708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 15 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dzień pod znakiem wątpliwości. Wielu z nas zacznie poddawać w wątpliwość swoje działania, pomysły, pragnienia. Możesz odnieść wrażenie, że współpracujesz nie z tymi osobami, że podejmujesz niewłaściwe kroki. Zdrowa samokrytyka jest zawsze w cenie. Taka analiza może pomóc w dokładniej sformułować własne pragnienia, dążenia, pomaga w odpowiednim momencie zauważyć błąd.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 15.09.2013

Przygotuj się na odkrycie tajemnicy. Możliwe, że poznasz sekret tego, jak masz działać w sytuacji, w jakiej się znalazłeś, dzięki czemu osiągniesz sukces. Nie przegap właściwej informacji, bądź uważny.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 15.09.2013

Obudzisz w sobie talent do wynalazków. Nie bój się eksperymentować. Próbuj wdrażać w życie innowacyjne metody. Nie musisz od razu tworzyć teorie na wielką skalę. Możesz zacząć od kulinarnego dzieła sztuki.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 15.09.2013

Dziś doskonały dzień na poszukiwanie potrzebnych rzeczy w sklepach. Kupisz to, czego szukałeś bardzo długi czas. Nabyta rzecz będzie Ci długo służyć. Pamiętaj, dobrze przyjrzyj się temu, co chcesz kupić, obejrzyj tę rzecz ze wszystkich stron, aby móc w pełni cieszyć się z zakupu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 15.09.2013

Będziesz dziś krytykiem. Nawet, jeśli szybko takie zachowanie Ci się znudzi, nie bardzo będziesz mógł odmówić wykonywania czynności krytyka. Postaraj się oceniać innych tak, aby Twoje opinie były konstruktywne i nie poniżały osoby, krytykującej. Przecież jutro wasze role mogą się odwrócić.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 15.09.2013

Spędzisz dzień ze swoją pasją, hobby, zajmiesz się tym, co lubisz. Są szanse na sukces. Abyś był zadowolony z wyników swojej pracy, będziesz potrzebował wsparcia osób, zajmujących się podobną sferą działalności.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 15.09.2013

Dobry dzień w sferze uczuciowej. Ukochana osoba nie będziesz szczędzić miłych słów i poważnych deklaracji. Dobry dzień na nowe romantyczne znajomości. Musisz tylko wyjść z domu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 15.09.2013

Jeśli spotkasz na swojej drodze osobę, która zaproponuje Ci towar, usługę, pomoc, nie ufaj mu. Postaraj się ograniczyć kontakty z nieznajomymi. Spotykaj się z przyjaciółmi i rodziną.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 15.09.2013

Przeszłość zawoła Cię w podróż. Będziesz mógł przejść się po ulicach swojej młodości, zajrzeć do muzeum historii, przekartkować album ze zdjęciami. W każdym przypadku, obcowanie z przeszłością wzniesie Cię na wyższy stopień duchowy.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 15.09.2013

Masz okazję wyruszyć w podróż w kierunku realizacji marzenia. Musisz jednak w tej podróży pozostać sam. Nie dołączaj do głośnego towarzystwa. Pozostań sama na sam ze swoimi myślami. Możliwe, że znajdziesz króciutką drogę do marzenia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 15.09.2013

Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, która nie dotrzymała obietnicy, dziś możesz śmiało mu o tym przypomnieć. Nie wykluczone, że ta osoba po prostu zapomniała o swojej obietnicy. Taktyczne przypomnienie doprowadzi do działania.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 15.09.2013

Powstrzymasz dziś bliską osobę od nieprzemyślanego działania. Twoje słowa zmuszą te osobę do zastanowienia się i nowego spojrzenia na sytuację. Powstrzymaj się jednak od robienia wykładów, lepiej doradź i podpowiedz jak można rozwiązać problem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 15.09.2013

Dziać się będzie na Twoją korzyść. Nie pozostanie Ci nic innego jak płynąć z prądem w kierunku sukcesu. Pamiętaj jednak, aby sodówa nie uderzyła Ci do głowy. Inaczej, Twoja łódeczka szczęścia może zatonąć w falach przechwałek i dumy. Patrz do przodu, a nie na siebie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 28 sierpnia 2013
    Dzisiejszego dnia planeta Mars wejdzie do znaku Lwa. Mars zawiaduje energią, więc zmianę położenia tej planety wszyscy widocznie odczujemy. Położenie Marsa aktywować będzie opt...
  • Horoskop na 23 października 2013
    Układ planet sprzyja rozmowom i wymianie informacji. Jeżeli masz cokolwiek załatwić, to po prostu mów, a zostaniesz zrozumiany. Nawet nostalgiczne panie urzędniczki zza biurka ...
  • Jak zdążyć ze wszystkim i robić to, na co nie masz czasu?
    Dzień w dzień każdy z nas stawia przed sobą ogrom zadań. Jedni ze wszystkim sobie doskonale radzą, inni nie realizują nawet połowy z tego, co postawili sobie za cel. Każdy z nas ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook