708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Numerologia – łatwiejsza, niż myślisz!

Specjaliści od numerologii twierdzą, że w liczbach zawarta jest informacja o przyszłości każdego z nas, o tym, jak potoczą się nasze losy, co się wydarzy. Już w starożytności Pitagoras twierdził, że z liczb wywodzi się wszystko co nas otacza – rzeczy, zjawiska przyrodnicze i w życiu ludzkim.

I mimo, że technik wykorzystywanych w numerologii jest sporo, a większość z nich jest przeznaczona dla profesjonalistów i doświadczonych specjalistów, istnieje prostszy sposób, aby wykorzystując liczby dowiedzieć się co nieco o swoim życiu.

Proszę zobaczyć, jak to się robi. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zakończy się pewna ważna dla Ciebie sprawa, możesz za pomocą liczb pierwszych (od 1 do 9) zajrzeć w przyszłość. Pamiętaj jednak, że przyszłość, jaką zobaczysz nie wybiega dalej niż na miesiąc w przód. Weź dziewięć karteczek i na każdej napisz kolejna cyfrę. Włóż karteczki do kapelusza, woreczka, teczki i wymieszaj. A teraz zadaj swoje pytanie, które musi być maksymalnie konkretne. Wylosuj karteczkę z cyfrą i sprawdź, jaka jest odpowiedź na Twoje pytanie.

1. Sprawa, jaką się obecnie zajmujesz zakończy się sukcesem. Może nawet zapoczątkować nowy trend w Twoim życiu. Jesteś na właściwej drodze. Wystarczy odrobina wysiłku, aby zmienić okoliczności, aby osiągnąć to, o czym marzysz. Z łatwością pokonasz wszelkie przeszkody, które możesz napotkać na swojej drodze.

2. Najprawdopodobniej będziesz musiał dokonać wyboru pomiędzy kilkoma wariantami. Nie spiesz się. Od Twojej decyzji będzie uzależniony efekt. Wybór nie jest prosty, dlatego sprawy nieco przystopują. Jednak, jeżeli wybierzesz właściwą drogę, będziesz w stanie nadgonić zaległości. Musisz też wiedzieć, że droga do celu nie będzie najłatwiejsza.

3. Możesz spodziewać się sukcesu. Przed Tobą otwierają się ciekawe perspektywy. Jeżeli początek Twojego projektu był udany, dalszy jego rozwój pójdzie jak z płatka. Nie będziesz musiał specjalnie się przykładać, aby sprawy potoczyły się w dobrym kierunku. Nawet, jeśli ktoś z Twoich konkurentów zacznie rzucać kłody pod nogi, wszystko się obróci na Twoja korzyść. Jedyne, co może zaszkodzić, to Twoje własne nieprzemyślane decyzje.

4. Niełatwa cyfra. Jej interpretacja zależy od sytuacji. Jeżeli w Twoim życiu jest coś nie tak: choroba, kłótnia, wówczas czwórka oznacza stabilizację. W tym przypadku – przyniesie ozdrowienie, pogodzenie się z kimś. Natomiast jeżeli zadałeś pytanie, związane z rozwojem jakiejś sytuacji (np., czy otrzymasz podwyżkę) – wówczas czwórka będzie wskazywać na opóźnienia w tej kwestii. Nie oznacza to negatywnej odpowiedzi, należy jedynie uzbroić się w cierpliwość i trochę poczekać.

5. Piątka nie należy do najprzyjemniejszych cyferek. Zwiastuje bowiem nieprzewidziane przeszkody na drodze do celu. Całkiem możliwe, że nie uda Ci się osiągnąć tego, co zamierzasz. Piątka również zapowiada nieprzemyślane działanie, które może negatywnie wpłynąć na rozwój wydarzeń. W życiu prywatnym może oznaczać kłótnię, konflikt rozstanie.

6. W niedługim czasie osiągniesz swój cel i będziesz z tego bardzo zadowolony. Wynik będzie uzależniony od tego, ile sił i środków włożysz w rozwój projektu, jak również od prawidłowości Twoich działań. Wydarzenia tak czy inaczej będą się wiązać z Twoim życiem osobistym lub z Twoimi partnerami. Nie wykluczone, że będziesz musiał włączyć się do dyskusji i trochę zawalczyć o swoje.

 
   
 

7. Aby osiągnąć cel, będziesz musiał odznaczyć się chytrością albo zastosować niekonwencjonalny sposób realizacji swojego zamierzenia. Możliwe, że przez jakiś czas sytuacja będzie nieokreślona. Jeżeli uzbroisz się w cierpliwość, wykażesz się mądrością i pomysłowością, z pewnością uda Ci się osiągnąć cel. To, czego należy unikać, to atak.

8. Sytuacja szybko się rozwinie, z wielkim przyspieszeniem i ze zdwojoną siłą. Możesz spodziewać się prezentu od Losu: wiedza, informacja, doświadczenie. Nie wykluczone polepszenie sytuacji materialnej. Możesz znaleźć nowe źródło dochodów. Innymi słowy zyski będą podwójne. Jeżeli jednak Twoje zamiary nie były czyste, kara również może być w podwójnym wymiarze.

9. Dziewiątka wskazuje zakończenie sprawy. Można spodziewać się rozwiązania. Może być zarówno pozytywne jak i negatywne. Aby wynik był pozytywny, musisz być cierpliwy i przewidujący. Teraz najważniejszy jest Twój stan wewnętrzny, nastrojenie się na wynik. Twoja energetyka wewnętrzna może zdziałać cuda. Myśl pozytywnie.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook