708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 16 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień jest bardzo korzystny dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, muszą uważać na swoje emocje i nawet w trudnych sytuacjach niepotrzebnie nie wybuchać. Znaki wodne, czyli Ryby, Rak, Skorpion mogą stracić głowę w trudnych sytuacjach. Trzeba będzie dużej dozy zdrowego rozsądku, żeby z wszystkiego wybrnąć.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 16.09.2013

Nie będzie to dla Ciebie rewelacyjny dzień. Postaraj się nie poddawać w dążeniu do zdobycia pieniędzy, ale miej w świadomości fakt, że wszystko może się u Ciebie toczyć jak po grudzie. Na szczęście jutro będzie zupełnie nowe, i jak to się mówi, wolne od błędów. Dzisiaj wypada po prostu się przemęczyć.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 16.09.2013

Wszystkie swoje sprawy pozałatwiasz dzisiaj jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. To, co jest niemożliwe załatwisz w minutę, na prawdziwe cuda będziesz czekał niecałe pięć. Wykorzystaj dobrą passę i po prostu działaj. Nawet nie musisz bardzo wiele uwagi przywiązywać do myślenia, wiele rzeczy potoczy się samo w bardzo korzystnym dla Ciebie kierunku.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 16.09.2013

Jesteś w stanie zawojować swoją rzeczywistość. Sprawy w pracy wyjaśnią się na Twoją korzyść, a w emocjach też staniesz na pewniejszym gruncie. Nareszcie Twoja ukochana osoba zechce rozmawiać, a to wyjaśni między Wami wiele niepotrzebnych nieporozumień.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 16.09.2013

To jest bardzo dobry czas na miłość. Jeżeli jesteś osobą samotną, możesz zostać ugodzony strzałą Amora, jeżeli jesteś w długim związku, wiele niesnasek zostanie odłożonych do lamusa. Wykorzystaj energię dnia dzisiejszego i nie siedź w domu. Możesz naprawdę zmienić swoją rzeczywistość.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 16.09.2013

Czujesz się jak w klatce. Gdzie nie spojrzysz nie widzisz możliwości do działania. W pracy zastój, w miłości tylko kłótnie. Pewnie, że nie wszystko jest różowe, ale to dzisiejszy dzień z jego energetyką daje Ci porządnie w kość. Nie przejmuj się złym nastrojem, to tylko chwilowe.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 16.09.2013

Musisz uważać na kogoś, kto będzie chciał Cię oszukać. Nie podpisuj żadnych umów, nie załatwiaj spraw urzędowych. Może to być dla Ciebie bardzo niekorzystne, bo nie doczytasz się pewnych kruczków prawnych. Pamiętaj, że często nie to ładne, co świeci z daleka.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 16.09.2013

Musisz stanowczo uważać na swoje finanse. Najlepiej zarygluj portfel na cztery spusty, tak, żeby nie popaść w zakupowe szaleństwo. Jak zaczniesz, nie będziesz miał ograniczeń. A nadmiar niepotrzebnych ciuchów jeszcze nikogo nie zbawił.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 16.09.2013

Gdzieś pod koniec dnia poczujesz się bardzo zmęczony. Ale też i obowiązków było sporo. Wszystko zostało wykonane z należytą uwagą i teraz trzeba będzie tylko czekać na efekty. Wieczorem odpocznij, zajmij się sobą. Będziesz miał siłę na kolejne wyzwania od jutra rana.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 16.09.2013

Jesteś nastawiony bardzo bojowo. Lepiej dzisiaj nie wchodzić Ci w drogę. Musisz ostrzec wszystkich, którzy z Tobą współpracują, żeby omijali Cię z daleka. Uważaj też, żeby nie przenosić na bliskich swoich frustracji. Na dobre to na pewno nikomu nie wyjdzie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 16.09.2013

Daj sobie czas na krótki relaks i odpoczynek. Może to nie jest najlepsza pora na wycofywanie się z zawodowych obowiązków, ale czasem dla dobra własnego trzeba postawić wszystko na jedną kartę. Dzień wolnego da Ci oddech i siły do działania, a jednocześnie nie zawali się nic w sprawach zawodowych.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 16.09.2013

Jesteś dzisiaj w dobrych rękach losu. Postaraj się wykorzystać wszelkie możliwości i na gruncie zawodowym i w działaniach prywatnych. Jeżeli masz do załatwienia jakiekolwiek sprawy urzędowe, to zajmij się nimi dzisiaj, bo nawet urzędnicy będą po twojej stronie. Warto wykorzystać ten fart.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 16.09.2013

Prowadzi Cię dzisiaj dobra gwiazda. Możesz wygrać drobną sumę, możesz znaleźć jakąś kwotę pieniędzy. Albo z przystanku w momencie, którym zacznie padać deszcz, zabierze Cię daleki znajomy. Dobra kawa, miła rozmowa. Nie poddawaj się konwenansom tylko wykorzystaj wszystko to, co niesie Ci los. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy miłosny od 30 września do 6 października 2013
    Nie ukrywaj przed osobą ukochaną swoich uczuć, daj jej do zrozumienia, jak dużo dla Ciebie znaczy - jeśli i ona darzy Cię uczuciem nie przestraszy się ani nie ucieknie: będzie tr...
  • Horoskop na 8 listopada 2013
    Ostatni dzień pracujący będzie dość uciążliwy. Mogą zwalić się na głowę rzeczy, których nie do końca się spodziewałeś. Postaraj się nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, jeżel...
  • Sukces w każdym calu
    W swoich konsultacjach stykam się z pewnym problemem. Klient ma kilka celów, pragnień. Dziś – jedno, jutro – drugie, przy czym jedno z drugim zupełnie nie związane. Dwie sr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook