708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 9 września 2013

Ежедневный гороскоп

Położenie Księżyca w znaku Skorpiona spowoduje, że wiele osób będzie intensywnie okazywać swe uczucia. Koniunkcja z Saturnem może dodatkowo jeszcze spowodować poczucie braku samoakceptacji. Aspekty Marsa do Saturna zwiększą poczucie wewnętrznej frustracji i trudności w działaniu. Merkury w znaku Wagi będzie nakłaniał do harmonijnej wymiany poglądów i wspólnego myślenia z innymi ludźmi, co nie będzie dziś zadaniem prostym.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 09.09.2013

Baranki będą przede wszystkim czuły trudności w porozumieniu się w swoich własnych relacjach partnerskich jak i w układach biznesowych. Dobrze zdać sobie sprawę z własnych ograniczeń. Będzie dziś możliwość wymiany zdań z osobami młodszymi, związanymi zawodowo ze sferą intelektualną.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 09.09.2013

Bykom ciężko dziś będzie znaleźć wspólny język ze współpracownikami. Nie jest dla Was łatwe prowadzenie lekkich rozmów dla samego faktu ich kontynuowania. Byki lepiej czuły się, gdy Merkury stacjonował w Pannie. Dzisiaj trzeba będzie włożyć wiele wysiłku, by nadążyć za sytuacją.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 09.09.2013

Bliźnięta będą dziś mogły się poczuć trochę przygnębione, gdyż nie wszystkie obowiązki uda się załatwić wedle wstępnych planów, natomiast energia dnia będzie sprzyjać negocjacjom i poprawie swoich warunków. Miłe spotkania z płcią przeciwną.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 09.09.2013

Rakom ciężko będzie dziś się określić i zdecydować, co chcą robić. Ciężko będzie im nawiązać kontakt ze swoim partnerem. Nie łatwo będzie też z nadmiarem obowiązków. Poczujecie się Raczki trochę zmęczone. Najlepiej wcześniej położyć się spać.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 09.09.2013

Lwy rozpoczną dzień w błogiej atmosferze. Natomiast energia dnia przyniesie dalej wzrastające napięcia i brak porozumienia z samym sobą i innymi. Odczujesz krótki kryzys i wzrastające negatywne emocje. Poczekajcie aż emocje opadną i nie wybuchajcie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 09.09.2013

Panny nie odczują dziś aż tak burzy emocji. Pojawi się więcej obowiązków w pracy i trzeba będzie się z tym uporać. Być może również dostaniecie informacje o kimś z rodziny, kto czeka na Waszą pomoc i wsparcie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 09.09.2013

Wagi poczują się dziś dużo pewniej. Merkury i Wenus w ich znaku dodadzą im odwagi i więcej możliwości zaprezentowania swojej opinii. Ciężko będzie Wagom jednak podjąć konkretniejsze decyzje, które podjąć jednak trzeba będzie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 09.09.2013

Skorpiony będą dziś skupione na planowaniu przyszłości i swoich wewnętrznych emocjach. Postarajcie się każdy wysiłek czy działania dobrze przeanalizować. Ciężko będzie Wam dziś się uczyć i nawiązywać wszelakie kontakty.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 09.09.2013

Strzelce dostrzegą dziś nowe możliwości w obrębie swojej sytuacji zawodowej. Mogą pojawić się nowe propozycje kontraktów. Jednakże mogą zaistnieć przeszkody, uniemożliwiające sfinalizowanie planów w tym momencie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 09.09.2013

Koziorożcom, dzięki skoncentrowanemu działaniu uda się załatwić to, co zaplanowali sobie już dawno. Nie będzie to łatwe, gdyż zachowanie Koziorożców może budzić dziś wiele zastrzeżeń i budzić opór ludzi, z którymi przebywają. Nie narzucajcie swej woli za wszelką cenę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 09.09.2013

Wodnikom łatwiej dziś będzie się porozumieć z innymi i przedstawić im swoje racje, natomiast nie będą czuły się komfortowo. Znajdziecie się w sytuacjach, które będą w Was generować napięcie. Trzeba więc będzie uzbroić się w cierpliwość. Będziecie czuli się dziś naciskani i nie akceptowani.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 09.09.2013

Ryby, możecie dziś mieć trochę obniżony nastrój za sprawą dzisiejszych wpływów planet. Możecie niepotrzebnie analizować swoją przeszłość. Jeżeli spojrzycie na sprawy z dystansem i zaryzykujecie będzie szansa na mile spędzony wieczór.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak wygrać z samotnością? Porady dla każdego znaku Zodiaku
      Samotność, to stan, który negatywnie wpływa nie tylko na psychikę, ale i na energetykę każdego z nas. W zależności od znaku Zodiaku możemy walczyć z samotnością i odn...
  • Horoskop na 13 sierpnia 2013
    Tego dnia będziemy poszukiwać pewnych informacji. Będziesz mógł zasięgnąć niezbędnych ważnych informacji z dowolnego źródła. Warto zwracać się z zapytaniem nawet do mało znanyc...
  • Horoskop na styczeń 2014
    Tak już jest, że styczeń to nie tylko nowy miesiąc ale i początek nowego roku. Jednak ja skupię się głównie na miesiącu jako takim i co on będzie wnosił w życie poszczególnych zn...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook