708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 3 września 2013

Ежедневный гороскоп

Księżyc i Mars w znaku Lwa nadal będą zachęcać do spontanicznego wyrażania emocji. Aspekt Neptuna do Marsa będzie dodawał, oprócz natchnienia, chaos i pogubienie. Po południu Słońce utworzy nieharmonijny aspekt do Urana, co wprowadzi element samowoli.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 03.09.2013

Dla osób spod tego znaku najprzyjemniejszy będzie dziś wieczór. Miłe towarzystwo pozwoli cieszyć się życiem. Dzień w pracy widziany z tej perspektywy nie będzie aż tak nudny, jak to się wcześniej Wam wydawało.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 03.09.2013

Byki po lekko leniwym poranku, gdzie delektowaliście się spokojem i pewną nonszalancją, zaczną wieczorem odczuwać pewien niepokój. Pojawić się może bliżej nieopisany wewnętrzny, irracjonalny lęk, związany z Waszą sytuacją materialną.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 03.09.2013

Dziś może być bardzo ciekawy dzień, pełen kreatywnych pomysłów. To o czym ostatnio myśleliście uda Wam się wyrazić słowami. Jeśli martwicie się o swoje zdrowie, zróbcie wszystkie potrzebne badania. Wyjaśnijcie wszystkie gnębiące Was wątpliwości.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 03.09.2013

Dziś przede wszystkim będą Was zajmować sprawy, związane z Waszym bezpieczeństwem. Wasze troski dzisiaj na tyle się wyjaśnią, że podejmiecie odważne decyzję, zrobicie to pod wpływem nagłego impulsu. Zamkniecie pewien ważny etap w swoim życiu tak, by nie oglądając za siebie wyruszyć do przodu.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 03.09.2013

Lwy, będziecie dziś niepokorne. Być może czeka Was rozmowa z szefem lub osobą na stanowisku, która będzie starała się wszczepić Wam pewne zasady, o których ostatnio zapomnieliście. Rozmowa wprowadzi Was w chwilowy nastrój przygnębienia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 03.09.2013

Wagi będą dziś dużą uwagę przykładać do życia koleżeńskiego. Bądźcie pewniejsze swoich opinii. Możecie dziś w niezwykły sposób poznać kogoś lub może pojawić się jakieś wydarzenie, którego się kompletnie nie spodziewaliście a będzie miało wpływ na Wasze życie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 03.09.2013

Bardzo chciałybyście przeżyć romantyczną przygodę, ale ciężko Wam obecnie otworzyć się na zewnętrzny świat, mimo że cieszycie się powodzeniem w oczach innych. Ten dzień doskonale się nadaje na zagłębienie się w siebie i przewalczenie swoich słabości.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 03.09.2013

Możecie dostać dziś wiadomość dotyczącą możliwości zarobienia. Zastanówcie się czy to jest to, o co Wam chodziło. Wieczór w gronie rodziny pomoże Wam zebrać myśli.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 03.09.2013

Bardzo dobry dzień na pisanie i wyrażanie ciepłych uczuć. Dziś możecie porozumieć się z partnerem bez słów. Wykorzystajcie dzisiejszą energię na przekazanie najcieplejszych uczuć bliskim.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 03.09.2013

Dzisiejsze kontakty z ludźmi mogą skłonić Was do rozmyślań, co jest w życiu ważne. Nadal wykazujcie się ufnością i spróbujcie nawiązać ciekawą prawdziwą relację z ludźmi. Zacznijcie dziś od początku.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 03.09.2013

Pozornie każda historia ma swój koniec. Myślicie, że pora wrócić do rzeczywistości i stawić czoła prozie dnia codziennego. Uporządkujcie swoje sprawy po okresie wakacyjnym. Spotkajcie się wieczorem z przyjaciółmi. Pokażcie im jak się zmieniliście.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 03.09.2013

Praca ostatnio nie jest tematem dla Was najbardziej zajmującym. Tak będzie i dziś. Po południu uda się Wam wyjść z marazmu. Pojawią się nowe, nagłe odkrycia i przemyślenia. Nadal postarajcie się przebywać z ludźmi, szczególnie takimi jak dzisiaj.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na wrzesień 2013
    Wrzesień jest dosyć specyficznym miesiącem bowiem jest „9”. I tak jak przystało na „9” jest czasem bilansu, czy też przełomu. Zwykle wprowadza w życie pewne zamieszanie i chaos. ...
  • Horoskop na 2 listopada 2013
    Teraz można odpocząć. Dla większości z nas dzień rozpocznie się późnym rankiem, kiedy to po nocnych szaleństwach będziemy dochodzić do siebie przy kubku ciepłej kawy. Ale nic n...
  • Numerologia kobiet – jedynka
    Zgodność kobiety i mężczyzny w ich relacjach można spokojnie obliczyć. Dzięki tym obliczeniom można ocenić jakie są perspektywy ich związku.   Aby określić liczbę Tw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook