708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 16 do 22 września 2013

Tygodniowy horoskop

Najbliższy tydzień rysuje dobre perspektywy – przede wszystkim jest to dobry czas na odnawianie starych znajomości, ale również na twórcze spędzanie czasu. Jeśli od dawna jest coś, do czego Cię ciągnie – w tym tygodniu bezwzględnie powinieneś tego spróbować. Czy to malowanie, taniec, czy też sport – warto zacząć się rozwijać.

Być może okaże się, że właśnie w Tobie drzemie talent, o który nigdy byś się nie podejrzewał. Od czwartku warto zadbać o relacje – dobry czas na odwiedzanie rodziny, ale również spotkania ze znajomymi. Świetnie spędzicie czas, powspominacie, odprężycie się. Warto zadbać o siebie, swój relaks, swoje przyjemności.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Baran bez reszty poświęci się w tym tygodniu domowi i doprowadzeniu go do ładu, będzie przyświecało mu przeprowadzenie gruntownych porządków zarówno w mieszkaniu, jak i w emocjach: jeśli jakaś znajomość sprawia, że nie czujesz się komfortowo, właśnie teraz jest najlepszy czas, aby ją zakończyć lub zmienić jej charakter na taki, jaki będzie Ci odpowiadał. Szczera rozmowa czasami jest w stanie zdziałać cuda, szczególnie gdy dotyczy to spraw bezpośrednio związanych z Twoim dobrym samopoczuciem. Zadbaj o siebie, o to, byś czuł się komfortowo, a nagle spostrzeżesz, że dużo lepiej funkcjonujesz. Postaraj się odegnać stres poprzez kontakt z naturą, ona jest wspaniałym lekiem, kojącym nerwy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Czasami, gdy rozważamy zbyt wiele scenariuszy, nie dostrzegamy najprostszych rozwiązań naszych problemów. Byk w tym tygodniu będzie miał wiele na głowie, czasami będzie mu się zdawało, że nie podoła oczekiwaniom otoczenia, jednak od wtorku poczuje przypływ nadzwyczajnych sił do działania i bez lęku spojrzy w przyszłość. Mimo obaw dotyczących stanowiska, nie powinieneś poddawać się stresowi, Byku – wszystko pójdzie po Twojej myśli i ułoży się zaskakująco dobrze. Znajdź w sobotę chwilę wyłącznie dla siebie, zadbaj o to, by nikt Ci nie przeszkadzał – weź relaksującą kąpiel, posłuchaj muzyki, którą lubisz, zwyczajnie odpocznij. W ten sposób najłatwiej oderwać się od tego, co nas dręczy, a Tobie potrzeba solidnej dawki odprężenia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Praca jest ważna, nie powinna jednak stanowić celu sama w sobie, a jedynie być środkiem do zrealizowania go. Bliźnięta będą w tym tygodniu pędzić, bez oglądania się za siebie, ważne dla nich będzie, by osiągnąć jak najwięcej – nie będzie istotne, że są niewyspane, zmęczone, niechętne. Pod koniec tygodniu zaliczą duży spadek nastroju, co będzie spowodowane właśnie pracą ponad siły. Czasami lepiej odpuścić, wyciszyć się, dać sobie chwilę na spędzanie czasu z bliskimi. Osoby spod znaku Bliźniąt w tym tygodniu powinny przede wszystkim skupić się na osobach sobie najbliższych, na poprawianiu relacji z nimi. Wspólna wycieczka lub spacer naprawdę będzie w stanie poprawić Wam humor, więc znajdźcie choć kilka godzin dla siebie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Raki będą żyły w tym tygodniu z dnia na dzień. Gwiazdy zapowiadają dla nich natłok zdarzeń, przez co nie będą one mogły znaleźć chwili dla siebie, jednak Los sprawi, że Twój wysiłek się opłaci – zostaniesz doceniony w pracy, możesz liczyć na awans bądź inną gratyfikację. Nie poddawaj się i dalej dawaj z siebie wszystko, a osiągniesz to, co jest dla Ciebie najważniejsze. Ten tydzień zapowiada dla Ciebie dobre niespodzianki – spontaniczny weekendowy wyjazd zakończy się wspólnym śpiewaniem przy ognisku lub wypadem do mało znanego, acz urokliwego pubu. Miejsce tak Ci się spodoba, że stanie się Twoim Eldorado, do którego będziesz wracać wciąż w poszukiwaniu spokoju duszy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Lwy powinny przygotować się na duże zmiany w życiu, przede wszystkim w sferach zawodowych – będą miały bowiem okazję do podjęcia intratnej współpracy bądź założenia własnej działalności. Teraz jest najlepszy czas na rozwijanie się, doskonalenie umiejętności – jeśli myślałeś o jakimś kursie, który ułatwi Ci życie zawodowe, również teraz jest na to dobry moment. Wszelkie działania związane również z rozwojem osobistym, a więc choćby taniec będą sprawiały Ci przyjemność. Nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu, Lwie. Pod koniec tygodnia szykuje się dobra okazja do odwiedzenia bliskich mieszkających w dalszych rejonach kraju i choć podróż wyda Ci się męcząca, to sprawi ci dużo przyjemności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Na początku tygodnia Panny mogą poczuć się osłabione, jednak prócz tego nie będą miały żadnych problemów zdrowotnych. Chwila odpoczynku w ciepłym i spokojnym domu sprawi, że na nowo odżyją i ruszą śmiało przed siebie. W tym tygodniu w końcu odważą się spełniać swoje marzenia – niezależnie od tego, czy jest to wyprawa autostopem czy znalezienie nowego, bardziej komfortowego miejsca zamieszkania. Panny będzie przepełniała odwaga i pewność, więc w tym tygodniu ich kontakty biznesowe także będą szły dobrą drogą. Mimo wszystko, Panny powinny wystrzegać się działania na gorąco, ponieważ może to przynieść im straty – jak zwykle powinny poświęcić dłuższą chwilę na przygotowanie przedsięwzięcia, dopiero później wkroczyć na drogę realizacji.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Wagi będą miały okazję się wykazać, wyzwania początkowo mogą spowodować, że załamią się na chwilę, gdyż nie będą wiedziały, jak się zabrać do danej sprawy, jednak po przemyśleniu wszystkiego i ułożeniu sobie w głowie, zabiorą się do pracy. Mimo pozornej kruchości, Wagi potrafią bowiem bardzo dobrze radzić sobie nawet z najtrudniejszymi przedsięwzięciami, o ile mają wsparcie – tu tego wsparcia nie zabraknie, bo mogą liczyć na osoby bliskie, które będą wspierały ich działania. Wagom poprawi humor niespodzianka od losu – spotkanie z przyjacielem, którego dawno nie widziały. Przegadacie kilka godzin i umówicie się na kolejne spotkanie, tym razem w domowym zaciszu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Skorpiony będą radziły sobie znakomicie z łączeniem obowiązków – nie będzie stanowiło więc dla nich wyzwania połączenie pracy z dbaniem o domowników oraz o własną satysfakcję. Wysiłek im się opłaci, ponieważ po całym tygodniu pracy doczekają się upragnionego odpoczynku. Skorpiony powinny w tym tygodniu uważać na zawistne osoby w pracy, ponieważ mogą starać się na ich niekorzyść. Mimo wszystko, Skorpion wybrnie z problemów i chociaż wewnątrz będzie płonął ze wściekłości oraz chęci zemsty, to zachowa zimną krew i powstrzyma się przed docinaniem winowajcy. Sprawi to, że osoba ta zaniecha dalszych działań mających na celu zaszkodzenie Skorpionowi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Drobne problemy zdrowotne mogą pokrzyżować plany Strzelca na ten tydzień. Do wtorku może on borykać się z lekkim przeziębieniem, jednak jeśli od razu zareaguje i zajmie się sobą, objawy szybko miną. W tym tygodniu Strzelec przede wszystkim powinien dbać o siebie, o swoje zdrowie. Warto zrobić badania, które odkładał w czasie, ale również skompletować jesienną garderobę – wtedy nawet deszczowa pogoda nie będzie mu straszna. Strzelec nie musi się martwić finansami w tym tygodniu, wszystko układać się będzie dobrze, jednak powinien on uważać, aby nie pożyczać pieniędzy, ponieważ droga do ich odzyskania może być ciężka.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Dla Koziorożców szykuje się tydzień pełen atrakcji – nie będą narzekały na nudę ani przez moment. Tempo ich życia wzrośnie, jednak nie przyniesie im to problemów, wręcz przeciwnie, będą czuły, że żyją i czerpały pełnymi garściami z życia. Działać będą nadzwyczaj spontanicznie, a ich decyzje będą prowadziły do dobrych wydarzeń. Spokojnie mogą pozwolić sobie w tym tygodniu na odrobinę szaleństwa – wypad nad jezioro czy zakup kilku interesujących książek jak najbardziej się opłaci i sprawi, że będą miały odrobinę czasu dla siebie. Od piątku będą myślały o tym, by spędzić czas z osobami najbliższymi i znajdą ku temu okazję. Rodzinny obiad jest doskonałym pomysłem na niedzielę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika poniedziałek będzie dniem, kiedy najłatwiej przyjdzie im rozwiązywanie trudnych spraw – jeśli więc jest w Twoim życiu sytuacja, która wymaga zdecydowanych działań właśnie teraz warto je podjąć. Wszelkie konflikty, nieporozumienia, sprawy finansowe – teraz znajdą swój finał i zakończą się po Twojej myśli. Wodniki nie powinny się stresować w tym tygodniu, bowiem Los jest po ich stronie – z gracją poradzą sobie z wszystkimi problemami i znajdą jeszcze dużo czasu na swoje hobby. Warto, by poszerzały swoją wiedzę. W tym tygodniu warto zapisać się na kurs językowy – ponieważ teraz będą przyswajały informacje bardzo szybko.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 16 do 22 września 2013 roku

Spokój zagości w życiach zodiakalnych Ryb, przynosząc upragnione wytchnienie oraz chwilę na relaks. Ten tydzień będzie dla nich idealnym na urlop – wszelkie wyjazdy, wycieczki, odpoczynek właśnie teraz pozwolą Wam wypocząć całkowicie, tak abyście odzyskali pełnię sił, a nie da się ukryć, że będzie to dla Was przydatne, ponieważ we wrześniu czekają na Was wyzwania związane z Waszą pozycją w pracy oraz sprawy rodzinne, które będą wymagały Waszej obecności. Stres nie będzie Wam zagrażał, jeśli teraz się zregenerujecie. To dobry tydzień na zadbanie zarówno o ciało, jak i o duszę – wskazane jest więc wyjście do teatru, ale i masaż z użyciem czekolady wprowadzi Cię w błogi nastrój.

Przeczytaj coś innego

  • Drugie dziecko w rodzinie
    Przyjście na świat drugiego dziecka jest wydarzeniem ważnym dla wszystkich członków rodziny, zwłaszcza dla dziecka pierwszego, którego świat nagle się zmienia. Pojawienie si...
  • Najlepsze dni grudnia 2013
    Grudzień kojarzy nam się z Mikołajem z wielkim workiem prezentów. Jednak grudzień nie obdarowuje wszystkich, lecz tych, którzy się bardzo postarają. Wśród grudniowych niesp...
  • Horoskop na 11 grudnia 2013
    Początek dnia może być nieco nerwowy. Postaraj się nie drażnić nikogo i nie wchodź nikomu w drogę. Rób swoje i postaraj się po prostu uśmiechnąć. Po południu nastroje zelżeją i...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook