708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 9 do 15 września 2013

Nadchodzący tydzień gwiazdy przedstawiają jako moment, w którym naprawdę wiele będzie nas w stanie zaskoczyć – nawet jeśli jesteście w związku z długim stażem, nie będziecie narzekać na nudę, ponieważ od środy do soboty wzrośnie temperatura uczuć.

Jeśli dzielą Was kilometry, teraz właśnie jest najlepszy moment na zainicjowanie spotkania. Osoby samotne mogą liczyć na więcej niż flirt – jeśli tylko dacie sobie szansę, Wasza druga połówka wykaże się inicjatywą, aby Wasza relacja przekształciła się w stały związek.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Samotne Barany będą czuły przypływ energii i chęci do działania – zaowocuje to nawiązaniem nowej, intrygującej znajomości z osobą spod znaku Raka. Przegadacie razem wiele nocy, uświadomicie sobie, że macie wspólne zainteresowania. Wrażliwy Rak będzie przyciągał Barana swoją czułością. Barany w związkach mogą zacząć rozglądać się za niezobowiązującym flirtem, nie przyniesie to jednak dobrych skutków – zamiast odstresowania i zabawy przyniesie zmartwienie, że Twój aktualny partner może się dowiedzieć. Zamiast więc dostarczać sobie dodatkowego stresu, postaraj się zbliżyć do partnera – nie będzie obojętny na Twoje zaloty, odpowie na nie z chęcią.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Byki w związkach mają przed sobą bardzo dobry czas – w tym tygodniu Ty i Twój partner skupicie się na budowaniu więzi w Waszej relacji, przez co będziecie spędzali ze sobą dużo więcej czasu niż zwykle. To, co między Wami przygasło, teraz będzie miało szansę wybuchnąć na nowo jasnym płomieniem miłości. Byki, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki, będą spędzały dużo czasu poza domem i pod koniec tygodnia szczęście się do nich uśmiechnie – stojąc w kolejce, będą miały okazję poznać ciemnowłosego Lwa, który co rusz będzie spoglądał w ich stronę. Nie udawaj, że nie widzisz, Byku – odwzajemnij spojrzenie, a resztą zajmie się już Lew. Pod koniec dnia wyciągnie Cię na drinka.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Bliźnięta, które są już w szczęśliwych związkach będą spędzać ten czas aktywnie – wspólne spacery, rozmowy sprawią, że cały czas będzie panowała między Wami cudowna harmonia i zrozumienie, której mogą pozazdrościć Wam znajome pary. Samotne Bliźnięta w tą sobotę będą się czuły jak w niebie: wszystkie spojrzenia zwrócone na nie, komplementy… Będą dobrze się czuły mogąc wybierać – i wybiorą, jednak nie od razu kandydata do swego serca, początkowo będą rozmawiały z kilkoma osobami, być może nawet utrzymają z nimi kontakt przez dłuższy czas, aby mieć zabezpieczenie na wypadek, gdyby ich wybranek jednak nie okazał się taki wspaniały, jakim go widzą.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Fantastyczny czas na miłość będą miały samotne Raki – w tym tygodniu każdy Rak będzie miał swoją szansę na znalezienie osoby im przeznaczonej, wręcz będą na te osoby wpadać – inicjatywa jednak musi wyjść ze strony Raka, nawet najdrobniejszy gest może sprawić, że uda Wam się nawiązać znajomość z kimś, kto stanie się dla Was całym światem. Raki w stałych związkach będą teraz mogły liczyć na zdwojone zainteresowanie ze strony partnera i mimo tego, że oboje macie masę zajęć, wspólne wieczory i to, że wciąż o sobie myślicie cały czas będzie działało na korzyść Waszej relacji – teraz jest dobry czas na planowanie wspólnej przyszłości, ale i docieranie się.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Zodiakalne Lwy w tym tygodniu mogą się lekko nudzić – a wszystko za sprawą ich stałego partnera, który nie ma teraz ochoty na swawole. Lew będzie tym mocno zawiedziony i pociechy będzie szukał u osób mu bliskich, może nawet zacząć flirtować z zamiarem zwrócenia uwagi partnera. Samotne Lwy natomiast będą miały tydzień pełen wrażeń – czeka je wiele spotkań, w tym jedno z romantycznym Wodnikiem… i chociaż początkowo między Wami nie zaiskrzy, to jednak nie będziecie mogli przestać o sobie myśleć, co zaowocuje propozycją kolejnego spotkania jeszcze w tym tygodniu. Wasze odczucia względem siebie nawzajem będą się zmieniały z każdym spotkaniem.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Magia miłości dopadnie także Pannę – jeśli jest to Panna, która jeszcze nie znalazła stałego partnera, w tym tygodniu będzie miała na to okazję, jednak póki co będzie rozmyślać o swoich dawnych miłościach i analizować, gdzie popełniła błąd. Związki Panny jednak mogą być skomplikowane, mimo jej stabilnej osobowości i przekonań. Tym razem jednak będzie inaczej – daj sobie szansę Panno, a już niebawem poznasz wspaniałego, choć upartego Byka. Panny będące już w związkach mogą spodziewać się samych ciepłych chwil w tym tygodniu, gwiazdy sprzyjają Tobie i Twojemu partnerowi, więc ten tydzień przepełni Was spokojem i umocni wzajemne zaufanie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Samotne Wagi do połowy tygodnia mogą się czuć niezbyt dobrze, przez co będą potrzebowały wsparcia przyjaciół. Powinny one więcej przebywać wśród ludzi, szczególnie w tym tygodniu, ponieważ mają one szansę poznać fantastyczną, bardzo otwartą osobę spod znaku Ryb. Wagi będące w związkach będą czuły się spokojne i bezpieczne, razem z partnerem będą planowały przyszłość. Waga i jej partner będą w tym tygodniu dużo rozmawiali, ustalali szczegóły, ale i cały czas poznawali siebie. Od środy do niedzieli panuje dla nich dobry czas, warto znaleźć chwilę na wspólne wyjście do teatru lub kina.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Najbliższy tydzień szykuje dla zodiakalnych Skorpionów same dobre niespodzianki, które sprawią, że Skorpiony będą czuły się komfortowo. Samotne Skorpiony mogą liczyć na to, że odzyskają kontakt z dawnym przyjacielem z przeszłości, przy czym natura tej relacji się zmieni – nagle odkryjecie, że mocno Was do siebie ciągnie i mimo początkowych oporów, gdy już się przełamiecie, Wasza znajomość nabierze tempa. Skorpiony, które już mają swoją drugą połówkę będą przeżywały wspaniałe chwile – i choć nie są zbyt romantyczne, to starania partnera naprawdę zrobią na nich duże wrażenie. Ciepło i namiętność, które panują w Twoim związku, niejednej osobie dostarczyłyby zazdrości.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, w najbliższym czasie mogą spodziewać się zawirowań natury emocjonalnej w związkach. Na szczęście problemy nie będą się utrzymywały długo, bo do wtorku miną. Partner Strzelca może początkowo czuć się skołowany, ale postara się pomóc Strzelcowi dojść do ładu z uczuciami. Samotne Strzelce w ciągu tego tygodnia mogą się spodziewać zmian w swoim życiu uczuciowym – na ich drodze stanie osoba spod znaku Bliźniąt, z którą znajdą nić porozumienia. Początkowo będzie to luźna znajomość, jednak z czasem będzie miała szansę przerodzić się w głębokie i czułe uczucie. Oboje będziecie czerpać pełnymi garściami z życia

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Koziorożce będą oczekiwały w tym tygodniu niemożliwego – szczególnie te samotne będą chciały, aby osoba z którą flirtują wykazała się prawdziwym zainteresowaniem. Ostatecznie się rozczarują, ponieważ ta osoba nie czyta im w myślach. Koziorożcu, najlepiej jest porozmawiać, wyjaśnić, że ma się ochotę na wspólne wyjście albo kolację przy świecach, wtedy wspólnymi siłami można zorganizować coś naprawdę wspaniałego. Koziorożce w związkach również się troszkę zawiodą, jednak one już wyciągają wnioski z zaistniałych sytuacji i same wyjdą z inicjatywą spędzenia czasu we dwoje.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 9 do 15 września 2013 roku

Wspaniały tydzień szykuje się dla Wodników – będą one miały szansę nawiązać miłą znajomość z osobą urodzoną pod znakiem Wagi. Niemal od razu zaiskrzy między Wami, szykują się wspólne wyjścia, długie rozmowy, snucie wspólnych planów. Będziecie dążyli do jak najszybszego połączenia swoich losów. Wodniki będące w stałych związkach będą cieszyły się chwilą i obdarzały czułością swojego partnera. Miłość, która między Wami jest, cały czas będzie ewoluowała. Macie do siebie bardzo duże zaufanie, jesteście do siebie przywiązani. Zdecydowanie jest to związek, który ma szansę stać się długoterminowym, a Wy doskonale się uzupełniacie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 3 do 15 września 2013 roku

Dla samotnych Ryb tydzień zapowiada się dobrze – znajomość, którą rozpoczęłyście jakiś czas temu w tym tygodniu może przekształcić się w związek, jeśli podejmiecie właściwe kroki. Istotnym jest teraz, by Ryby skierowały uwagę na osoby z trygonu wody, które są w Twoim otoczeniu. Właśnie z nimi masz szansę znaleźć szczęście. Osoby spod znaku Ryb, które są już w związkach, będą miały szansę popracować nad związkiem – to dobry czas dla Was na wyjaśnianie konfliktów, sporów, rozwiązywanie problemów. Rozmową jesteście w stanie teraz wiele załatwić, szczególnie, że Ciebie i twojego partnera nadal łączą bardzo silne więzi.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy miłosny od 12 do 18 sierpnia 2013
    Życie uczuciowe w tym tygodniu nabierze tempa – Księżyc jest coraz bliżej pełni, a to oznacza dobry czas na zawieranie nowych znajomości oraz rozwijanie tych już istniejących. J...
  • Horoskop na 16 sierpnia 2013
    Energia dnia pozwoli nieco odejść od codziennych trosk. Odrzucisz niepotrzebne wątpliwości, iluzje i fantazje. Przestaniesz uporczywie myśleć o pracy i obowiązkach zawodowych. ...
  • Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2013
    Merkury znajdujący się w znaku Lwa dalej będzie inspirował do samorealizacji, dostarczając wiary we własne siły. Położenie Merkurego pomoże stać się kreatywnym, pomagając wyrazić...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook