708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Najlepsze dni września 2013

Od 1 do 22 września Słońce przechodzi do znaku Panny. Już od starożytnych czasów to czas zbierania plonów i świętowania z tej okazji. Lato podsumowuje swój czas, przekazuje pałeczkę nowej porze roku.

Czas przejścia Słońca do Panny jest doskonały do życiowych podsumowań, a także stawiania celów i planów na przyszłość. To czas ciężkiej pracy, wymagającej cierpliwości i wytrzymałości. Dobry czas na rozwiązywanie istotnych problemów życiowych.

Korzystny czas we wrześniu 2013

Panna wspiera wszystkie sprawy, związane z dokumentami, formalnościami, pracami biurowymi. Najlepszy czas na załatwianie wszelkich formalności od 1 do 10 września, kiedy to Merkury powiązany w astrologii z dokumentami, przechodzi do znaku Panny. Dla osób prowadzących biznes to czas planowania swojej strategii na przyszłość i podsumowań tego, co już zostało dokonane. Od 22 do 30 września Słońce będzie się znajdowało w znaku Wagi. Zaleca się poświęcić czas na rozwiązanie spraw sądowych. Słońce w znaku Wagi, znajdując się pod wpływem Wenus, patronuje zawarciu umów partnerskich i dopieszczeniu kontaktów. To najlepszy czas na nawiązanie porozumienia po kłótniach zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. To czas romantycznych znajomości.

 

Najlepsze dni we wrześniu 2013

Najlepszym wrześniowym dniem będzie 8 września. Wówczas Słońce znajdzie się w aspekcie z Jupiterem w Raku. Dzień będzie udany dla osób przedsiębiorczych, przyniesie korzystny kontrakt i operacje finansowe, które w przyszłości dadzą wielki przychód. Cały dzień sprzyja kupowaniu mienia, mebli. Energia tego dnia dobroczynnie wpłynie na załatwianie formalności kredytowych i rozwiązanie rodzinnych konfliktów. We wrześniu będzie jeszcze jeden udany dzień – 28 września. Tego dnia Księżyc połączy się z Jupiterem w znaku Raka i jednocześnie stworzy harmonijny aspekt z Wenus w Skorpionie. Taka kombinacja będzie wyjątkowo udana dla osób, zajmujących się kupowaniem wartościowych rzeczy od biżuterii począwszy, na nieruchomościach kończąc. Romantyczne znajomości tego dnia będą miały poważne konsekwencje, mogą zaowocować wspólnym mieszkaniem.

Najlepsze dni na świętowanie: 15 września, 29 września.

Najlepsze dni na podróżowanie: 11 września, 26 września.

Najlepsze dni na korzystanie ze SPA i odnowy biologicznej: 3 września, 8 września.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook