, ale również moc.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook