708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 1 września 2013

Ежедневный гороскоп

Trygon Słońca do Plutona w tym dniu będzie dla wielu osób pomocny w poznaniu samego siebie. Obdarzy mocą psychiczną i fizyczną. Ważne, by energie tego dnia były wykorzystane z pożytkiem dla innych ludzi.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 01.09.2013

Dzień przyniesie dużo emocji. Dzięki energii dnia uda Wam się uzyskać wreszcie poparcie dla swoich projektów zawodowych. Dobry czas na następne plany.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 01.09.2013

Dobry czas na regenerację. Szczególnie korzystny na finalizowanie wszelakich umów. Wsparcie od osób wykształconych. Dobre kontakty z osobami w wieku dojrzałym.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 01.09.2013

Dziś będziecie odczuwać presję. Wasz sposób wypowiedzi trzeba będzie zmienić. Spróbujcie zaakceptować uwagi innych osób. W przeciwnym razie zrodzi się konflikt.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 01.09.2013

Dzięki wsparciu partnera uda się pozałatwiać zaległe sprawy. Będziecie mogli odpocząć i zregenerować siły. Polecany masaż i wszelkie formy odnowy ciała i ducha.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 01.09.2013

Będziecie zobligowani do przejęcia części zaległych prac w domu. Chętnie przejmiecie rolę inicjatora zabaw z dziećmi. Sytuacja zmusi Was do kontaktów z krewnymi i nawiązania z nimi konstruktywnego dialogu.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 01.09.2013

Energia będzie dla Was przychylna. Odzyskacie siły. Będziecie się cieszyć witalnością. Zadbajcie o swój perfekcyjny wygląd.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 01.09.2013

Dzięki kontaktom z rodziną dotrzecie do pasjonujących odkryć. Spróbujcie stworzyć własne, rodzinne drzewo genealogiczne. Pomoże to Wam w zgubionych relacjach odnaleźć swoją rolę.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 01.09.2013

Będziecie dziś wybitnie sugestywne. Kontrolujcie dziś swój magnetyzm i siłę woli. Uda Wam się przeforsować wszystkie swoje zamierzenia.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 01.09.2013

Strzelce zostaną docenione. Wzmocnią swój system wartości. Odnajdą utracony sens dzięki odkryciu, którego dokonają dzisiejszego dnia. Pełniej zrozumiecie funkcjonowanie otaczającego świat.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 01.09.2013

Koziorożce będą dziś emanować siłą erotyzmu i przyciągania. Silna charyzma może przyciągnąć do Ciebie wiele osób. Wieczór może zakończyć się intensywnie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 01.09.2013

Szczęście Was dziś nie opuści. Cieszcie się wolnym czasem. Wieczorem warto pomyśleć o planach na przyszłość. Czy chcecie pozostać w miejscu, w którym obecnie przebywacie? Zastanówcie się jak osiągnąć ten cel. Pomysły możesz zrealizować dzięki głębokiej analizie swoich ograniczeń.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 01.09.2013

Rybom uda się dziś wprowadzić więcej dyscypliny i powoli realizować swój plan. Pomogą Wam osoby, które mocno stąpają po zmieni, znające się na przepisach. Nawiążcie relacje z Koziorożcami.

 

Przeczytaj coś innego

  • Powróż sobie za pomocą wahadełka
    Wahadełko jest jednym z najprostszych i najbardziej niezawodnych narzędzi do wróżenia. Wahadełko pomaga znaleźć odpowiedzi na pytania, związane z karierą, życiem prywatnym, czy...
  • Horoskop na 21 września 2013
    Dzisiejszy dzień może charakteryzować się huśtawką nastrojów dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, spotkają...
  • Horoskop na 26 września 2013
    Możesz dzisiaj liczyć się z niespodziankami od losu. Działaj z zamkniętymi oczyma a uda się wszystko jakby poza tobą. Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu. Osoby samotne...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook