708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 8 września 2013

Ежедневный гороскоп

Słońce w sprzyjających aspektach z Jowiszem będzie dawać nam do południa szanse na radość i optymizm. Po południu zaczniemy odczuwać bardziej działanie Marsa, który ustawi się w trudnym aspekcie do Saturna dając wielu z nas poczucie wyhamowania i wewnętrznego tłumienia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 08.09.2013

Dzień przyniesie dla Was wiele możliwości dialogu z partnerem a z drugiej strony poczucie dysharmonii i wewnętrznej frustracji. Poczujecie się hamowani przez innych. Spróbujcie nie wybuchnąć szałem i przedyskutować wpierw wszelkie wątpliwości.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 08.09.2013

Byki mogą odczuwać chęć kontroli nad wszystkimi wydarzeniami, które nie są dla nich korzystne. Może zajść potrzeba konfrontacji z innymi ludźmi, którzy stanowią autorytet. Taka wymiana poglądów pomoże zrozumieć Wam wiele spraw.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 08.09.2013

Możecie poczuć się dziś niezbyt szczęśliwe dzieląc swój czas na obowiązki i przyjemności. Najchętniej wybralibyście tylko przyjemności, ale nagromadziło się trochę spraw, które trzeba będzie uporządkować. Nie ma wyjścia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 08.09.2013

Raczki wprowadzać będą dziś więcej dyscypliny w swoich działaniach. Będą chciały być bardziej odpowiedzialne i konsekwentne, co spowodować może ograniczenie kontaktów z innymi ludźmi.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 08.09.2013

Lwom będzie dziś trudno gdyż nie lubią być tak drastycznie pozbawione możliwości ekspresji. Poczują się dziś trochę przytłoczone a nawet pojawi się nastrój lekkiej depresji. Na szczęście nie będzie to okres długotrwały.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 08.09.2013

Pannom ciężko będzie się dziś porozumieć z innymi. Pojawi się poczucie braku słów i możliwości argumentowania swoich racji, co może przejawić się zamknięciem na relacje i niechęć do rozmów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 08.09.2013

Możecie poczuć chwilowy dyskomfort finansowy, co może również nie wpłynąć dodatnio na Wasze udzielanie się w grupach, mimo Waszej usilnej chęci wychodzenia z domu.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 08.09.2013

Skorpiony będą  próbowały nadać formę swojej wiedzy i wszelkim relacjom na odległość. Może być też tak, że ograniczycie kontakty z innymi ludźmi, którzy wydadzą się Wam zbyt nieosiągalni.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 08.09.2013

Strzelce mogą dziś poczuć chęć nagłego przebywania z innymi osobami, ale nie będą mogły znaleźć nikogo spełniającego ich oczekiwania. Spróbujcie uporządkować swój stosunek do przyjaźni i zrewidować oczekiwania.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 08.09.2013

Koziorożce zajmą się znów budowaniem po cichu swojej strategii. Wszelkie działania, które trzeba będzie wykonywać w celu podtrzymania związków nie będą im na rękę. Zachęta do rozmów będzie źle przez nich odebrana.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 08.09.2013

Wasz entuzjazm początkowo będzie udzielał się i innym osobom, ale w końcu przypomnicie sobie o swoich niekończących się obowiązkach i czując się strasznie niezadowolonymi będziecie musieli zrezygnować z planów na dzisiejszą ucztę.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 08.09.2013

Rybom nie będzie dziś łatwo. Będziecie liczyły na kontakty z innymi, ale nagle pojawiający się lęk będzie wszelkie działania hamować w zarodku. Pojawią się pytania, czy jesteście wystarczająco atrakcyjne i interesujące. Spróbujcie Ryby realnie się z nimi zmierzyć.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 sierpnia 2013
    Dzisiejszy dzień przyniesie możliwość rozmów z rodziną, spędzenie czasu z dziećmi. Będzie okazja na finalizację ciągnących się spraw. Dzisiaj zawarte znajomości będą trwałe. Bę...
  • Cudze rzeczy w garderobie – sposoby na ochronę przed obcą energią
    Rzeczy, które otrzymujemy od innych osób mogą nie tylko uzupełnić naszą garderobę, ale również znacznie pogorszyć nasze życie. Dowiedz się, w jaki sposób można się bronić przed...
  • Horoskop na 18 grudnia 2013
    Sprawy finansowe mogą wymknąć się spod kontroli, a szaleństwo zakupowe dopiero przed tobą. Nie martw się, na pewno znajdziesz rozwiązanie tych drobnych i chwilowych kłopotów. N...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook