708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 2 września 2013

Ежедневный гороскоп

Księżyc będzie przebywał w znaku Lwa, zapowiadając dość emocjonalny początek dnia. To, co czujemy możemy wyrażać bardziej teatralnie i radośnie. Może się pojawić brak zadowolenia z efektów naszych działań, wszystko za sprawą niekorzystnych aspektów Marsa do Neptuna.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 02.09.2013

Osobom spod znaku Barana ciężko będzie się dziś zabrać do czegokolwiek. Plany, dotyczące dzisiejszego dnia, kompletnie nie dadzą się zrealizować. Ciężko będzie się zdecydować i ciężko zabrać do pracy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 02.09.2013

Energia dnia nie będzie najkorzystniejsza dla Byków, dostarczając im za dużo bodźców. Planety działają pozytywnie, a ich energia będzie Was prowadzić do działań bardziej subtelnych, związanych z Waszym rozwojem wewnętrznym.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 02.09.2013

Dla Bliźniąt dzień wielu możliwości. Wyjdźcie dziś z domu spotkać się z przyjaciółmi. Zaproście też na spotkanie swojego partnera. Dla samotnych Bliźniąt może być okazja do poznania kogoś wyjątkowego.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 02.09.2013

Będziecie dziś zastanawiać się jak połączyć swoje obowiązki domowe z pracą. Nie jest to dla Was łatwe. Możecie wpaść na pomysł zaangażowania do pomocy kogoś z rodziny. Raki, które nie mają rodzinnych obowiązków będą dziś bardzo empatyczne. Wasza postawa może nie być zrozumiała dla wszystkich wokół ale będzie i tak doceniona.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 02.09.2013

Będziecie dziś całą energię wkładać w potrzebę dobrego zaprezentowania się na forum. Może pojawić się okazja do publicznych wystąpień. Nie martwcie się stroną finansową przedsięwzięcia. Cieszcie się swoimi możliwościami.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 02.09.2013

Będziecie mogli poczuć chwilowe przeciążenie psychiczne. Ostatnio mieliście dużo pracy i mimo, że jesteście zadowoleni z jej wyników odczuwacie pewien niedosyt spokoju. Wieczorem spróbujecie zrelaksować się udając się na jakieś ciekawe twórcze zajęcia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 02.09.2013

Dobry czas na pokazanie swojego wdzięku. Przemyślcie nowe posunięcia względem swojego wyglądu i image. Spotkajcie się z innymi, by dowiedzieć się co nowego w temacie mody. Mężczyźni będą robić wrażenie na płci odmiennej, ale jak zwykle ciężko będzie im podjąć wiążące decyzje.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 02.09.2013

Skorpionom ciężko będzie dziś się pracowało. Początek dnia zapowiadać będzie wiele możliwości. Niestety w połowie dnia będziecie musieli zmienić zawodowe koncepcje. Wieczorem postarajcie się uporządkować myśli.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 02.09.2013

U strzelców dużo dziś się będzie działo. Pojawi się możliwość spełnienia w sferze zawodowej i uczuciowej. Możecie dostać dobre wiadomości od przyjaciela na temat możliwości zarobkowych i wyjazdów.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 02.09.2013

Koziorożcom ciężko będzie się dziś skupić. Uregulujcie zaległe rachunki. Lepiej nie podpisujcie żadnych wiążących umów. Zbyt wiele w nich niejasności. Wieczór spędźcie w miłym towarzystwie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 02.09.2013

Szykuje się dzień pełen nowych wrażeń. Wykorzystaj go w pełni, by następnego dnia nie żałować tego, co mogło się wydarzyć. Pod koniec dnia będziecie zmuszeni do wykorzystania umiejętności, których nie jesteście pewni. Nie ma się czego obawiać, jest lepiej niż Wam się wydaje.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 02.09.2013

Rybom ciężko będzie dziś wrócić na ziemię. Pół dnia będą w myślach wracać do najlepszych czasów w ich życiu. Wykorzystujcie ten moment, by zainspirować się do dalszego działania. Spotkajcie dziś z osobami, które są dla Was życzliwe.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 15 lipca 2013
    Ten dzień wróży nowe znajomości z ciekawymi i potrzebnymi ludźmi. Mogą się otworzyć nowe perspektywy w biznesie i życiu osobistym. Jeśli w Twoim sprawach teraz panuje zawieszen...
  • Horoskop na 1 sierpnia 2013
    Dziś wydarzenia nabiorą rozpędu i będą następować po sobie z prędkością światła. To dotyczy wszystkich dziedzin życia: zawodowej, rodzinnej, społecznej, biznesowej. Jeśli jeste...
  • Samotna matka – zły los czy pozycja życiowa?
    W tym artykule omówimy trzy najbardziej powszechne przyczyny bycia samotna matką. W każdym z przypadków sprawdzimy czy da się zmienić tę sytuację i w jaki sposób. Na końcu o...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook