708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Drugie dziecko w rodzinie

Przyjście na świat drugiego dziecka jest wydarzeniem ważnym dla wszystkich członków rodziny, zwłaszcza dla dziecka pierwszego, którego świat nagle się zmienia.

Pojawienie się nowego dziecka w rodzinie wiąże się z nową logiką rozwoju, która nie zawsze przynosi wyłącznie radość. Często pojawiają się również dodatkowe problemy i trudności. U ich podstawy leżą stosunki rodzinne między rodzicami i bliskimi osobami każdej ze stron.

Karmiczne powiązania przechodzą z jednego wcielenia do drugiego, niezależnie od wyznania, co pozwala na spotkanie w obecnym życiu zarówno przyjaciół jak i wrogów. Nowo narodzony mały człowiek od chwili narodzin zostaje umiejscowiony w relacjach między członkami całej rodziny.

Karmiczny powód pojawienia się dzieci

Planować dziecko, czyli przywoływać tę istotę (duszę) do jej narodzin, z którą będziesz się przyjaźnić i rozumieć, trzeba zawczasu. Zazwyczaj ma to już miejsce w dzieciństwie, kiedy w trakcie relacji z innymi ludźmi na podstawie sytuacji, w jakiej się znajdujesz lub wynikającej z niej potrzeby, wypracowujesz sobie przyszłe dziecko. Nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną. Wypracowujesz w ten sposób i przyciągasz do siebie tę istotę, która będzie odpowiadać Twojemu rozwojowi świadomości w chwili urodzenia Twojego dziecka.

Zazwyczaj pierwsze dziecko pojawiające się w rodzinie stanowi swego rodzaju prekursora dla swojego rodzeństwa. W celu zachowania energetyki rodziców w dojrzałym wieku, dobrze jest, kiedy w rodzinie pojawia się co najmniej dwójka dzieci.

Jak przygotować się do narodzin dziecka?

Pojawienie się drugiego dziecka powinno być omówione ze wszystkimi członkami rodziny już na samym początku. Bardzo ważna jest akceptacja, aby nowo narodzone dziecko nie czuło wrogości i niechęci ze strony np. starszego rodzeństwa. Jak wiadomo, nieakceptowane dziecko ma w życiu pod górkę, gdyż musi udowadniać swoją wartość, próbować podbić serca najbliższych. Życiowe osiągnięcia przychodzą wówczas o wiele trudniej.

Natomiast, jeśli rodzice, oczekujący pojawienia się na świat drugiego dziecka nie są w ciepłych relacjach z pozostałą rodziną, lepiej nie dzielić się swoimi planami z osobami, których negatywne myślenie może wpłynąć destrukcyjnie na energetykę dziecka już w momencie jego poczęcia oraz narodzin. Takim osobom najlepiej przekazać dobrą nowinę jak najpóźniej, już po narodzinach dziecka.

Stosunki w rodzinie po narodzinach

Szalenie ważne jest równomierne rozłożenie swojej troski i uwagi na wszystkie dzieci. Nie zapominajmy, że starsze dziecko również ma potrzeby bycia z rodzicami, nawet jeśli nie jest już od nich tak bardzo uzależnione. W przeciwnym razie zazdrość, której tak na dobrą sprawę starsze dziecko może czuć, nie rozumieją, może wywołać spustoszenie w psychice. Najlepsze co możesz zrobić, jako rodzic: zachowywać się tak, aby starsze rodzeństwo czerpało przyjemność z obcowania z nowo narodzonym maluchem.

Dużo rodzinnego szczęścia i ciepła!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook