708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 7 września 2013

Ежедневный гороскоп

Słońce w znaku Panny utworzy dziś sekstyl z Jowiszem w znaku Raka, kreując energię optymizmu, wiary w siebie. Wielu z nas łatwiej będzie odnaleźć utracony chwilowo sens swej egzystencji. Księżyc w znaku Wagi pozwoli lepiej poczuć się w relacjach, partnerstwie i dialogu z innymi.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 07.09.2013

W Waszym życiu pojawią się okazje, w których będziecie zmuszeni do skonfrontowania się z innymi osobami potrzebującymi Waszej pomocy. Dużo będzie tez spraw toczyło się wokół rodziny. Zaangażujecie się dziś z całych sił.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 07.09.2013

Bykom przyda się dziś odpoczynek. Zorganizujcie krótki wyjazd poza miasto z rodziną, mimo, że najchętniej zostalibyście w domu delektując się potrawami ze swojej kuchni.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 07.09.2013

Bliźnięta odnajdą się w dzisiejszej aurze dzięki swojej pogodzie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną. Aura dnia sprzyja i zachęca do romansów i wszelakich przyjemności.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 07.09.2013

Raczki zaplanują krótką wycieczkę ze znajomymi. Nie do końca będzie łatwo się przystosować do osób, z którymi macie mało wspólnego, ale spróbujcie wykazać się cierpliwością i taktem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 07.09.2013

Lwy zostaną docenione przez rodzinę. Weźcie dziś dodatkowe lekcje, które pomogą Wam uwolnić od trosk dnia codziennego. Skorzystajcie z zajęć jogi lub zajęć muzycznych.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 07.09.2013

Panny staną się bardziej obiektywne i nawet te najbardziej krytyczne zwrócą dziś uwagę na harmonię w otoczeniu. Nie starajcie się dziś wszystkiego racjonalizować. Spróbujcie wprowadzić więcej radości.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 07.09.2013

Będziecie miały dziś okazje do wielu ciekawych wrażeń. Spotkania z ludźmi bardzo dobrze wpłyną na Waszą samoocenę i poczucie wartości. Nie wolno Wam spędzić dnia w domu. Spotkania ze starszymi, doświadczonymi osobami bardzo Wam pomogą.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 07.09.2013

Dzień zapowiada kontakty w grupach zainteresowań. Uważajcie na swoje motywacje i wyjaśniajcie wszystkie sprawy, tak by nie urazić nikogo i samemu zostać dobrze postrzeganym. Może trzeba będzie zmienić sposób reagowania na niektóre sytuacje.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 07.09.2013

Strzelcom uda się połączyć stronę finansową ze swoimi zainteresowaniami. Jest szansa na nieoczekiwane dotacje i wsparcie od jakiś urzędów lub osoby z rodziny. Dobry czas na nowe pomysły.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 07.09.2013

Pogoń za stroną materialną dziś spowoduje lekkie wyhamowanie. Sobota przyniesie też poranną apatię. Spróbujcie znaleźć rzeczy i czynności, które oprócz pracy przynoszą Wam radość i zadowolenie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 07.09.2013

Energia skłania do uporządkowania nie tylko tego, co dzieje się w Twojej głowie, ale i tego, co Was otacza. Zadbajcie o to, by ktoś, kto ma zamiar Cię odwiedzić nie zmienił zdanie na Wasz temat. Postarajcie się sami być bardziej otwarci w okazywaniu uczuć.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 07.09.2013

Ryby pokażą się dziś jako osoby, z którymi każdy chce przebywać. Wykażcie inicjatywę zaczynając najpierw od siebie. Wybierzcie dziś nowe kierunki działań, tak by zaimponować innym. Energia dnia Wam sprzyja.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak wybrać odpowiedniego męża?
    Stworzenie rodziny jest niezwykle odpowiedzialnym krokiem. Od tego z kim będziesz dzielić smutki i radości zależy szczęście nie tylko współmałżonków, ale i ich dzieci. Jak z...
  • Horoskop na 3 września 2013
    Księżyc i Mars w znaku Lwa nadal będą zachęcać do spontanicznego wyrażania emocji. Aspekt Neptuna do Marsa będzie dodawał, oprócz natchnienia, chaos i pogubienie. Po południu S...
  • Halloween – noc najbardziej trafnych przepowiedni
    Traktujemy zazwyczaj Halloween jako radosne święto, z zabawą w strasznych kostiumach, z akcesoriami rodem z horroru, jednak zapominamy o tym, że ten dzień niesie ze sobą ogromn...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook