708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 11 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś energia kosmosu dostarczy nam wiele doświadczeń w obszarze związków. Księżyc w znaku Strzelca przyniesie entuzjazm i idealistyczne nastawienie do świata. Wenus, która dziś wejdzie w znak Skorpiona zachęci do potajemnych randek i namiętnych wyznań. Mars w aspekcie z Plutonem przyniesie trudności w kierowaniu energią, a Merkury w znaku Wagi w aspekcie z Neptunem – pomyłki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 11.09.2013

Baranki będą dziś miały ochotę działać i ruszyć na podbój. Emocjonalnie będziecie w dobrej formie, pełni optymizmu i wiary w swój sukces. Będzie wiele okazji do nowych znajomości, natomiast niewiele będzie z tych Waszych działań wynikać. Nie zostaniecie dobrze zrozumienia i Wam nie będzie łatwo przekazać innym to, co czujecie.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 11.09.2013

Byki nie będą dziś w dobrym nastroju. Będziecie odczuwać cały czas presję, przymus działania, a Wy lubicie robić wszystko w swoim własnym tempie. Spróbujcie dziś nawiązać rozmowę i znajomości z kobietami piastującymi ważne stanowiska w Waszej firmie. Wykonajcie jakiś miły gest. Na pewno zostanie doceniony.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 11.09.2013

Bliźnięta ulegną dziś nierealnym marzeniom i wizjom. Samotne będą marzyć o bliskiej osobie. W takim stanie ducha będziecie próbować dziś swoich sił we wszelakich kontaktach towarzyskich. Będą pojawiały się osoby, które będą Was inspirować do działań, szczególnie na tle uczuciowym.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 11.09.2013

Raki myśleć dziś będą o przynajmniej krótkiej wycieczce i jakimś miłym geście od bliskiej sercu osobie. Odpocznijcie. Ostatnio za dużo pracowaliście. Dziś jest bardzo dobry dzień na wartościowe kontakty z innymi osobami.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 11.09.2013

Położenie Księżyca w znaku ognistym sprzyjać będzie Lwom, które poczują więcej energii do realizacji celów. W pracy możliwe będzie dziś przeforsowanie Waszych planów. Uważajcie na nadmiar bodźców, szczególnie na wszelakich spotkaniach towarzyskich.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 11.09.2013

Dziś będziecie Panny miały dużo wparcia z domu i chęci też w nim przebywania. Początek dnia przeniesie Was w krainę wspomnień z najlepszych lat Waszego życia. W ciągu dnia uważajcie na wszelakie niekontrolowane usidlenia i uzależnienia emocjonalne. Wieczorem pomedytujcie w spokoju.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 11.09.2013

Będziecie próbować odnaleźć dziś się w emocjach. Dzisiejszy dzień może obfitować we wszelakie doświadczenia, związane z domem rodzinnym i stanem posiadania. Dużo wspomnień się pojawi wieczorem, zastanówcie się czy jest w Was jakiś żal, który Was trzyma w miejscu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 11.09.2013

Skorpiony wraz ze zmianą położenia planety Wenus zyskują na atrakcyjności. Do tej pory większość czasu zajmowała Wam praca. Teraz pomyślicie wreszcie o sobie, swoim wyglądzie. Postarajcie się dziś zadbać o siebie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 11.09.2013

Strzelce będą dziś roztrząsać sprawę swojego celu życiowego. Bacznie będziecie obserwować innych. Będzie dziś okazja do głębokich medytacji oraz poczucia zadowolenia z ostatnich wyborów. Będziecie mieli dziś też okazję do wielu rozmów jak i do pogodzenia spraw, które były dla Was trudne w obrębie pracy.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 11.09.2013

Koziorożcom Wenus w Skorpionie ułatwi zadanie w otwieraniu się na nowe relacje. Dziś będziecie mogli spróbować Waszych sił w gronie przyjaciół. Mimo, że ciężko Wam ruszyć z miejsca, dziś będzie okazja na nowe, stałe relacje.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 11.09.2013

Dzień sprzyja porządkom i to zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Postarajcie się, aby wszystko było tak jak należy, zarówno w Waszym otoczeniu, jak również w sferze duchowej. Przygotuj się do nadchodzącej jesieni. Niedługo pojawią się pomysły na zmiany, które najlepiej zacząć powoli wprowadzać w życie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 11.09.2013

Ryby zaczną dzień z wyczekującą postawą. Poprzednie Wasze doświadczenia życiowe skłaniają do postawy z dystansem. Uda Wam się dziś przezwyciężyć swoją bierność i wieczór spędzicie z rodziną, ciesząc się głębią uczuć. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 9 grudnia 2013
    Na głowie masz wiele rzeczy a tutaj jeszcze od poniedziałku może się okazać, że trzeba będzie ponaprawiać czyjeś błędy. Żeby nie ryzykować nieudanego ruchu, postaraj się zawcza...
  • Numerologia kobiet – trójka
    Trójki cenią sobie swobodę, harmonijnie łączą w sobie mądrość i impulsywność. Wymagania do partnera czasem mogą być wygórowane. Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsu...
  • Jak, po co i dlaczego wydajemy i zabieramy pieniądze?
    Pewnie zauważyłeś, że ludzie dzielą się na takich, którzy odkładają skrupulatnie kasę, jakby mieli żyć wiecznie, a inni szastają pieniędzmi na prawo i lewo. Czy jest jakiś opty...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook