708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 31 sierpnia 2013

Ежедневный гороскоп

Położenie Księżyca w znaku Raka będzie dziś wprowadzać romantyczny nastrój. Wiele osób odczuwać będzie potrzebę miłości i bezpieczeństwa. Księżyc, tworząc koniunkcję z Jowiszem, obdarzy bogactwem uczuć i szacunkiem dla wszystkich spraw, związanych z kobiecością i macierzyństwem.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 31.08.2013

Ciężko będzie dziś Wam zaaklimatyzować się w domu, mimo iż większość czasu spędzicie właśnie w domu, leniuchując. Będziecie dziś kapryśni i wymagający. Kilka ćwiczeń fizycznych pomoże Wam wrócić do formy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 31.08.2013

Dzisiejszy dzień skłoni Was do zorganizowania spotkania w domu. Znajdźcie dziś zapomniane przez Was przepisy kulinarne. Przygotujcie wykwitną kolację przy świecach dla ukochanych osób.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 31.08.2013

Dobry dzień na wybranie się na krótką wycieczkę poza miasto. Wieczorem dobrze wrócić do swoich notatek z przeszłości i uzupełnić je o teraźniejsze przemyślenia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 31.08.2013

Energia dnia będzie Wam służyć. Dzisiejszy dzień spędzicie delektując się bliskością dzieci i rodziny. Wasz optymizm udzieli się wszystkim, z kim będziecie dziś przebywać. Uporządkujecie swoje otoczenie, wprowadzicie ład w swoich szufladach w kuchni.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 31.08.2013

Będziecie mieli okazję bycia docenionym jako dobry organizator dnia. Pokonajcie swoje obawy i wykażcie inicjatywą. Uważajcie dziś na wszelkie używki: nadmiar kawy, alkoholu i papierosów.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 31.08.2013

Macie dziś wszystko, co jest Wam potrzebne do czucia się spełnionymi. Zasłużyliście na prawdziwy relaks. Udajcie się na ćwiczenia z jogi lub tai chi. Nie wdawajcie się dziś w niepotrzebne dyskusje.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 31.08.2013

Wagi poczują dziś spokój. Odnajdziecie wreszcie sposób na realizację swoich celów. Wykażecie się dziś cierpliwością i zaangażowaniem w sprawy innych. Spotkajcie się dziś ze swoim ojcem.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 31.08.2013

Skorpiony odnajdą się we wszystkich fachowych dyskusjach na forum internetowym. Dobry moment, by poćwiczyć swoje talenty do nauki języka obcego. Zapiszcie się na dodatkowe lekcje.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 31.08.2013

Możecie mieć ogromną chęć na zajmowanie się dziś tylko dociekaniami, związanymi z funkcjonowaniem psychiki ludzkiej. Możecie zapisać się na sesje z psychoterapeutą. Wieczór spędźcie z najbliższymi.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 31.08.2013

Dla koziorożców dzień rozmów i spotkań z wieloma ludźmi. Poczujecie potrzebę opiekowania i służenia innym swoją radą i wsparciem. Uważajcie, by nie przesadzić i by Wasza pomoc miała odpowiedni charakter. Nie każdy lubi być pouczanym i kierowanym.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 31.08.2013

Dobra passa trwa. Nie zwlekajcie z realizacją planów, bo druga taka okazja może się nie powtórzyć. Czeka Was intensywnie spędzony dzień. Nie bądźcie nadto rozrzutni, bo budżet masz ograniczony.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 31.08.2013

Dziś pozbędziecie się wszelkich trosk i obaw. Energia dnia skłaniać Was będzie do kontaktów z młodymi osobami, które zarażą Was swoim entuzjazmem i pasją.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 2 września 2013
    Księżyc będzie przebywał w znaku Lwa, zapowiadając dość emocjonalny początek dnia. To, co czujemy możemy wyrażać bardziej teatralnie i radośnie. Może się pojawić brak zadowolen...
  • Horoskop tygodniowy od 14 do 20 października 2013
    Tydzień, który się zbliża uderzy w nas natłokiem zdarzeń - i choć będziemy czuć się w pewnym momencie zmęczeni, nie powinniśmy odpuszczać, ponieważ ciężka praca będzie gwarante...
  • Horoskop na 29 grudnia 2013
    Dzień słusznego odpoczynku. No, chyba, że faktycznie masz do zrobienia jakieś zaległe sprawy. Nie spiesz się jednak z niczym, bo tylko niepotrzebnie się zirytujesz. Lepiej post...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook