708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Siła run sprawi, że będziesz pożądana.

Wiele z Pań z pewnością słyszało o runach. Jednak nie wszystkie wiedzą, że za ich pomocą można zdziałać cuda. Runy bowiem mają wpływ na kobiecą energetykę, sprawiają, że jesteśmy bardziej kochane i pożądane.

Zazwyczaj nie od razu można zrozumieć o co w tych runach chodzi. Tak naprawdę są to symbole lub znaki energii otaczającej nas przyrody, dzięki którym już starożytni czerpali wiedzę i wsparcie. Każda runa odpowiada za określoną energię. W kręgu runicznym znajdują się 24 znaki. Razem składają się na harmonijny system, opisujący człowieka i otaczający go świat.

Dla przykładu runa Fehu odpowiada za wszystkie aspekty materialne – wszystko to, co posiadasz, np. pieniądze. Stąd powiedzenie, że pieniądze to energia. Runy odzwierciedlają również źródło męskiej i żeńskiej energii. Kobieca energia jest określana za pomocą run Berkana i Laguz. Berkana symbolizuje kobietę gospodynię, strażniczkę domowego ogniska. Laguz to źródło intuicji kobiecej, przyciągania i magnetyzmu. Wszystkie te moce istnieją w otaczającym nas świecie, w naturze, korzystając z run pomagamy wzmocnić tę energię, która już jest w nas, ale z jakichś powodów „drzemie” lub mocno się ukrywa.

Runy dla kobiet
W jaki sposób korzystać z run, aby wzmocnić w sobie odpowiednie źródło energetyczne? Omówmy taki przykład. Mamy piękną i mądrą kobietę, potrzebującą wsparcia w odnalezieniu zaufanego, stałego partnerstwa. Nasza bohaterka chce wyjść za mąż, ale ma już dość ciągłych flirtów i nieustannych poszukiwań tego jedynego. Z pomocą może przyjść runiczna energia kobiecego przyciągania, otwierająca w niej niekończące się źródło magnetyzmu.

Najprostszą formułą runiczną, sprawiającą, że kobieta staje się atrakcyjna dla mężczyzn wygląda tak: Laguz – Berkana – Gebo – Soulu.

Formuła ta może mieć wydźwięk afirmacji: „Przyciągam mężczyzn w celu stworzenia partnerskich relacji”. Wykorzystując przez jakiś czas runy i afirmację (przez okres około 2-3 tygodni), kobieta zaczyna zauważać, że przechodzi metamorfozę. Jej sny są bardziej kolorowe i wyraźne. Zaczyna lepiej rozumieć innych (nie słowa, ale uczucia, stany, nastroje), a potem spotyka mężczyznę, którego doskonale rozumie, a on rozumie ją.

W różnych sytuacjach życiowych można stosować najrozmaitsze znaki runiczne. Ich moc polega na tym, że żyjąc w świecie energii, której zadaniem jest wsparcie w odnalezieniu w sobie pokładów energetycznych, sprzyjających naszemu rozwojowi.

Te z Pań, które są zmęczone codziennością i obowiązkami z niej wynikającymi, mogą z powodzeniem skorzystać z formuły runicznej: Berkana – Pert – Nautiz. Ten klucz runiczny pomoże rozwinąć w Tobie seksualność i realizację. Wówczas z szarej myszki przeistoczysz się w barwną, namiętną, przyciągającą mężczyzn kobietę.


Jeśli chcesz zmienić swoja energię, pomóc sobie samej uzyskać to, na czym Ci w życiu zależy, z powodzeniem stosuj runiczną magię. Pamiętaj jednak, że każda formuła powinna być dobierana indywidualnie. Najlepszy efekt osiągniesz, jeśli zwrócisz się o pomoc do specjalisty od run.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook