708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Czy Książę Harry poprosi wybrankę o rękę?

ksiaze harry

Młodszy brat księcia Williama, Harry, już wkrótce może oświadczyć się swojej wybrance. Doradca Astrostar sprawdziła, czy faktycznie tak się stanie i czy małżeństwo będzie naprawdę udane.

Tak naprawdę słuchy o zamiarach przyszłego pana młodego chodziły już dawno. Z obecną dziewczyną Cressida Bonas, stanowią związek już od ponad półtora roku. Jak twierdzą osoby z otoczenia pary, zamiary księcia są dość poważne. Od jakiegoś czasu mówi się, że zaręczyny odbędą się pod koniec tego roku, a na wiosnę czeka młodych wielkie wydarzenie zaślubin.

Czy rzeczywiście jeden z pożądanych kawalerów postanowił się ożenić? Jaka przyszłość jest pisana Harry`emu i jego dziewczynie? Czy jest to dobra decyzja młodego księcia? Te pytania zadaliśmy astrologowi Astrostar.

Małżeństwo i rodzina w kosmogramie Harry`ego

Nie ma żadnych wątpliwości, już wkrótce Książe Harry weźmie ślub. Wskazują na to wszelkie aspekty jego kosmogramu. Przede wszystkim mówi o tym powrót Saturna, który świadczy o zakończeniu etapu młodości i zapoczątkowaniu dojrzałości. W tym wieku, człowiek zaczyna czuć odpowiedzialność za ważne sprawy w swoim życiu. Małżeństwo jest niewątpliwie jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu i Książę już niebawem będzie na nie w pełni gotowy. Rola prawdziwej głowy rodziny będzie sprawowana odpowiedzialnie i świadomie.

Do prasy często trafiały wypowiedzi Harry`ego o braku zainteresowania rodziną. Tak naprawdę mocno zarysowany Księżyc niesie ze sobą wielką potrzebę stworzenia domowego ogniska, tęsknotę za matką i pragnienie odnalezienia rodzinnej przystani. Z drugiej strony występują lęki i kompleksy, dotyczące życia rodzinnego.

Wpływ gwiazd na związek

Kim jest wybranka Księcia? Gwiazdy wskazują na miłą, sympatyczną dziewczynę o dobrych manierach, odpowiadającą współczesnym kanonom piękności. Ma dobry gust, jest osobą praktyczną, spokojną, nie wplątaną w żadne afery.

Czy będzie Książę szczęśliwy ze swoją wybraną? To pytanie jest o wiele bardziej interesujące, gdyż gwiazdy wcale nie wróżą szczęśliwej przyszłości. 16 września rozpoczyna się okres pętli Jupitera i jest aspekty z Wenus. Jupiter niesie zaślubiny i inne oficjalne, znaczące wydarzenia w życiu osobistym wtedy, kiedy ma związek z planetą miłości Wenus. Sam aspekt jednak, powiązanie między planetami jest niekorzystne, stanowi kwadraturę, która niesie iluzje, pewność siebie, zbyteczny optymizm. W takich momentach mężczyźnie może się wydawać, że odnalazł miłość swojego życia, że jego wybranka jest prawdziwą księżniczką z bajki, że będzie z nią żył długo i szczęśliwie.

Perspektywy małżeństwa młodych

Niestety doskonale zapowiadająca się kwadratura Jupitera do Wenus zwiastuje nieprzyjemny koniec. Co to oznacza? A to, że prędzej czy później wyjdzie na to, że księżniczka z bajki nie jest taka, jaka miała być, a domowe ognisko nie daje tyle ciepła ile powinno.

Kwadratura wystąpi również między 14 i 29 grudnia, prawdopodobnie w tym czasie odbędą się zaręczyny. Kolejna kwadratura to maj 2014 roku, wówczas należy spodziewać się zaślubin. Potem nastąpi okres pęknięciu iluzji i Harry może odczuwać rozczarowanie. Miejmy nadzieję, że Książę Harry odnajdzie w swoim życiu radość i szczęście, niezależnie od okoliczności i sytuacji, w jakiej się znajdzie, że będzie potrafił rozwiązać również swoje sercowe problemy w najlepszy dla niego sposób. 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook