708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 4 września 2013

Ежедневный гороскоп

Początek dnia będzie dla wielu znaków dość trudny. Pewną niestabilność mogą odczuć przede wszystkim znaki ziemskie i ogniste. Po południu Księżyc wejdzie w znak Panny, dając więcej energii porządku i stabilności. Merkury, który przebywa również w znaku Panny utworzy wspierający aspekt z Wenus dając okazję do wyjaśnienia wielu spraw.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 04.09.2013

Początek dnia Barany spędzą na opanowaniu wewnętrznego buntu, związanego z niechcianą rzeczywistością. Możecie nawet czuć się trochę winni z powodu trudności z dopasowaniem. Południe przyniesie Wam – dzięki kontaktom z ludźmi życzliwie nastawionymi – możliwość lepszego przystosowania się.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 04.09.2013

Byki będą dziś mogły dokończyć wiele spraw, które leżały odłogiem. Nie wszystkie Wasze kontakty będą odbywały się harmonijnie, ale dzięki przemyślanej strategii uda Wam się dogadać w sprawach, na których szczególnie Wam zależy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 04.09.2013

Bliźnięta dziś poczują się swobodniej. Wszelkie wojny podjazdowe, które prowadziliście będą mogły znaleźć dziś dobre zakończenie. Wasze słowa będą przemyślane, a sami będziecie dążyć do kompromisu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 04.09.2013

Raki, które ostatnio opanowały sytuację w domu będą dziś miały okazje do zawierania nowych znajomości towarzyskich. Będzie okazja do wyjścia w miejsce, które podoba się bardzo Twoim bliskim.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 04.09.2013

Lwy będą dziś wspierane energią bliskich i dobrą atmosferą w domu. Pełne optymizmu mogą zakupić nową, piękną rzecz, by dalej upiększać swój domowy azyl. Możliwość wielu kontaktów w dzień, a wieczorem próba przelania swoich myśli na papier.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 04.09.2013

Dziś trochę osobistego zaangażowania włożycie w sprawy innych. Czujnie będziecie reagować na potrzeby ludzi, służąc w razie czego pomocą i wsparciem. Możecie też ćwiczyć swoje zdolności językowe i brać udział w dyskusjach.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 04.09.2013

Wagom uda się pokonać dziś w sobie negatywne uczucia. Energia dnia pomoże Wam być bardziej stabilnymi i radosnymi. Znajdziecie siłę, by pokonać wcześniejsze obiekcje i własne ograniczenia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 04.09.2013

Skorpiony dzięki własnej sile, a także wsparciu ze strony kobiet, obdarzonych wewnętrzną siłą poczują, że mają ochotę pokonać wszelkie przeciwności. Dzień, w którym możecie zbierać owoce wcześniejszych działań.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 04.09.2013

Poczujecie się dziś bardzo dobrze. Sytuacja w Waszym związku jak i w pracy jest klarowna. Pojawi się też większa potrzeba porządkowania swoich zbiorów wiedzy. Wybierzecie się może nawet na następne zakupy po nowy regał na książki lub katalog.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 04.09.2013

Dziś możecie myśleć o zmianie. Wiadomość od kogoś, kto ma dla Was znaczenie może wprowadzić w Was chęć zmian, przeorganizowania się oraz szukania nowych okazji zarobkowych. Nie jest to jeszcze ten moment, ale rozważcie wszystkie za i przeciw.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 04.09.2013

Nie myślcie dziś o troskach dnia codziennego. Cieszcie się tym, co macie. Długo oczekiwany telefon od kogoś, kto Wam się podoba i kogo cenicie sprawi, że będziecie musieli zmienić plany na najbliższe dni.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 04.09.2013

Będziecie miały Ryby dużo okazji do pochwalenia się swoimi umiejętnościami w zakresie konwersacji. Dużo emocji dostarczą Wam kontakty z osobami z innych krajów i kultur. Spróbujcie swoich sił, ćwiczcie w nawiązywaniu i utrzymywaniu ciepłych relacji.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 13 sierpnia 2013
    Tego dnia będziemy poszukiwać pewnych informacji. Będziesz mógł zasięgnąć niezbędnych ważnych informacji z dowolnego źródła. Warto zwracać się z zapytaniem nawet do mało znanyc...
  • Horoskop na 19 grudnia 2013
    Kołowrotek myśli, zdarzeń, niespodziewanych sytuacji. Jeżeli masz rozpisany dzień co do godziny, nie zdziw się, jeśli te plany zostaną wywrócone do góry nogami. Nie ma się czym...
  • Problemy z relacjami – 3 przyczyny
    Kobiety i mężczyźni znacznie się od siebie różnią, ale czy tylko z tych różnic wynikają liczne pretensje wobec siebie nawzajem? Przecież pownni raczej tworzyć jedną całość z dw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook