708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 2 do 8 września 2013

Tygodniowy horoskop

Początek tygodnia zapowiada trudności ze skoncentrowanym działaniem, natomiast dobry czas na spojrzenie na życie z innej perspektywy. Będziemy mieli też niezwykłe pomysły, a w środę będziemy mogli za sprawą Merkurego i Wenus wprowadzić w nasze życie więcej wdzięku i radości.

W sobotę Słonce w sekstytu do Jowisza pozwoli na wewnętrzną ufność, powodzenie we wszelakich sprawach, w szczególności w sprawach rodzinnych.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Położenie Słońca w znaku Panny nie jest zbyt harmonijne dla osób spod znaku Barana. W tym tygodniu ciężko będzie Baranom się zmobilizować i zacząć energicznie tydzień. Barany będą skonfrontowane z obowiązkami, na które nie będą miały ochoty. W tym tygodniu pojawią się pomysły jak ominąć przykre sytuacje, ale ciężko będzie je wprowadzić w życie. Barany będą chciały korzystać z życia, ale cały czas natykać się będą na same ograniczenia i przeszkody. Uważajcie na swoją rozrzutność i chęć pokazania innym siebie w świetle innym, niż naprawdę jesteście.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Byki zaczną tydzień z lekkim rozleniwieniem i niemożnością skoncentrowania swojej uwagi. Jakieś wewnętrzne opory będą cały czas przeszkadzać w realizacji Waszych celów. W tym tygodniu trzeba będzie wykazać się asertywnością, tak by udowodnić swoją przewagę w pracy. Pomysł jak osiągnąć swój cel może pojawić się we wtorek. Środa będzie dniem, w którym dzięki Waszej cierpliwości będziecie mogli uzyskać oczekiwane efekty zarówno w pracy, jak w życiu osobistym. W sobotę w sprawach, w których brakowało perspektyw pojawi się nadzieja. Może udać się załatwić zaległe sprawy domowe.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Początek tygodnia zapowiada niedopowiedzenia szczególnie w sferze uczuć. Sytuacje te będą prowadzić do wewnętrznego napięcia i niepewności. Bać się będziecie, że coś utracicie bezpowrotnie. Spróbujcie przeanalizować sytuację na spokojnie. W środę w Waszych osobistych relacjach pojawi się ocieplenie. Zastanówcie się, czego Wam brakuje w życiu i jak moglibyście swoje cele zrealizować. Ciężko Wam będzie cierpliwie budować i tworzyć. Uważajcie jednak, by nie dać się wkręcić w sytuacje, które nie są do końca jasne. Pod koniec tygodnia wybierzcie się odpocząć na łono przyrody.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Raki w tym tygodniu mniej będą się skupiać na budowaniu swoich wewnętrznych wartości i dbaniu o środki finansowe. Będziecie zastanawiać się nad możliwościami nauki, która by stworzyła porządne podwaliny pod budowę Waszej przyszłości. Pojawi się możliwość zapisania się na dodatkowe szkolenia. Wartościowymi okażą się te, związane z rozwojem Waszych pasji. W środę warto poświecić czas na zadbanie o swoje ciało i formę. Opiekujcie się też w tym tygodniu Waszymi przyjaciółmi okazując im gesty pełne miłości i oddania. Wasza zawodowa sytuacja będzie bardzo dobra. Mogą pojawić się wymierne korzyści Waszego zaangażowania.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Lwy w tym tygodniu będą nadal dość ruchliwe. Atrakcyjne i spontaniczne Lwy będą dalej cieszyć się końcówką lata. Wiele z Was będzie mogło umocnić swoja pozycję zawodową opierając się na współpracy z zagranicą, bądź z ludźmi związanymi z nauką. Wasza kreatywność pomoże odnaleźć sens Waszej pracy. Możecie mieć szanse na nauczanie innych i dzielenie się swoją wiedzą. Fakt ten da wam poczucie sensu i spełnienia. Możliwe też, że w tym tygodniu znajdziecie coś wartościowego w swojej pracy. Będzie to coś, czego nie dostrzegaliście dotąd wcześniej.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Dociekliwość, cierpliwość i zdolności analityczne osób spod tego znaku nadal będą w tym tygodniu w cenie. Panny uważajcie na nowe znajomości, które będziecie zawierać w tym tygodniu. Istnieje możliwość, że zaangażujecie się w układy, które po czasie mogą okazać się nie takie, jak zakładaliście lub oczekiwaliście. Uważajcie szczególnie na początku tygodnia. Postarajcie się też sami postępować uczciwie a jeśli macie wątpliwości zapytajcie innych o opinię. Koniec tygodnia dostarczy Wam sympatycznych wrażeń, zwianych z Waszą pracą na rzecz rodziny. Zostaniecie docenieni.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Wagi będą musiały uważać na początku tygodnia na wszelkie swoje działania w obrębie pracy. Zbyt wielkie zaangażowanie w życie publiczne może też przynieść kompletny brak energii. Nadal ciągnąć Was będzie do ciekawych ludzi i miejsc. Pamiętajcie jednak, że ciężko zbudować Wam będzie stabilnym fundament na takich znajomościach. Wasza praca, którą ostatnio wykonywaliście po cichutku zostanie w tym tygodniu zauważona i pozytywnie odebrana. Dobre kontakty z przełożonymi i z ludźmi na stanowisku dadzą Wam wsparcie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Dobra passa finansowa Skorpionów trwa. Słonce w znaku Panny pomaga mocniej stać na ziemi i realizować wszelkie pomysły, związane ze strefą finansową. W tym tygodniu dalej będziecie budować swoją pozycję. Sytuacja na początku tygodnia chwilowo wprowadzi pewną niepewność w działaniu. Zmiany w charakterze codziennej pracy pomogą Wam nie stracić Waszego celu z oczu. Trzeba będzie włożyć też więcej wysiłku i zaangażowania we wszelakie działania.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Strzelce szykują się w tym tygodniu w podróż. Cokolwiek miałoby to dla Was oznaczać z pewnością nie będziecie narzekać na brak wrażeń. Uważajcie na wszelkie formalności, związane z zawieranymi w tym czasie umowami gwarantującymi przychód. Czytajcie uważnie wszystko, co podpisujecie. We wtorek poczujecie, że miejsce, w którym przebywacie musicie na moment opuścić. Nawet jeśli będzie to tylko daleka podróż mentalna, na pewno powrócicie z niej bogatsi o nowe doświadczenia, bez których już ciężko byłoby Wam funkcjonować. W tym tygodniu nawiążecie wartościowe kontakty z kobietami z innych kultur. W sobotę możliwość odpoczynku i regeneracji swoich sił. Odkrycie czegoś wartościowego.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Zmiany w obrębie Twojej sytuacji finansowej wpływają bezpośrednio na zmianę Twojego stosunku do siebie samego. W Tym tygodniu będzie szansa na wykazanie się miłym gestem skierowanym do osób związanych z Tobą. Nie zapominaj o uczuciach. Pojawi się szansa na wykazanie się inicjatywą. Jeżeli nie masz jeszcze stałego partnera, będzie okazja do udowodnienia i pokazania swoich dobrych cech, wzbudzając zainteresowanie. Możecie też zastosować mały fortel, by zdobyć to, o czym marzycie. Kierujcie się jednak poczuciem humoru i umiarkowaniem. Pod koniec tygodnia spotka Was zasłużona nagroda.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

W tym tygodniu Wodniki będą się cieszyć kontaktami z ludźmi. Energia będzie Was wspierać w nowych działaniach i nowych znajomościach. Będzie też okazja zetknięcia się ze swoim przeznaczeniem, sprawami do przerobienia. Może to się odbywać podczas podróży lub nauki. Możecie zrozumieć skąd biorą się Wasze problemy. Jeżeli planujecie wyjazd, to po powrocie czeka Was dużo pracy i miła niespodzianka. Zrozumiecie też, że praca którą obecnie wykonujecie zawodowo daje Wam szansę spełnienia następnych marzeń.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Dla Ryb najważniejsze będą uczucia i nauka funkcjonowania w grupie ludzi. Ryby mają teraz swoją misję. Starają się dostosować do świata, w którym przyszło im żyć. Samotne Ryby mogą w tym tygodniu definiować swoje cele i nakreślić plan. Sobota przyniesie Rybom szanse na spotkanie kogoś, w kim będą mogły się bezwzględnie zakochać. Dobrym towarzystwem dla Ryb, w ten czas będą ludzie spod znaku Raka. Zmęczone obawami i ciągłym napięciem Ryby będą mogły z radością otworzyć się na uczucie a przynajmniej miło spędzić sobotni wieczór.

Przeczytaj coś innego

  • Miłosny horoskop na sierpień 2013
    Najlepszy czas na miłość i romanse do 16 sierpnia. Słońce w znaku Lwa buduje znakomitą atmosferę do zakochania. W miłości w tym czasie będzie dużo egoizmu, ale nie tego który zmu...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 26 sierpnia do 1 września 2013
    Najbliższy tydzień przyniesie uczucia osobom, które spodziewały się, że już niczego takiego w życiu nie doświadczą. Nawet jeśli siedzisz sama w domu, otwórz się, wyjdź do ludzi –...
  • Horoskop na 18 listopada 2013
    Dzisiejszy dzień będzie się charakteryzował ostrym ruszeniem do przodu. Kontroluj jednak nieco swoje wydatki. Do tej pory nie musiałaś się bardzo o nie martwić, teraz możesz pr...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook