708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 5 września 2013

Ежедневный гороскоп

Nów w znaku Panny. W tym dniu zaczyna się miesiąc Księżycowy. Nów symbolizuje nowy początek. W tym czasie możemy narzucić sobie wiele nowych nawyków, związanych z systematycznością oraz zdrowym trybem życia. To jest ten moment, kiedy wielu z nas może podjąć nowe zobowiązania. Merkury w aspekcie z Wenus może wesprzeć nasze nowe postanowienia przez naśladowanie innych, pomoc.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 05.09.2013

Barany będą miały możliwość zacząć nowy etap w swojej pracy. Postanowią zmienić swoją niekochaną rutynę na bardziej akceptowalne dla siebie rozwiązanie. Postarajcie się na tyle, na ile to będzie możliwe dostosować do trudnych wymogów. Możecie liczyć na pomoc kobiet na stanowisku. Przyda się też wyjaśnić stare, zaległe sprawy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 05.09.2013

Byki będą dziś mogły dokończyć wiele spraw, które leżały odłogiem. Nie wszystkie Wasze kontakty będą odbywały się harmonijnie, ale dzięki przemyślanej strategii uda Wam się dogadać w sprawach, na których szczególnie Wam zależy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 05.09.2013

Możecie dziś przede wszystkim zainicjować nowe działania, związane z radością, zabawą, miłością. Warto dziś uporządkować sferę uczuć dogłębnie. Warto zastanowić się poważnie nad odpowiedzią na pytanie: czy to, co ofiarowujecie innym, to jest miłość?

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 05.09.2013

Raki mogą przede wszystkim chcieć nauczyć się lepiej wyrażać, przedstawiać swoją ekspresję innym tak, by przyniosła ona im radość. Nowy początek może dać nowe możliwości twórcze oraz samokreację.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 05.09.2013

Dla Lwów nów może przynieść okazję do pracy nad swoim warsztatem pracy, nauki przekazywania swoich myśli, poszerzania swoich horyzontów. Zastanówcie się jakie następne kroki powinniście przedsięwziąć.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 05.09.2013

Dla Panien nadszedł czas najlepszej, skoncentrowanej energia. Jedność tego, co czujecie i co chcecie. W ten dzień możecie świadomie połączyć się ze swoimi pragnieniami, stać się kreatywnymi, być w centrum zainteresowania świata.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 05.09.2013

Wagi dziś będą mogły dzięki wewnętrznej medytacji znaleźć dostęp do samych siebie. Zapalcie symboliczne światełko i zróbcie medytację. Możecie dziś zainicjować nowy początek w Waszych praktykach wewnętrznych.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 05.09.2013

Dla Was możliwość znalezienia swojego miejsca w społeczeństwie. Zawsze intrygowała Was rola, jaką macie odegrać. Dziś możecie wpaść na pomysł, który doprowadzi Was do celu. Współpracujcie z innymi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 05.09.2013

Dla Strzelców może być dziś ważne znalezienie swojej ścieżki duchowej i systematyczność w poszukiwaniach swojej filozofii i mądrości. Może potrzeba będzie podjąć świadome dorosłe decyzje.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 05.09.2013

Koziorożce mogą przemyśleć sprawę finansów szczególnie tych, które łączą je z innymi ludźmi. Postanowicie być może być bardziej niezależne. Może zdobędziecie się na większą niezależność.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 05.09.2013

Pamiętajcie dziś o zaniedbanych sprawach, związanych ze zdrowiem i odwlekanymi badaniami, które już dawno powinny być zrobione. Nów w Znaku Panny pomoże dziś uporać się z tym tematem. Zainteresujcie się także sprawami innych.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 05.09.2013

Ryby dzięki wsparciu przyjaciół, ale tez dzięki własnej, ciągłej pracy mogą dziś znaleźć drogę do panowania nad swoimi emocjami. Nów w Pannie może przynieść nowe okazje zawodowe, które przyjmiecie z większym spokojem.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook