708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 12 września 2013

Ежедневный гороскоп

Nie leń się dziś, nie odkładaj spraw na inny termin. Maksymalna aktywność pomoże pokonać lęki. Mają jasno określony cel teraz możesz wiele osiągnąć z łatwością. Postaraj się współpracować wyłącznie z osobami, znającymi swoją drogę, posiadającymi siłę i chęć do działania.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 12.09.2013

Z powodzeniem dziś załatwicie sprawy, związane z nieruchomościami, finansami i mieniem. Siła Waszych słów będzie dość mocna, wiele osób odbierze Wasze słowa ze zrozumieniem, zobaczą, że lepiej się z Wami trzymać, niż walczyć.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 12.09.2013

Większość dnia spędzicie na podpisywaniu dokumentów i załatwianie różnych formalności. Będziecie musieli wypełniać deklaracje, ankiety, podania. Nie należy ignorować tych procesów, gdyż dziś wszystkie sprawy sądowe i oficjalne mają szansę rozwiązać się na Waszą korzyść.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 12.09.2013

Doskonały czas na tworzenie związków i partnerstwa. Możecie znaleźć doskonałych partnerów biznesowych, towarzyszy do prowadzenia projektów. W sprawach sercowych również będziecie stawiać na rozwój związków, rodzinę.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 12.09.2013

Będziecie mile zaskoczeni zachowaniem ważnej dla Was osoby. Możliwe, że kierownik firmy doceni Waszą pracę, a może ukochana osoba zaproponuje jakąś niespodziankę. Korzystaj z przywilejów tego dnia.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 12.09.2013

Lwy ryzykują utratą ważnych dokumentów lub informacji. Mogą potrzebować dodatkowych zaświadczeń. Postarajcie się uniknąć błędów, sprawdzajcie wszystko, co jest napisane w dokumentach.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 12.09.2013

Myśli Panien będą dziś zajęte zmianami. Możliwe, że przyjdzie Wam pomyśleć o zmianie mieszkania, pracy, samochodu lub wyglądu. Zmiany wyjdą Wam na dobre, pomogą w pozytywnej realizacji planów. Kontroluj emocje.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 12.09.2013

Wagi nie powinny dziś zajmować się dużymi zakupami, inwestować, rozwiązywać problemów finansowych. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że natraficie na oszustów i stracicie dużą sumę pieniędzy. Możecie polegać wyłącznie na sprawdzonych znajomych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 12.09.2013

Czas na zmiany w życiu osobistym. Rozwój wydarzeń będzie zależał od działań Skorpionów. Czy będą szły w odpowiednim kierunku, czy wręcz przeciwnie – zdecydujecie tylko Wy. Kontrolujcie własne słowa i działania.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 12.09.2013

Strzelce mogą zetknąć się dziś z brakiem czasu, środków i energii. Nawet nie zauważycie upływu tych zasobów. Nie należy poddawać się iluzjom, najpierw planuj, potem działaj, nic nie rób pod wpływem emocji.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 12.09.2013

Uczuciowość wyjdzie na prowadzenie. Przez to zaostrzy się odbiór krytyki i uwag. Taka sytuacja może doprowadzić do konfliktu, który nadszarpnie reputacją Koziorożców. Należy unikać ostrych dyskusji.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 12.09.2013

Dobry dzień dla Wodników. Wiele drzwi będzie stało otworem, ludzie chętnie wyjdą naprzeciw, by spełnić wszelkie prośby Wodników. Jeśli planujecie wyjazdy służbowe, teraz jest ku temu odpowiedni moment.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 12.09.2013

Pojawi się potrzeba kontaktów lub pieniędzy. Projekt, jaki planujecie zrealizować wymagać będzie wiele środków i pracy. O ile Waszej energii wystarczy, o tyle z finansami mogą pojawić się problemy. Możecie liczyć na pomoc przyjaciół, mieszkających z granicą. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Drugie dziecko w rodzinie
    Przyjście na świat drugiego dziecka jest wydarzeniem ważnym dla wszystkich członków rodziny, zwłaszcza dla dziecka pierwszego, którego świat nagle się zmienia. Pojawienie si...
  • Numerologia kobiet – jedynka
    Zgodność kobiety i mężczyzny w ich relacjach można spokojnie obliczyć. Dzięki tym obliczeniom można ocenić jakie są perspektywy ich związku.   Aby określić liczbę Tw...
  • Jak przyciągnąć pieniądze – rady dla poszczególnych żywiołów
    Aby sfera finansowa nas zadowalała, musimy koniecznie doprowadzić do porządku wszystkie pozostałe dziedziny swojego życia. Dziś dowiecie się jak to zrobić w ciągu zaledwie mies...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook