708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 9 do 15 września 2013

Tygodniowy horoskop

W tym tygodniu Merkury zmieni znak. Fakt ten będzie decydująco wpływał na formę naszej komunikacji i przyswajania informacji. Będziemy starali się wprowadzać harmonię w słowach. Trudniej jednak nam będzie podejmować jasne, konkretne decyzje. W tym tygodniu, szczególnie odczuwać też będziemy silnie własne ograniczenia i frustracje.

Wtorek i środa mogą przynieść falę nieporozumień, które już w następnych dniach mogą prowadzić do niepotrzebnych wydarzeń i podejmowania działań siłowych. Wenus wchodząc w znak Skorpiona zmieni też nasze relacje. Sobota będzie dla wielu znaków najprzyjemniejszym dniem, a to za sprawą dobrych aspektów Wenus z Neptunem i Marsa z Uranem.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Dla Baranów tydzień będzie obfitował w trudne wyzwania. Trzeba będzie wykazać się umiarkowaniem na zewnątrz mimo wewnętrznej walki. Początek tygodnia może być naprawdę trudny. Będziecie czuli się mocno ograniczeni, skrępowani, z poczuciem braku możliwości wyjścia z sytuacji. Przy odrobinie dobrego nastawienia uda się wyjść z opresji. Spróbujcie porozmawiać z ludźmi, z którymi przebywacie. Zapytajcie, jak oceniają Waszą sytuację. We wtorek będziecie myśleć nawet o zmianie dotychczasowej pracy, ale nie będziecie widzieć żadnej możliwości, by wykonać taki ruch. Wejście Wenus w znak Skorpiona spowoduje, że również przestaniecie dobrze się czuć w otoczeniu innych ludzi, ale już w weekend sytuacja się odmieni. Wykażecie inicjatywę w organizowaniu nocnych eskapad. Uważajcie na wszelakie trunki.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Byki nadal będą miały dobrą passę zawodową i cieszyć się będą zdrowiem. W tym tygodniu będą musiały dostosować się do wymogów pewnych umów, które zawarły wcześniej. Nie będzie to łatwe. Sytuacja ta przyniesie trochę więcej rygorów w codziennym funkcjonowaniu oraz zmęczenie. Nie łatwo Bykom będzie nawiązać konstruktywny dialog z ludźmi z otoczenia, ale cierpliwość zawsze popłaca. W czwartek uda się rozwiązać wszelkie trudności. W sobotę pojawi się okazja do spotkań z ważnymi osobami będącymi dla Was autorytetami w wielu dziedzinach. Będziecie mogli poczuć się dowartościowani i bezpieczni. W tym tygodniu najważniejszy będzie spokój i nauka wewnętrznej komunikacji. Gdy nauczycie się ze sobą rozmawiać, uda się Wam lepiej nawiązywać dialog z ludźmi w zewnętrznym świecie.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Dla Bliźnią początek tygodnia to wprowadzenie potrzeby zajęcia się sprawami emocjonalnymi. Zróbcie wszelkie badania i zadbajcie o zdrowie. Tydzień przyniesie Wam wiele kontaktów, szczególnie z płcią przeciwną. W środę Wasze relacje zmienią się. Wszelkie kontakty staną się trudniejsze a nawet niektóre dość przykro mogą się zakończyć. Możecie poczuć się zranieni. Pojawią się emocje, które ciężko będzie kontrolować. W weekend dużo się będzie działo w sprawach domowych. W sobotę dobry moment na zagłębianie się w poważną literaturę, poczytanie książek psychologicznych, poważne dociekania.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Raki mogą zacząć początek tygodnia zamartwianiem się o spawy dotyczące ich rodziny. Wróci temat związany z finansami i otaczającą materią. Pojawią się nowe, nieplanowane wydatki. Wejście Wenus w znak Skorpiona ułatwi wyjaśnianie wszelakich problemów natury finansowej. Nadal jednak trzeba będzie uważać na wszelaki podpisywane umowy i kontrakty, które mogą wprowadzić chwilowy zamęt. W sobotę spotkania z ciekawymi ludźmi, niektóre w dość nieoczekiwanych warunkach. Znajomości zawarte w te dni mogą przynieść w przyszłości ciekawy, dalszy rozwój wypadków, a nawet szansę współpracy zawodowej. Szykować się może też wiele zmian, trudno przewidywalnych sytuacji pojawiających się nagle, ale pozytywnych.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Lwom zaleca się w tym tygodniu naukę dystansu. Początek tygodnia, to przede wszystkim wiele spraw, które trzeba uporządkować. Tematy ostatnio zaniedbane dotyczyć będą szczególnie spraw związanych z domem, rodziną i sprawami finansowymi. Pojawią się sytuacje na tyle niecierpiące zwłoki, że możecie poczuć się kompletnie pozbawieni sił przy załatwianiu ich. Może Wam się wydawać, że jest ich znacznie za wiele. Wejście Wenus w znak Skorpiona też nie będzie łatwe dla Lwów. Relacje z ludźmi mogą być dla Lwów trudniejsze, bardziej zawiłe i niezrozumiałe, co może prowadzić do wiele obaw i lęków. Trudny może być dla Was czwartek, kiedy wszystkie uczucia zostaną zintensyfikowane i trzeba będzie się Wam z tym zmierzyć. Pomoże Wam życiowy optymizm.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Panny narzucą sobie własny reżim i dyscyplinę jak zwykle. Przede wszystkim dotyczący spraw związanych z formą komunikacji oraz nauką. Poczujecie się trochę niepewne w temacie posiadanej wiedzy. Pojawią się wątpliwości związane z własnymi kompetencjami. Wejście Wenus w znak Skorpiona pomoże poczuć się pewniej, spowoduje, że zagłębicie się w arkana wiedzy, a nabyte umiejętności przydadzą się w przyszłości. Będzie też okazja do zawierania trwałych znajomości, odświeżenia kontaktów z krewnymi i znajomymi z dzieciństwa. Koniec tygodnia przyniesie możliwość romantycznych spotkań. Uważać trzeba na wszelkie inwestycje, które zamierzacie poczynić pod koniec tygodnia. Nie będą, to dobre wybory.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Wagi zaczną tydzień w dobrym nastroju. Pojawią się nowe wydatki, ale nie będą to aż tak duże sprawy, by się przejmować. Jest dobra okazja do zachowania dyscypliny finansowej, przeanalizowania własnego domowego budżetu. Wagi będą miały w tym tygodniu bardzo wiele okazji do wykazania się swoją wiedzą i umiejętnościami. Będzie możliwość tez wykazania się swoimi zdolnościami twórczymi, kreatywnością. Pod koniec tygodnia mogą pojawić się pomysły na rozwiązanie trudnych spraw w obrębie domu i rodziny. Będzie też okazja na nowe znajomości, ale też na miłe chwile w stałych relacjach. Szansa na nowe kontakty z różnych stron świata.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Skorpiony zaczną tydzień w wielkim skupieniu i samodyscyplinie. W tym tygodniu ważne będą spotkania z ludźmi oraz podejmowanie wiążących decyzji. Istotne będzie też nie dać się ponieść złym emocjom oraz doprowadzenie do równowagi wewnętrznej. Wejście Wenus w znak Skorpiona uczyni wiele osób spod tego znaku atrakcyjnymi. Skorpiony będą pełne wdzięku i magnetyzmu. Osoby spod tego znaku będą przyciągać płeć przeciwną z zadziwiającą skutecznością. Będzie okazja do ciekawych rozmów. Znajdziecie przyjemność w nauce i rozplątywaniu ukrytych tajemnic. Koniec tygodnia zwiastuje odpoczynek w miejscach pełnych spokoju. Uważajcie na zdrowie. Dbajcie o siebie szczególnie w tym tygodniu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Strzelce zaczną tydzień z pewnym poczuciem niespełnienia. Wynikać, to może z faktu, iż wielu z Was nie będzie chciało angażować się w sprawy związane z zarabianiem pieniędzy. Będziecie chcieli w tym tygodniu trochę odpocząć i zastanowić nad swoim losem. Wejście Wenus w znak Skorpiona spowoduje jeszcze większą potrzebę wewnętrznej analizy i zagłębiania się we wszelkie procesy, związane z funkcjonowanie podświadomości. Możecie w tym czasie zapisywać sny i analizować siebie i otoczenie. W obrębie finansów możecie usłyszeć dobre wiadomości. Pojawi się szansa na dobrą lokatę już w czwartek. Koniec tygodnia upłynie na przeorganizowaniu spraw domowych i spotkaniach z ludźmi o podobnych poglądach.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Koziorożce zaczną tydzień nie mogąc odnaleźć się w środowisku zawodowym. Ciężko będzie porozumieć się ze współpracownikami, zawrzeć i dotrzymać dobre kontrakty. Niełatwo będzie też nawiązać bliskie porozumienie z własnym partnerem. W środę Wenus pomoże Wam wyjaśnić sprawy wspomagając swoją energią. Koniec tygodnia obfitować może w niecodzienne wydarzenia u znajomych, którzy być może zwrócą się do Was po poradę. Dla was koniec tygodnia może oznaczać chwile zagłębienia się w siebie, wyciszenia, a także potrzebę głębszego zrozumienia swoich motywacji. Wybierzcie się na koncert, posłuchajcie muzyki.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Wodniki zaczną tydzień w obniżonym nastroju. Saturn w aspekcie do Marsa będzie hamował wszelkie przejawy kreatywności, które chcielibyście dziś wprowadzić. Możecie też mieć przeświadczenie, że nic nie wiecie. Poczujecie pustkę w głowie i chwilowo zwątpicie być może w swoje umiejętności. Trudno Wam będzie podjąć działania. To, co Wam potrzeba, to trochę odpoczynku i zachowania rezerwy. Wenus w Skorpionie od środy będzie utrudniała kontakty i wymianę myśli z innymi. Ważne staną się sprawy związane z Waszą pracą i satysfakcją z niej. Koniec tygodnia przyniesie Wam nową energię i nowe spojrzenie na sprawy Was dręczące. Pojawią się też możliwości konfrontacji z osobami o odmiennych poglądach i filozofii życiowej. Bardzo to lubicie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Początek tygodnia to stabilna postawa życiowa. Mimo braku możliwości konkretnego działania w obrębie pracy, którą wykonujecie, humor będzie Wam dopisywał. Wejście Wenus do znaku skorpiona przyniesie Wam więcej możliwości zawodowych, nowe ciekawe znajomości, a w Waszym środowisku pracy dużo łatwiej będzie Wam funkcjonować. W otoczeniu poprawi się atmosfera, co da Wam poczucie satysfakcji i bezpieczeństwa. Koniec tygodnia może przynieść ciekawe zmiany. Sprawy, które dotąd Was niepokoiły, nie będą wydawały się, aż tak poważne. Z trudnymi sytuacjami możecie poradzić sobie dzięki wsparciu innych. Podejmiecie w tym tygodniu rozsądne i wyważone decyzje

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook