708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop tygodniowy miłosny od 2 do 8 września 2013

Pierwszy tydzień września będzie dobry na zawieranie nowych znajomości, ale i odświeżanie tych, które odeszły w niepamięć – przygotuj siebie i swoje serce, jeśli jesteś osobą samotną. W tym miesiącu będziemy wracać myślami do przeszłości, przeglądać pamiątki, sprawi to, że zechcemy nawiązać kontakt z niektórymi osobami.

W niektórych przypadkach wyjdzie z tego coś więcej, stare miłości rozkwitną na nowo. Nie bójmy się próbować – w tym miesiącu dobrze jest również wyjaśniać stare konflikty, a także sprawy, których nie udało nam się jeszcze załatwić. Miłość, nie tylko ta do partnera, będzie w tym miesiącu odgrywała dominującą rolę.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Energiczny Baran przyciągnie w tym tygodniu uwagę samotnego Strzelca – widujecie się bardzo często, ale jeszcze żadne z Was nie wykonało tego pierwszego kroku. Ukradkowe spojrzenia i spłoszone uśmiechy do Was nie pasują, oboje jesteście silni, ale w swojej obecności robicie się zakłopotani. Żadne z Was nie powinno się obawiać, że się zbłaźni, ciągnie Was do siebie, więc zaproszenie na kawę będzie jak najbardziej na miejscu. Po pewnym czasie się rozluźnicie i rozmowa popłynie sama – macie podobny stosunek do życia, poczucie humoru. Iskrzy między Wami, czas rozwinąć fascynację w coś więcej. Natomiast Barany w związkach w pełni oddadzą się jesiennym porządkom – również w uczuciach, wyrzucą to, co budowało napięcie między Baranem a jego aktualnym partnerem: czy to zasuszone kwiaty od dawnej miłości, czy zdjęcia, czas się z nimi rozstać.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Samotne Byki już w tym tygodniu będą miały okazję poznać szalonego Lwa, który porwie je w wir namiętności. Ponieważ Byk jest osobą zdecydowaną i wie, czego chce od życia, początkowo mogą być między nimi tarcia, jednak wkrótce Lew przezwycięży opory Byka. Zaowocuje to miłością piękną i porywczą, szczególnie Byk w tym układzie potrafi być szalenie zazdrosny, a ponieważ Lwy słyną z przyciągania uwagi płci przeciwnej – to będzie głównym powodem złości Byka. Miłość nie odpuści również Bykom w stałych związkach, najbliższy tydzień będzie dla nich spełnieniem wszystkich marzeń dotyczących idealnego związku, ale uważaj Byku – to cisza przed burzą, Twój partner ma do Ciebie prośbę i chce, byś spojrzał na nią przychylniejszym okiem.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Przed zodiakalnymi Bliźniętami ciężki orzech do zgryzienia – czy faktycznie osoba spod znaku Panny jest nimi zainteresowana, czy też po prostu zwyczajnie się drażni? Panna z jednej strony przyciąga Bliźnięta, z drugiej potrafi w jednej chwili stać się chłodna i zdystansowana. Ta gra może doprowadzać Bliźnięta do szewskiej pasji i wybuchu złości pod koniec tygodnia. Czy uda im się stworzyć stały związek? Gwiazdy wskazują, że będą mieli szczęście – o ile Bliźnięta przestaną oczekiwać wszystkiego na raz, a Panna dopuści Bliźnięta bliżej siebie, bardzo możliwe, że będą razem. Bliźnięta w związkach powinny przestać się obawiać zdrady ze strony partnera, by związek prawidłowo funkcjonował potrzebne jest zaufanie z obu stron.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Wrażliwe i emocjonalne Raki będzie bardzo łatwo zranić w tym tygodniu, dlatego ich partnerzy powinni wystrzegać się żartów, które mogą sprawić im przykrość. W tym tygodniu ogólnie dobrze być ciepłym i wyrozumiałym dla Raków, a one odwdzięczą się szczerą miłością i troską o dobre samopoczucie partnera. Raki potrafią być bardzo uczuciowe – w tym tygodniu będą potrzebowały bliskości. Raki samotne będą szalały z przyjaciółmi, ale gdzieś w środku będą czuły, że ich dom jest pusty. Dlatego w każdej wolnej chwili będą flirtowały z nadzieją, że znajdą swoją drugą połówkę. Nie tędy jednak droga – dla Raka gwiazdy przewidują spokojną, upartą osobę z trygonu ziemi, którą Raki poznają w cichym miejscu. Poczują więź od razu i choć początkowo będzie to przyjaźń, ma szansę przerodzić się w głębokie uczucie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Aktualny związek, w którym jest Lew może powoli stawać się wypalonym – dużo tutaj zależy od Lwa i jego podejścia. Osoba, z którą jest się długo widzi, że się oddalasz, Lwie. Jeśli zależy Ci na wspólnym szczęściu, postaraj się wykazać odrobiną inicjatywy. Nie wiesz, co przyniesie los. Gwiazdy zapowiadają, że nawet jeśli zerwiecie kontakt, to przyciąganie zwycięży – i wrócisz do swojego partnera po krótkim czasie. Nie rezygnuj tak łatwo, postarajcie się wspólnymi siłami odbudować więź między Wami. Dla Lwów samotnych Los przygotował tydzień pełen niespodzianek – osoba, której byś o to nie podejrzewał, Lwie, zechce zwrócić Twoją uwagę. Po środzie możesz spodziewać się kuriera z kwiatami bądź zaproszenia do kina.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Tydzień zacznie się nieporozumieniem między Panną a jej partnerem, jednak dzięki wrodzonemu urokowi Panna szybko złagodzi spór. W środę oboje będą zniechęceni wizją kolejnego tygodnia, dlatego będą chcieli spędzić jak najwięcej czasu w domu, w swoim towarzystwie – będą oglądali filmy, cieszyli się swoim towarzystwem. Na drodze samotnych Panien los postawi przyjazną duszę – będą doskonale się dogadywali i rozumieli w pół słowa, sprawi to, że Panny będą czuły się spokojne. Osoba, której można w pełni zaufać jest cennym darem i należy o nią dbać – to też będzie robiła w tym tygodniu Panna. Będą spotkania, wspólne wyjścia, rozmowy do białego rana.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Wagi będą niespokojne, szczególnie te samotne będą odczuwały niepokój. Zmieni się to szybko w czwartek, kiedy to odezwie się do nich osoba, na której im zależy – czasami zwykły SMS jest w stanie poprawić nastrój, tak też jest z Wagą. W sobotę możliwe spotkanie ze znajomymi w większym gronie, spotkasz tam również osobę, do której czujesz miętę. Wagi w związkach będą odczuwały silną potrzebę mówienia światu o swoich uczuciach, dzielenia się swoją radością z innymi – pamiętaj jednak Wago, jeśli masz przyjaciół, którzy są singlami, jednak lepiej niektóre wyznania zachować dla siebie, nie warto ich zniechęcać. Staraj się w tym tygodniu zachować równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

W życiu Skorpiona ciągła burza – w tym tygodniu poczuje się dowartościowany, ponieważ o jego uwagę będą zabiegały dwie osoby: Byk i Rak. Skorpion musi zdecydować, z którym będzie chciał być, a drugiego odrzucić. Oni już wiedzą o sobie, więc Skorpionie – nie każ im czekać. Z Bykiem może być Ci ciężko znaleźć wspólny język, natomiast z Rakiem jesteś w stanie stworzyć trwałą, choć intensywną pod względem emocjonalnym relację. Skorpiony w związkach będą się dwoiły i troiły, aby ich partner zauważył, że przyciągają one wzrok innych osób. Partner Skorpiona to widzi wyraźnie i mimo, iż stara się tłumić emocje, prawdopodobnie dojdzie między nimi do ostrej wymiany zdań w sobotę.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Zodiakalne Strzelce mogą mówić o dużym szczęściu – ponieważ mimo ich humorów, uganiają się za nimi pewne osoby. Jeśli Strzelec przekona się więc do osoby z trygonu wody, może wyjść z tego ciekawa relacja. Najpierw jednak musi przejrzeć na oczy, ponieważ ciągnie go w stronę osoby z trygonu ziemi – a jednak nie są oni sobie pisani, nie znajdą wspólnego języka. Strzelce w związkach będą cieszyły się chwilą, w sobotę i niedzielę możliwy wspólny wyjazd i choć tylko na chwilę, przyniesie Wam z pewnością dużo radości. Warto pozwalać spontaniczności dochodzić od czasu do czasu do głosu, wtedy nawet w długoletnim związku cały czas będzie iskra wzajemnej fascynacji.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Koziorożce będą oczekiwały w tym tygodniu niemożliwego – szczególnie te samotne będą chciały, aby osoba z którą flirtują wykazała się prawdziwym zainteresowaniem. Ostatecznie się rozczarują, ponieważ ta osoba nie czyta im w myślach. Koziorożcu, najlepiej jest porozmawiać, wyjaśnić, że ma się ochotę na wspólne wyjście albo kolację przy świecach, wtedy wspólnymi siłami można zorganizować coś naprawdę wspaniałego. Koziorożce w związkach również się troszkę zawiodą, jednak one już wyciągają wnioski z zaistniałych sytuacji i same wyjdą z inicjatywą spędzenia czasu we dwoje.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Zodiakalne Wodniki mają przed sobą tydzień spokoju i sycenia się towarzystwem osoby ukochanej. Gwiazdy przewidują przede wszystkim wspólną pracę – czy to porządki jesienne czy odmalowanie mieszkania. Możecie mieć przy tym oboje dużo zabawy. Samotne Wodniki dłużej nie będą już same – ponieważ w tym tygodniu poznają osobę im przeznaczoną. Prawdopodobnie Wy się już znacie, być może już ze sobą rozmawialiście przy jakiejś okazji. Wodniku, w piątek lub sobotę spotkasz tą osobę, prawdopodobnie dzięki jakiemuś wspólnemu znajomemu. Nie odmawiaj więc, nie wymawiaj się złym samopoczuciem – łatwo przegapić szansę na poznanie miłości swojego życia.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 2 do 8 września 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb w środę mają okazję na niezobowiązujący flirt z osobą spod znaku Wagi. Delikatna osobowość Wagi będzie Cię przyciągać, nie jest to jednak partner na stały związek – póki co jednak cieszcie się swoim towarzystwem i nie patrzcie w przyszłość. Ryby w stałych związkach będą w tym tygodniu nieco zagonione – muszą pamiętać, by w natłoku spraw do załatwienia nie zgubić partnera. Ważne jest, by kontaktowały się z nim, nawet gdy muszą zostać po godzinach w pracy – ciepłe słowa, wyszeptane nawet przez telefon, upewnią Twojego partnera, że myślami jesteś przy nim i nie szukasz okazji by wyrwać się w domu. Starajcie się znaleźć okazję do rozmowy, w weekend możecie zorganizować w swojej łazience SPA dla dwojga.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 26 września 2013
    Możesz dzisiaj liczyć się z niespodziankami od losu. Działaj z zamkniętymi oczyma a uda się wszystko jakby poza tobą. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Osoby samotne...
  • Miłosny horoskop na listopad 2013
    Chłód za oknem będzie dawał się nam we znaki, jednak nie stanie na przeszkodzie miłości - nawet jeśli zdaje nam się, że pewne sprawy uczuciowe zostawiliśmy daleko za sobą, teraz ...
  • Horoskop na 30 listopada 2013
    W ciągu tygodnia miałeś za dużo na swojej głowie. Teraz odpadną ci sprawy zawodowe a ty w rozpędzie będziesz chciał robić wszystko dla wszystkich. Przystopuj trochę, żeby nie n...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook