708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 13 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś należy pomyśleć przede wszystkim o relacjach z ukochaną osobą. Dobry czas na dawanie prezentów, robienie niespodzianek dzieciom, pomaganie znajomym. Troska i miłość teraz mogą zdziałać cuda, pozytywnie wpływać na sytuację, przynosić ludziom radość. Jeżeli się z kimś pokłóciłeś, teraz możesz to naprawić, poprosić o wybaczenie, wybaczyć.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 13.09.2013

Rozmowy telefoniczne i wizytacje dziś nie pozwolą na spokojną egzystencję. Kilka osób na raz wyrazi chęć zobaczenia Cię i porozmawiania z Tobą. Możliwe, że wybije Cię to z rytmu i doprowadzi do małej irytacji, ale spójrz na to oczami osób, które potrzebują Twojej uwagi.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 13.09.2013

Dziś zostaną utrzymane lub nawiązane pozytywne relacje z sąsiadami i nowymi znajomymi. Znajdziesz odpowiednie osoby, z którymi wspólnie zrealizujesz swoje cele. Nie wykluczone, że Twoim partnerem będzie osoba, za sprawą której Twoje życie diametralnie zmieni się na lepsze.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 13.09.2013

Zostaniesz zaproszony na bankiet, na rodzinną uroczystość lub imprezę. Będziesz pod ostrzałem otoczenia, nie wykluczone, że ktoś się bardzo Tobą zainteresuje i znajdzie miejsce w Twoim sercu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 13.09.2013

Może się tak zdarzyć, że zmierzysz się z popsutym sprzętem lub elektroniką, albo ktoś nie dotrzyma swoich obietnic, w związku z tym będziesz świecić oczami i nieźle się denerwować. Zastanów się, czy nie wymyśleć planu B, albo poszukać osoby, która może Ci dziś pomóc.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 13.09.2013

Może się tak zdarzyć, że zmierzysz się z popsutym sprzętem lub elektroniką, albo ktoś nie dotrzyma swoich obietnic, w związku z tym będziesz świecić oczami i nieźle się denerwować. Zastanów się, czy nie wymyśleć planu B, albo poszukać osoby, która może Ci dziś pomóc.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 13.09.2013

Może się tak zdarzyć, że zmierzysz się z popsutym sprzętem lub elektroniką, albo ktoś nie dotrzyma swoich obietnic, w związku z tym będziesz świecić oczami i nieźle się denerwować. Zastanów się, czy nie wymyśleć planu B, albo poszukać osoby, która może Ci dziś pomóc.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 13.09.2013

Dostaniesz szansę na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Bliscy lub przyjaciele zaproponują Ci udział w operacji finansowej, która może przynieść sporo pieniędzy. Nie odmawiaj, ale skonsultuj się specjalisty, aby mieć pewność, że dobrze inwestujesz.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 13.09.2013

Sytuacja zmusi Skorpiona do sięgnięcia po poradę prawnika. Możliwe, że trzeba będzie załatwić formalności, związane z nieruchomością, rodzinnymi relikwiami, wyjazdem za granice. Fortuna gwarantuje sukces jeżeli nie będziesz zbyt ponury.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 13.09.2013

Nieoczekiwany zryw twórczy i wybuchy intuicji. Możesz odkryć w sobie nowe talenty i niecodzienne zdolności. Spokojnie oswój się z odkryciem i korzystaj z umiejętności do woli.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 13.09.2013

Powinieneś dziś zmniejszyć do minimum kontakty z kobietami. Inaczej ryzykujesz trafić pod wpływ nieszczerej osoby, która wykorzysta Cię i oszuka. A zrobi to w tak niewinny sposób, że nie od razu zauważysz co się właściwie wydarzyło.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 13.09.2013

Trzymaj się taktyki raczej konserwatywnej. Nie goń nowe idee, nie próbuj wykorzystywać w pracy nowe rozwiązania. Sukces masz jak w banku, ale tylko dzięki starym, sprawdzonym metodom postępowania.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 13.09.2013

Wszystkie plany wprowadzaj do realizacji samodzielnie, nie przekazuj pałeczki innym, którzy mogą niewłaściwie zrozumieć polecenie i niechcący wyrządzić więcej krzywd niż pożytku. Jedyną pomocą jaką możecie przyjąć może być pomoc finansowa. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak sprawić, by wreszcie zadzwonił…
    Z pewnością każdej z nas zdarzyło się czekać na telefon od kogoś, ale ta osoba uporczywie milczy. Cóż, wydawałoby się nie ma nic łatwiejszego, a jednak. Chcesz porozmawiać, pod...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 9 do 15 września 2013
    Nadchodzący tydzień gwiazdy przedstawiają jako moment, w którym naprawdę wiele będzie nas w stanie zaskoczyć – nawet jeśli jesteście w związku z długim stażem, nie będziecie narz...
  • Horoskop na 23 października 2013
    Układ planet sprzyja rozmowom i wymianie informacji. Jeżeli masz cokolwiek załatwić, to po prostu mów, a zostaniesz zrozumiany. Nawet nostalgiczne panie urzędniczki zza biurka ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook