708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 6 września 2013

Ежедневный гороскоп

Energia dnia będzie stabilizować wczorajsze postanowienia. Pozwoli wejść głębiej w „siebie”. Koniunkcja Księżyca z Merkurym w znaku Panny w południe pozwoli na lepszą, wewnętrzną analizę. Nie wszystkim Znakom będzie to jednak przychodzić łatwo.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 06.09.2013

Barany będą cieszyć się dzisiejszym spokojem i samozadowoleniem. Zdążyliście już trochę przyzwyczaić się do energii Panny. Nie jest to energia, którą kupujecie od razu. Dopasowanie i cierpliwość strasznie Was uwiera, ale dziś skupicie się na tym, co pojawia się w sercu. Poczujecie się  trochę samotni i zwrócicie się do swego wnętrza.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 06.09.2013

Bykom ciężko dopasować się do energii Marsa w znaku Lwa. Trochę podenerwowani skierujcie swoje działania na pomoc innym. Zaproście kogoś na randkę lub zaproponujcie zwykłą koleżeńską pomoc.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 06.09.2013

Bliźnięta mogą chcieć dziś spędzić dzień na poznawaniu nowych osób i beztroskich konwersacjach. Łatwiej Wam będzie dziś znaleźć płaszczyznę porozumienia z ludźmi o innych poglądach.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 06.09.2013

Raczki odświerzą swój kontakt z rodzicami. Dzień zapowiada też dobre relacje z osobami płci męskiej na stanowiskach. Pojawi się szansa na zarobienie małej kwoty, która w pełni jednak Was usatysfakcjonuje.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 06.09.2013

Dla Was Lwy dzień zapowiada dużo działań i witalność. Uważajcie jednak z nadmiarem bodźców. Uporządkujcie sprawy, związane z odżywianiem i z funkcjonowaniem organizmu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 06.09.2013

Panny wykonają dziś kilka decydujących rozmów. Sami przed sobą też przestańcie udawać. Będzie okazja zapisać się na szkolenia specjalistyczne. Dzień zakończy się dla Was satysfakcjonując. Pomyślcie jednak o wprowadzeniu ruchu w Wasze codzienne życie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 06.09.2013

Jeżeli uda się Wam wprowadzić nowe przyzwyczajenia względem życia, wszystko zacznie się powoli układać. Nie zamartwiajcie się też brakiem stabilizacji i problemami. Zacznijcie działać.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 06.09.2013

Wasza sytuacja jest stabilna, pomyślcie dziś o swoich bliskich. Spotkajcie się z kimś, o kim myślicie. Może to być dla Was piękna szansa na miłość.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 06.09.2013

Dużo się dziś będzie działo u Strzelców szczególnie w sferze zawodowej. Będziecie bardzo popularni, ale zbyt emocjonalnie będziecie podchodzić do spraw, związanych z Waszą przyszłością. Będziecie być może musieli podjąć decyzje niezgodną z Waszymi wewnętrznymi odczuciami.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 06.09.2013

Koziorożce zaczną dzień w zadumie nad swoim życiem i potrzebami. W ciągu dnia  będziecie mieli kryzys dotyczący życia  zawodowego i braku satysfakcji. Wieczorem wróci wszystko no normy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 06.09.2013

Dziś zapragniecie podzielić się nowymi odkryciami z kimś z rodziny. Chwila odpoczynku z pewnością Wam nie zaszkodzi, być może nagle wpadniesz też na ciekawy pomysł dotyczący Twojej ścieżki zawodowej.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 06.09.2013

Ryby będą miały dziś dużo nowych zadań przydzielonych w pracy. Pojawią się nowe zadania i nowe horyzonty. Nie martwcie się, czy sobie poradzicie. Wieczorem spotkajcie się z przyjaciółmi. Naprawdę jest na kim polegać.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 19 do 25 sierpnia 2013
    Merkury znajdujący się w znaku Lwa dalej będzie inspirował do samorealizacji, dostarczając wiary we własne siły. Położenie Merkurego pomoże stać się kreatywnym, pomagając wyrazić...
  • Horoskop na wrzesień 2013
    Wrzesień jest dosyć specyficznym miesiącem bowiem jest „9”. I tak jak przystało na „9” jest czasem bilansu, czy też przełomu. Zwykle wprowadza w życie pewne zamieszanie i chaos. ...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 11 do 17 listopada 2013
    Najbliższy tydzień zaskoczy nas wszystkich pozytywną energią, którą ze sobą przyniesie. Staniemy się niemal wszyscy optymistami i z uśmiechami na twarzach będziemy iść przed sieb...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook