708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 14 września 2013

Ежедневный гороскоп

Doskonały dzień na nowe kontakty, znajomości, naprawianie relacji z przyjaciółmi i partnerami, mieszkającymi daleko. Dobrze zrobią wszystkim wyjazdy na łono natury. Tryskaj energią i dobrym humorem, spotykaj się z ludźmi, w towarzystwie których doskonale się czujesz. Jeżeli będziesz musiał wykonać jakieś prace domowe, poproś o pomoc bliska osobę, aby poszło sprawniej i milej.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 14.09.2013

Dziś pomyśl o sprawach sercowych. Gwiazdy właśnie dzisiaj mogą wskazać Ci osobę, z którą doskonale będziesz się czuł przez całe życie. Jeżeli już masz taką osobę, zatroszcz się dziś szczególnie o nią, nie bój się wyrazić swoich uczuć.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 14.09.2013

Jeśli nie zastanawiałeś się o podróżach, dziś zaczniesz o tym myśleć na poważnie. Możliwe, że będziesz musiał wyruszyć w drogę albo w sprawach zawodowych, albo prywatnie na wycieczkę. Nawet najmniejsza podróż wpłynie na Ciebie kojąco.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 14.09.2013

Spotkasz dziś osoby znane, sławne, być może z zagranicy, porozmawiasz z interesującymi osobistościami. Możesz oczekiwać interesującej propozycji biznesowej, nie wykluczone, że po tych spotkaniach Twoje życie nieco się odmieni.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 14.09.2013

W twojej rodzinie mogą dziś wybuchnąć ostre dyskusje. Różne poglądy i gusta mogą przysporzyć rodzinnych awantur. Trzymaj emocje na wodzy i racjonalnie wyjaśniaj swoje argumenty, wówczas dużo zdziałasz i wszyscy będą zadowoleni.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 14.09.2013

Całkiem możliwe, że poznasz dziś coś na temat swojej rodziny lub znajomych, czego nigdy dotąd nie wiedziałeś. Być może odnajdziesz kontakt do osoby, z którą dawno nie rozmawiałeś. Każda informacja, którą dziś otrzymasz, będzie miała dla Ciebie wielką wagę.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 14.09.2013

Możesz dziś zostać oszukany. Osoba, na którą liczysz, która obiecała pomóc, niestety tej obietnicy nie dotrzyma. Zastanów się nad zmianą partnera, aby nie doszło do rozczarowań.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 14.09.2013

Twoje plany życiowe ulegną dziś diametralnym zmianom. Nagle poczujesz w sobie chęć pójścia inną ścieżką, aby zrealizować swoje zamierzenia. Poinformuj o tym kogoś ze swoich bliskich, aby uniknąć niedomówień w przyszłości.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 14.09.2013

Twoje plany życiowe ulegną dziś diametralnym zmianom. Nagle poczujesz w sobie chęć pójścia inną ścieżką, aby zrealizować swoje zamierzenia. Poinformuj o tym kogoś ze swoich bliskich, aby uniknąć niedomówień w przyszłości.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 14.09.2013

Nieoczekiwany zryw twórczy i wybuchy intuicji. Możesz odkryć w sobie nowe talenty i niecodzienne zdolności. Spokojnie oswój się z odkryciem i korzystaj z umiejętności do woli.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 14.09.2013

Dzisiaj będziesz się zajmować głównie domem. Spraw się nazbierało mnóstwo, kiedyś trzeba wszystko ogarnąć. Wieczorem poczujesz satysfakcję, patrząc na efekty swojej pracy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 14.09.2013

Wodniki spędzą dzień aktywnie. Czeka Cię wiele konwersacji, kontaktów. Zaprezentujesz swoje zalety. Spędź aktywnie dzień z osobami o podobnych poglądach.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 14.09.2013

Dziś otrzymasz miłą wiadomość. Ta informacja wywrze na Tobie pozytywne wrażenie i do tego stopnia oszołomi, że niezwłocznie zajmiesz się planowaniem i wprowadzeniem zmian do taktyki realizacji swoich planów. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 18 lipca 2013
    Energetyka dnia skłania nas do uczestniczenia w imprezach masowych. Im więcej osób dookoła, tym lepiej podładujemy swoją aurę. Każde działanie może się zakończyć sukcesem pod w...
  • Jak zdążyć ze wszystkim i robić to, na co nie masz czasu?
    Dzień w dzień każdy z nas stawia przed sobą ogrom zadań. Jedni ze wszystkim sobie doskonale radzą, inni nie realizują nawet połowy z tego, co postawili sobie za cel. Każdy z nas ...
  • Horoskop na 4 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, ni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook