708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Energetyka obrazów

energetyka obrazow

Doradcy życiowi zgodnie twierdzą, że każdy przedmiot posiada indywidualna energię i zakodowaną informację. Dlatego należy poważnie traktować te rzeczy, którymi się otaczamy i nabywamy do mieszkania.

Nie trzeba być znawcą sztuki, aby rozwieszać na ścianach obrazy. Wielu z nas robi to kierując się pobudkami estetycznymi. Obrazy nie tylko stanowią ozdobę wnętrza, ale wpływają również na nasze samopoczucie. Sięgając po kolejne dzieło sztuki, zwróć uwagę na pewne aspekty, gdyż to, co znajduje się na obrazie, kolorystyka oraz sposób jego wykonania zawiera określone wibracje, które mają znaczny wpływ na samopoczucie domowników, a nawet na stosunki, jakie między członkami rodziny panują. Mało tego, energetyka obrazów w Twoim domu może wpłynąć na powodzenie bądź też porażkę w różnych dziedzinach życia. Kompleks informacyjno-energetyczny, który przekazuje każdy obraz może zawierać zarówno pozytywne jego składowe jak i negatywne, uzależniony od trzech czynników: od osobistej energetyki malarza, od energetyki płótna oraz w nacechowania sensualnego dzieła.

Kilka wskazówek dla wielbicieli dzieł sztuki

Jeśli cierpisz na bezsenność, zawieś w sypialni obraz w niebieskich odcieniach. Najlepszym wątkiem malarskim będzie sosnowy bór, jodłowy las lub wiosenne pole z nasyconą zielenią traw. Zieleń przyrody w połączeniu z błękitem nieba uspokaja system nerwowy, niweluje agresję, wyprowadza z depresji, pomaga uspokoić się i przestać myśleć o problemach. Zauważ, że kolor czerwony stymuluje nas do działania, dodaje aktywności. Osoby, którzy nie są zbyt pewni siebie lub z obniżonym poczuciem własnej wartość, powinny korzystać z dobrodziejstw jaskrawych barw: maki, kolorowe kwiaty. Wieszając taki energetyczny obraz przed drzwiami wejściowymi, przed pójściem do pracy spoglądając na niego „częstujemy się” dawką energii.

Obrazy, przedstawiające krajobrazy i landszafty stabilizują harmonię w domu. Ściany bogatych chińskich domów zazwyczaj są obwieszone motywami wodospadów, gór, rzek, dolin, pagórków. Specjaliści od Feng-Shui są przekonani, że takie motywy wzmacniają więzy rodzinne.

Owoce, warzywa i kwiaty – to symbole dobrobytu. Największą moc ma brzoskwinia, symbolizująca długie życie i zdrowie. Natomiast, aby utrzymać małżeństwo i miłość należy w mieszkaniu powiesić obraz, przedstawiający piwonie.

Każdy portret niesie ze sobą część energetyki osoby, która na nim widnieje. Swój własny portret najlepiej zawiesić przy kominku. Dzięki temu zyskasz siły, witalność i zdrowie. Jeśli zaś powiesisz swój portret przy drzwiach wejściowych, przy schodach lub obok ubikacji, może to przyczynić do negatywnych skutków, związanych z rozchwianiem Twojej energetyki.

Religijne obrazy

Istnieje szczególny rodzaj obrazów, przyciągających powodzenie. Są to wszelkie możliwe motywy, związane z tematyką religijną, świętymi. Twoje wyznanie tu nie ma nic do rzeczy, bez względu na to, jaką wyznajesz religię, obraz, do którego żywisz szacunek, przyniesie Ci zgodę i powodzenie. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, aby nie wieszać takiego obrazu na ścianie, za którą znajduje się łazienka czy toaleta.

Jakich obrazów do domu nie przynosimy?

Specjaliści od Feng-Shui zgodnie podpowiadają, aby nie przynosić do domu obrazów, ani zdjęć, ukazujących zniszczenia, powstałe na skutek siły żywiołów. Takie motywy niestety mogą mieć destrukcyjny wpływ na Twoje życie.

Kupując obraz do swojego domu, zwróć uwagę na jego energetykę i spróbuj ocenić, jaki wpływ może mieć na Ciebie i na Twoją rodzinę. Nie chodzi tu o pochodzenie obrazu i jego wartość rynkową. Najważniejsze to stan malarza, w którym był, wykonując swoje dzieło. Jeśli obraz został wykonany przez twórcę w radości, obraz będzie przekazywał pozytywną energię.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook