708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 10 września 2013

Ежедневный гороскоп

Dziś Księżyc w znaku Skorpiona będzie dalej dostarczał nam wszystkim głębokich przeżyć wewnętrznych. Sytuacja ta nie będzie dla każdego znaku komfortowa tym bardziej, że Mars w ciągu dnia utworzy negatywny aspekt do Plutona, tworząc energię ciężką do zasymilowania. Pojawią się napięcia, próby wzajemnych manipulacji i u wielu osób chęć do przeprowadzania spraw siłą woli.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 10.09.2013

Baronom nie łatwo jest obcować z energiami wodnymi. Ciężko wiec będzie im dziś się odnaleźć. Sprawy związane z obowiązkami i przełożonymi będą dziś bardzo istotne, ale nie sposób będzie je jednoznacznie i pozytywnie rozwiązać. Wasze próby nie odniosą skutku.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 10.09.2013

Byki biedą dziś się wiele uczyć w relacjach i poprzez relacje. Posłuchajcie, co inni mają do powiedzenia. Spróbujcie odnaleźć perspektywy w swoim działaniu i myśleniu. W sprawach uczuciowych może pojawiać się opór i wewnętrzna złość, spowodowane tym, że sprawy nie idą tak, jak powinny.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 10.09.2013

Bliźnięta będą miały okazje poczuć się spełnionymi w swojej relacji i w sprawach domowych. Jedyną przeszkodą okaże się fakt, że ciężko będzie znaleźć optymalne rozwiązanie na spędzenie wieczora po pracy. Pojawi się wiele niedomówień. Wieczorem naprawcie atmosferę w domu wkładając w działanie cały swój wielki wysiłek. Zapalajcie świece, zjedzcie wspólna kolację z partnerem.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 10.09.2013

Raki bardzo dobrze odnajdą się dziś w sprawach opieki nad bliskimi. Opieka nad dziećmi przysporzy im wielu emocji. Początek dnia będzie dla Raków dość trudny ze względu na nadmiar natrętnych myśli i zmartwień. Natomiast wieczór przy wsparciu przyjaciół przebiegnie już w innej, spokojniej aurze.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 10.09.2013

Lwy będą dziś starały się za wszelką cenę odnieść zwycięstwo. Na wszelkie sposoby będą próbowały zmienić istniejącą sytuację tak, by była dla nich wygodna. Niestety nie uda się im wpłynąć na bieg wydarzeń na tyle na ile by sobie tego życzyli. Księżyc w Skorpionie wzmoże chwilowe uczucie przygnębienia i zamyślenia nad przyszłością.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 10.09.2013

Panny, dziś będziecie zastanawiać się nad swoimi znajomościami. Na ile one są ważne w Waszym życiu i co wnoszą. Możecie nawet pozbyć się niektórych kontaktów. Wykreślicie kilka telefonów, uważając je za zbyteczne. Starajcie się nie zbierać dziś złych emocji. Pod koniec dnia oszczędzajcie energię.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 10.09.2013

Wagi będą dziś przede wszystkich analizować to, co posiadają a czego im brak. Możliwe, że wpadniecie na nowy pomysł, który pozwoli Wam poczuć, że kontrolujecie sytuację. Będziecie walczyć z emocjami i obawami, a pod koniec dnia na chłodno stworzycie nowy plan działania w najważniejszych dziedzinach życia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 10.09.2013

Skorpiony będą dziś skierowane na siebie i swój świat. Po rannym przyjrzeniu się sprawom możecie zauważyć, że nie wszystko jest takie jak byście oczekiwali i nie macie na to już wpływu. Zwróćcie się dziś ku wartościom duchowym, a wszystko się ułoży i wyjaśni.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 10.09.2013

Dla Strzelców dobry dzień, by poprawić swoje warunki pracy, zapanować nad powstałym wokół chaosem. Dzięki lepszej organizacji możecie wypaść jako fachowiec w swojej dziedzinie. Po południu możliwe spotkania z przyjaciółmi, co może mocno uszczuplić Waszą gotówkę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 10.09.2013

Koziorożce będą dziś starały się zapanować nad innymi osobami wokół. Wprowadzicie dyscyplinę. Uważajcie, by swoimi słowami i zachowaniem nikomu nie zrobić przykrości. Kierujcie się zawsze zasadami etycznymi.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 10.09.2013

Wodniki zaczną dziś pracowicie poranek. Pamiętajcie o załatwieniu wszystkich spraw, nie zostawiajcie ich na inny czas. Sprawy urzędowe dawno czekają, aż się nimi zajmiecie. Spłaćcie stare długi. Popołudnie zdecydowanie bardziej sprzyja rozrywce. Wyjdźcie do kina lub teatru.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 10.09.2013

Ryby dziś zaczną dzień w porannym lenistwie. Ciężko będzie Wam się zmobilizować jak zwykle do spraw, które nie wydają się Wam za bardzo interesujące. Różnymi sposobami będziecie unikać wysiłku. Znajdziecie dziś radość w szukaniu znajomości na końcu świata. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 14 września 2013
    Doskonały dzień na nowe kontakty, znajomości, naprawianie relacji z przyjaciółmi i partnerami, mieszkającymi daleko. Dobrze zrobią wszystkim wyjazdy na łono natury. Tryskaj ene...
  • Najlepsze dni grudnia 2013
    Grudzień kojarzy nam się z Mikołajem z wielkim workiem prezentów. Jednak grudzień nie obdarowuje wszystkich, lecz tych, którzy się bardzo postarają. Wśród grudniowych niesp...
  • Horoskop na 4 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, ni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook