708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 16 do 22 września 2013

W ciągu najbliższego tygodnia szykuje się wiele zmian, głównie pozytywnych. Nabierzemy w tym tygodniu odwagi do podejmowania wyzwań – czy to w związku, czy to poza nim.

Jednak przede wszystkim jest to dobry czas na budowanie trwałych relacji międzyludzkich, zbliżanie się z partnerem – możesz również odkryć, że łączy Cię więcej niż sądzisz z osobą Ci znajomą z widzenia. Wspólne hobby potrafi zbliżyć ludzi, sprawić, że pozornie znana nam osoba nagle wydaje się atrakcyjniejsza.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Chwilowy zastój w życiu Barana nie będzie trwał wiecznie – wszystkie problemy związane z nieporozumieniami teraz wyjdą na wierzch, może być burzliwie, jednak Baran przezwycięży je dosyć szybko. Uczucie, które przygasło, teraz będzie miało szansę odżyć – i choć nie obędzie się bez grama niepewności, Baran i jego życiowy partner odnajdą wspólną drogę. Miłość niejedno ma imię – o tym przekonają się samotne Barany, wciąż szukające swojej drugiej połowy. Nagle odkryją, że osoba, którą znają wieki, jest tą z którą chciałyby spędzić resztę życia, ponieważ więzi, które ich łączą są tak silne, że nie wyobrażają sobie chwili bez tej osoby. Przyjaźń, która Was łączy przerodzi się w coś głębszego.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Miłosne rozterki samotnego Byka sprawią, że poniedziałek minie mu niespodziewanie szybko. Na jego drodze stanęły bowiem dwie osoby – obie ciepłe, obie atrakcyjne, obie nim zainteresowane. Byk będzie starał ułożyć sobie wszystko w głowie, jednak w tym momencie powinien kierować się głównie sercem, ponieważ to właśnie ono powinno teraz dojść do głosu i go poprowadzić. Byki w związkach będą szukały pretekstu by pobyć sam na sam z partnerem – może być to wyjazd, uroczystość rodzinna. Czeka Was ciepły, choć intensywny tydzień, trudno Wam będzie znaleźć chwilę na zwykłą rozmowę, jednak gdy już ją znajdziecie, będziecie się nią cieszyć ze zdwojoną mocą.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Samotne Bliźnięta od środy będą przejawiały wzmożoną aktywność – będzie ich wszędzie pełno, będzie rozpierała je energia i pozytywne nastawienie. Przez to będą przyciągały do siebie wielu ludzi – poznają w tym tygodniu kilka interesujących osób, z którymi znajomość utrzymają dłużej. Niech szczególnie zwrócą uwagę na osobę spod znaku Wagi, z którą to będą mogły stworzyć ciepły, emocjonalny związek. Bliźnięta w związkach mogą cieszyć się chwilą wytchnienia – bowiem ten weekend da Wam możliwość spędzenia czasu razem. Czy to wspólny seans filmowy, czy wyjście do baru – każda chwila razem będzie dla Was okazją do okazywania sobie czułości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Miłość zagości w sercach Raków, wraz z narastającym księżycem nabiorą ochoty na romantyczne uniesienia. Wieczorne spacery w świetle księżyca, słuchanie piosenek o miłości, marzenie o uczuciu nie z tej ziemi sprawią, że Rak będzie nieco rozkojarzony – wyjdzie to mu jednak na dobre, ponieważ właśnie za sprawą rozkojarzenia będzie miał on okazję poznać miłość swojego życia. Raki w stałych związkach będą wychodziły z siebie, aby poczuć się jak w bajce – partner może nie okazać jednak zrozumienia odnośnie romantycznych kolacji i wyjść, ponieważ wolałby móc w spokoju delektować się Twoją obecnością.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Lwy, którym nie udało się jeszcze znaleźć drugiej połówki w tym tygodniu będą miały wspaniałe perspektywy na flirt, a w dodatku z niezobowiązującej znajomości będzie mogło wyniknąć coś więcej. Lwy będą zniewalać, rzucać powłóczyste spojrzenia, emanować urokiem, przez co przyciągną do siebie grono adoratorów. Stan ten utrzyma się do końca tygodnia, jednak nawet Lew już pod koniec poczuje się zmęczony ciągłymi randkami i zapewnieniami o dozgonnej miłości. Lwy w stałych związkach będą kokietowały i starały się wzbudzić zazdrość w partnerze, aby ten poświęcił im więcej uwagi – co paradoksalnie, zaowocuje tym, że na chwilę między Wami się ochłodzi.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Panny w związkach będą miały okazję wykazać się kreatywnością – ich partner będzie potrzebował w tym czasie dużo czułości, uwagi, ale przede wszystkim wsparcia. Panny staną przed wyborem : komfort czy dobre samopoczucie partnera. Czasem warto poświęcić swój spokój i ład w domu na rzecz związku. Samotne Panny będą miały możliwość poznania osoby z którą kontakt sprawi im nieukrywaną przyjemność. Od nich jednak tylko zależy, czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej, czy też pozostanie na etapie intrygującej obie strony przyjaźni. Oboje jesteście stali w uczuciach, więc może z tego wyjść piękny, trwały związek.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Samotne Wagi mogą spodziewać się narastającego zainteresowania otoczenia ich osobą. Wagi poczują się bardzo atrakcyjne i wyjątkowo zyskają na pewności siebie. Wagi będą w tym czasie spędzały dużo czasu z ludźmi, szukały tego kontaktu – zarówno te w związkach, jak i single. Wagi będą w tym tygodniu obracały się głównie w kręgach osób o podobnym nastawieniu do życia – artystycznych, wrażliwych dusz. Tym samym samotne Wagi mogą znaleźć wśród nich upragnioną, bratnią duszę. Wasze rozmowy będą przepełnione tęsknotą za gorącym uczuciem i głównie ona będzie pchała Was do siebie. Początkowo będzie to pełen emocji romans, który z czasem przerodzi się w głęboką więź.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Skorpiony nabiorą ochoty na krótki, ale intensywny romans. Będą szukały kandydata od poniedziałku, jednak potencjalni kandydaci nie będą wydawali mu się odpowiedni, przez co się zniechęci i wróci do dawnego trybu życia. Właśnie wtedy spotka osobę dorównującą mu temperamentem – oboje energiczni, oboje szukający niezobowiązującej znajomości, która ożywi ich życie, odnajdą w niej szczęście i spełnienie. Skorpiony będące w stałych związkach będą oczekiwały od partnera pełnego zaangażowania w relację, a przede wszystkim deklaracji uczuć. Jest to czas, kiedy mogą być szczególnie podatne na zazdrość, więc lepiej nie dawać im ku temu powodów.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Zodiakalne Strzelce zdobędą się w końcu na wyznanie tego, co leży im na sercu. Może to być dla nich trudne, nawet sprawić, że na krótko zamkną się w sobie, jednak wyznanie wszystkiego wyjdzie im na dobre, ponieważ naprawi to relacje z ich najbliższym otoczeniem, osobami, które kochają. Miłość nie zawsze bywa łatwa, nie zawsze wszystko idzie tak, jak byśmy tego oczekiwali – czasami trzeba dużo wiary i nadziei, wiele trudu, o czym przekonają się osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które jeszcze nie są w szczęśliwym związku. Osoba, którą darzą uczuciem już od dłuższego chciałaby się do nich zbliżyć, jednak nie wie jak – daj jej znak.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Koziorożce, którym nie dane było nacieszyć się jeszcze życiem w stałym związku, teraz będą miały okazję podjąć stosowne kroki ku temu – znudzi im się flirtowanie i zapragną czegoś stabilnego. Osoba spod znaku Ryb, z którą od dłuższego czasu się spotykają stanie się dla nich teraz tą najważniejszą, z którą będą chciały się związać na dłużej. To jest czas, by zaproponować wspólne mieszkanie, wykazać się inicjatywą i przyspieszyć bieg spraw. Koziorożce, które mają już swojego partnera będą oczekiwały ruchu z jego strony – mile widziane zapewnienia o uczuciu, a także gesty pokazujące, że faktycznie partnerowi zależy na tyle, by być z Koziorożcem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Gwiazdy mówią, że pierwsze dni tego tygodnia będą dawać się Wodnikowi we znaki. Może czuć się zmęczony, przytłoczony, jednak już od czwartku jego nastrój się poprawi, nabierze on ochoty na spotkania towarzyskie, będzie wychodził między ludzi. Właśnie wtedy samotny Wodnik ma szansę poznać osobę z którą zwiąże go nie tylko przelotny romans, a znacznie więcej – wszystko zależy od tego, jak Wodnik podejdzie do tej znajomości i na ile otworzy się na potencjalnego partnera. Wodniki w związkach będą odczuwały potrzebę podzielenia się swoimi marzeniami z partnerem – dzielenie się nimi uświadomi Wam, ze jesteście bliżej niż kiedykolwiek… Postanowicie je wspólnie realizować.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Samotne Ryby muszą się liczyć z tym, że ten tydzień przyniesie im wiele zmian w uczuciach – przede wszystkim okaże się, że mogą liczyć na wsparcie osoby, której by o to nie podejrzewały, ale również przekonają się o tym, że stare miłości bardzo często mogą przynieść wiele dobrego. Skontaktuje się z nimi osoba, z którą kiedyś były. To sprawi, że na nowo poznają znaczenie słowa „miłość”. Ryby w stałych relacjach będą szukały odpowiedzi na dręczące je wątpliwości, dostaną natomiast dużo więcej – zaangażowanie ich partnera, czułość, świadomość, że mają kogoś, z kim mogą przetrwać nawet najcięższe chwile. To sprawi, że poczują, że wybrały dobrze.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 sierpnia 2013
    Dzisiejszy dzień przyniesie możliwość rozmów z rodziną, spędzenie czasu z dziećmi. Będzie okazja na finalizację ciągnących się spraw. Dzisiaj zawarte znajomości będą trwałe. Bę...
  • Horoskop na 3 stycznia 2013
    To będzie dzień dość ciekawy i pełen szans do wykorzystania. Musisz tylko pamiętać, że niektóre jego części będą nieco wyboiste. Szczególnie do godzin południowych rób to, co d...
  • Problemy z relacjami – 3 przyczyny
    Kobiety i mężczyźni znacznie się od siebie różnią, ale czy tylko z tych różnic wynikają liczne pretensje wobec siebie nawzajem? Przecież pownni raczej tworzyć jedną całość z dw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook